• bolest ramenního kloubu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest ramenního kloubu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest ramenního kloubu.

 • Bolest uzlin  Další informace


  Bolest paty a chodidla  Další informace


  Bolest pat po sportu  Další informace


  Bolest od krcni patere  Další informace


  Bolest kosti v nohach  Další informace


  Bolest kolene  Další informace


  Bolest bricha po sexu  Další informace


  Belest kloubu  Další informace


  BOLEST PRSA  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s popsaným problémem - bolestí ramenního kloubu?

  Velmi dlouhou dobu trpím nesnesitelnoubolesti ramnniho kloubu.Až teď lékaři zjistili.že mám prodřený sval.který té ruce umožňuje se pohybovat- chtěl bych se zeptat zdali má někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti.Po případě kde je nejlepší nemocni kde tuto operací provádějíPůvodní neotázkanesnesitelna bolest ramenního kloubu

  Další informace


  Jak léčit zánět kloubů?

  Mám v rameni zánět. Doktorkou mi bylo řečeno, že mám pouze rameno nechat v klidu odpočívat a že se to srovná...Jenže ani nicnedělání vůbec nepomáhá, spíš mám pocit, že to bolí ještě víc. Soudě dle internetových zdrojů opravdu není pochyb o tom, že to zánět opravdu je. Ptám se především na to, jestli by mi nějaký doplněk stravy, popřípadě změna jídelníčku nemohla pomoct.

  Další informace


  Bolest uší .. může to být z toho? A co s tím?

  Včera jsme byli na závodech v hale, byl tam rámus, to ano. Já jsem, ale strašně fandila, že už jsem pak úplně chraptila, dnes mě bolí strašně ucho, může to být z toho?

  Další informace


  Bolest ruky po pití alkoholu

  Po vypití určitého množství alkoholu se mi občas stává, že mě bolí část nějaké končetiny. Jednou to byla noha, včera večer zase levá ruka. Je to taková tuhá bolest, zevnitř, jakoby tam něco bylo. Většinou mě to bolelo během noci, ale tentokrát to bolí ještě dnes. Nevíte co by to mohlo být?Doplňuji:Neděje se mi to pokaždé, stalo se mi to zatím asi 3x, není to pravidlem, jinak bych alkohol samozřejmě vynechávala. U barbakana pravděpodobně došlo k nesprávnému si vyložení slov určitého a určeného . Nepřehnala jsem to, domů jsem šla určitě po svých. -)zjentek, gecco-děkuji za odpovědi, poptám se na to

  Další informace


  Bolest kyčlí při běhání

  Je mi 13let a hraju basket. Poslední dobou mě při běhu a někdy při chůzi bolí kyčle. Nevíte čím to je a jak to lěčit?

  Další informace


  Bolest hlavy....

  Zdravím!Cca 4 dny mne k večeru začíná bolet hlava. Přes den nic a večer se to spustí. Je to fakt mazec.Neznáte nějaké babičkovské rady? Nechci do sebe zbytečně cpát prášky...Díky.

  Další informace


  Bolest hlavy při soustředění...

  Když se dívám třeba minutu a déle na nějakou věc, třeba uvidím pavouka na květině a snažím se vidět, co pavouk dělá, začne mě dost bolet hlava. Může se jednat o nějakou poruchu soustředění?

  Další informace


  Bolest hlavy od očí

  Ahoj, už třetí den mně trápí to, že kdykoliv pohnu očima někam do strany, strašným způsobem mě rozbolí hlava. Když se chci kouknout na něco, co je třeba vedle mě, musím otočit s celou hlavou. Nevíte, jak se toho zbavit?

  Další informace


  Bolest hlavy

  Chtěla bych se zeptat. Neustále mi bolí hlava. Minulý rok jsem byla u mnoha lékařů, a dělali mi mnoho vyšetření, ale na nic nepřišli. Žádné léky mi zatím nepomohly a já už nevím co mam dělat. Je těžké s tím chodit do školy nebo do práce.

  Další informace


  Aft - bolest.

  Dobrý den.Mám na patře u zubu aft, a z toho mě bolí celé patro když jímiji. Máte nějaké rady?

  Další informace


 • Nase stene má sešroubovanou zlomeninu kolenniho kloubu na zadni noze. Kolik bude stat vyndani hrebu?

  Prvni operace stala 12700kc za 6tydnu vyndani hrebu kolik tato operace cca bude stat. Bude mit nasledky? Dekuji

  Další informace