• bolest pravého podbřišku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest pravého podbřišku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest pravého podbřišku

 • Bolest nártu  Další informace


  Bolest hlavy jako po aspartamu  Další informace


 • Kde koupit kvalitní českou sadbu Česneku pravého,prosím ne AUKRO.Poradíte mi,děkuji.  Další informace


 • Bolest po operaci  Další informace


  Bolest na hrudi a ramenech  Další informace


  Bolest kosti v nohach  Další informace


  Bolest kolem achilovky  Další informace


 • Bolest břicha,hlavy,teplota,zvracení

  Dobrý den, dneska jsem byla u dědy na obědě.Dal mi pudingový zákusek, po kterém mi je šíleně špatně asi 4 hodiny.Zvracela jsem 2x,bolí mě strašně břicho a hlava. Co to je se mnou?

  Další informace


 • Líbí se vám když má kluk naušnici? Chtěl bych 2 do levého ucha, ale do pravého žádnou...

  Jaký je váš názor?

  Další informace


  Jak se dá na stavbě zhotovit šablona pravého úhlu?

  Doplňuji:Výpočtem jsem došel k poměru 3:4:5Chtěl jsem si to jenom ověřit.Díky.

  Další informace


 • Bolest uší .. může to být z toho? A co s tím?

  Včera jsme byli na závodech v hale, byl tam rámus, to ano. Já jsem, ale strašně fandila, že už jsem pak úplně chraptila, dnes mě bolí strašně ucho, může to být z toho?

  Další informace


  Bolest třísel

  Zdravím,nehorázně mě bolí tříslo na pravé straně. Chci se zeptat , zda s tím máte nějaké zkušenosti . Když si na tříslo sáhnu , tak to píchá , jinak bolest nepociťuju.Doplňuji:Já nic těžkého nezvedal. Jenom jsem se vzbudil a hups. Začalo to bolet :)

  Další informace


  Bolest ruky od predlokti do zapesti - poradite?

  Uz 2 dny me boli ruka v zapesti az do predlokti v te ruce neudrzim ani ucebni (60 papiru) krecovita bolest jako bych si tu ruku prelezela ale ta bolest trva uz 2 dny

  Další informace


  Bolest po pásovém oparu..

  Dobré odpoledne, před měsícem jsem měla na bradě na pravé straně tzv. pásový opar. Doktorka říkala že se ty puchýřky vysejí podél nervu. Mě po celou dobu nemoci vyjížděla asi po pěti minutách od té brady přes ucho až na temeno hlavy strašná píchavá bolest. Byl to asi ten nerv. Ted, když už jsem po nemoci(klep,klep) jsem na to pravé ucho stašně citlivá a kdykoliv když slyším třeba hudbu nebo zpěv, nebo mi někdo mluví blízko toho ucha zase cítím tu bolest. Myslíte si, že mám ještě počkat, že to třeba odezní, nebo bude ten nerv poškozený hodně dlouho? Nevíte co s tím? Musela jsem přestat s klavírem :(. díky

  Další informace


  Bolest nohy od kotníku dolů, co to může být?

  Mamku bolí kotník,kolem něho a od kotníku dolů zbytek nohy. Má pocit jako by to měla napuchlé, ale nemá. Trvá to cca 10 dní v kuse. Neprovozuje žádné sporty,v práci jen sedí a vede klidný život. Takže jsme vyloučily možnost úrazu při námaze či sportu.

  Další informace


  Bolest mrtvého zubu

  Dobrý den, je to už mnoho mnoho let, co mi doktorka odstraňovala nervy z jedné spodní stoličky. Zub čas od času trochu pobolíval, ale nic strašného, většinou to ještě ten den pominulo. Včera to začalo zase, ale tentokrát se bolest stala nesnesitelnou. Natekla mi dáseň kolem toho zubu a připadám si, jako by mi chtěla odpadnout půlka čelisti. Jak to vlastně může bolet, když je ten zub mrtvý? Znáte někdo nějaké dobré prášky proti bolesti zubů?Doplňuji:Takže něco na co jsem zapomněla a vzhledem k první odpovědi dodávám: od svého zubaře jsem dobrých 300 km a zdejší pohotovost má otevřeno jenom o víkendu. Potřebuju přežít dnešek.

  Další informace


  Bolest kolene na tzv. bulce

  Když jdu, sedím, dřepuji... bolí mě koleno a jak. Nemohu ani chodit (bezbolestně). Je mi 14 let a sportuji a dříve jsem měla problém přetažené chrupavky a docházela jsem na rehabilitace. Stále to ale bolí. Nevíte co s tím? Určitě s tím zajdu k doktorovi, ale jen předem co by to mohlo být. Je to na vnější straně. Děkuji

  Další informace


  Bolest břicha po nezdravém jídle, zkažený žaludek?  Další informace


  Antibiotika a bolest žaludku

  Může mě po antibiotikách na angínu bolet žaludek? Zatím je beru 2. den.

  Další informace


 • Sprchový kout - spojení dvou tvrz.skel 8mm lištou do pravého úhlu  Další informace