• bolest ledvin - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest ledvin. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest ledvin

 • Bolest při nádechu  Další informace


  Bolest palce u nohy  Další informace


 • Bolest v lokti  Další informace


  Bolest u jater  Další informace


  Bolest prsa  Další informace


  Bolest pod nehtem  Další informace


  Bolest pod levou lopatkou  Další informace


  Bolest paty a chodidla  Další informace


  Bolest kosti v nohach  Další informace


  Bolest jazyka a krku  Další informace


  Bodava bolest v oku  Další informace


  BOLEST PRSA  Další informace


  Akutni bolest  Další informace


 • bolest ledvin

  Dobrý den ,mamku bolí hrozně ledviny brečí ale nechce jed do nemocnice protože si ani nestoupne newíte jak aspoň utišít bolest? děkuji

  Další informace


  Zánět ledvin - antibiotika

  Tak nakonec to nachlazení ledvin vyústilo v pyelonefritidu (zánět ledvinové pánvičky), naštěstí pouze u jedné ledviny...Dali mi antibiotikum - Amoksiklav - 625 mg. Máte někdo zkušenost s tímto antibiotikem? Je to silný driák? Nesnáším antibiotika, vždy mám po nich mykozu v pochvě..:-(Má někdo zkušenost s tímto lékem nebo ví, jak silný je?

  Další informace


  Jak dlouho by přežil člověk bez ledvin?

  Vteřiny, minuty, hodiny, nebo i dýl?

  Další informace


  Bolest stehna - čím by to mohlo být?

  už několik let mě trápí bolest levého stehna z přední části.. nejdřív to bylo tak 2x za měsíc ale poslední dobou to bývá i několikrát týdně a přidávají se k tomu křeče v lýtkách..většinou bolest začíná v noci,když jsem vklidu..nevíte čím by to mohlo být?Doplňuji:křečáky nemám a hořčík zatím nezabral..tak nevím

  Další informace


  Bolest pod pravým prsem

  Dobrý den, včera na noční mě začalo bolet pod pravým prsem. Myslel jsem si že to přestane až se vyspim. Ale je to ještě horší v průběhu dne se to zlepší . Je to znat při každém nadechnutí a vydechnuti, při předklonu, zvednutim pravé ruky. Jsem mladý a jsem kuřák, ale nevím jestli kouření na to má naky vliv. Pokud jste se stim už někdo setkal nebo máte stejný problém, budu rád za jakoukoliv radu , abych se to zbavil. Díky za odpověď.

  Další informace


  Bolest mrtvého zubu

  Dobrý den, je to už mnoho mnoho let, co mi doktorka odstraňovala nervy z jedné spodní stoličky. Zub čas od času trochu pobolíval, ale nic strašného, většinou to ještě ten den pominulo. Včera to začalo zase, ale tentokrát se bolest stala nesnesitelnou. Natekla mi dáseň kolem toho zubu a připadám si, jako by mi chtěla odpadnout půlka čelisti. Jak to vlastně může bolet, když je ten zub mrtvý? Znáte někdo nějaké dobré prášky proti bolesti zubů?Doplňuji:Takže něco na co jsem zapomněla a vzhledem k první odpovědi dodávám: od svého zubaře jsem dobrých 300 km a zdejší pohotovost má otevřeno jenom o víkendu. Potřebuju přežít dnešek.

  Další informace


  Bolest hlavy od očí

  Ahoj, už třetí den mně trápí to, že kdykoliv pohnu očima někam do strany, strašným způsobem mě rozbolí hlava. Když se chci kouknout na něco, co je třeba vedle mě, musím otočit s celou hlavou. Nevíte, jak se toho zbavit?

  Další informace