• bolest varlat - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest varlat. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest varlat

 • Bolest palce u nohy  Další informace


  Bolest oka  Další informace


  Bolest nártu  Další informace


 • Podvazovani varlat  Další informace


  Bolest za krkem  Další informace


  Bolest v oblasti pupku  Další informace


  Bolest v krku, hnis na mandli  Další informace


  Bolest hlavy z mrazu  Další informace


  Bolest achilovek  Další informace


  AKUTNE - bolest pricha,krvaceni  Další informace


 • Proč i lehkej kopanec do varlat tolik bolí?

  Co je tam tak moc choulostivýho, na rozdíl od jinejch orgánů?

  Další informace


 • Mají lidé, kteří opravdu milují vlastní bolest ve všech podobách, snadnější život než ti, kteří bolest těžko zvládají?

  Jakožto masochista musím říct, že ano. Ale opravdu jen minimálně, možná tak 1,15x lépe.

  Další informace


  Bolest v prsou

  Ahoj,mě je 13 let a bolej mi prsa.O hodně horší je když si zmáčknu bradavky.Čim to může být způsobeno?Prosím odpovědi jen takové,ať to pochopim.Doplňuji:Ještě doplňuji že sem v časopise četla,že mě prsa můžou bolet pár dní před menstruací,ale tu sem dostala o půlnoci a i mě to zbudilo.Bolest je pořád stejná a někdy i horší.S mámou se o tom nechci bavit i když vim že když pudu s mámou a s 5ti měsíčnim bratříčkem v kočárku tak se možná přeřeknu.V takovýhle chvílích říkam mámě snad všechno,ale svěřovat se jí nechci.Tak mi prosim poraďte.

  Další informace


  Bolest při jídle.Čím to je?

  Docela často se mně stává,že když třeba celý den nejím a potom večer začnu jíst tak mně najednou bolí horní patro v puse.Ale jako fakt pořádná bolest že nejde jíst dál.A když počkám třeba pět minut tak už to nebolí a můžu jíst dál.Zní to divně,ale nevim jak to líp popsat,je to jako by pusa nebyla zvyklá na ty sousta a jak to začne bolet tak i doušek pití bolí jak kdyby mně na tom patře řezal nebo co:)...nevíte čím to je?

  Další informace


  Bolest mrtvého zubu

  Dobrý den, je to už mnoho mnoho let, co mi doktorka odstraňovala nervy z jedné spodní stoličky. Zub čas od času trochu pobolíval, ale nic strašného, většinou to ještě ten den pominulo. Včera to začalo zase, ale tentokrát se bolest stala nesnesitelnou. Natekla mi dáseň kolem toho zubu a připadám si, jako by mi chtěla odpadnout půlka čelisti. Jak to vlastně může bolet, když je ten zub mrtvý? Znáte někdo nějaké dobré prášky proti bolesti zubů?Doplňuji:Takže něco na co jsem zapomněla a vzhledem k první odpovědi dodávám: od svého zubaře jsem dobrých 300 km a zdejší pohotovost má otevřeno jenom o víkendu. Potřebuju přežít dnešek.

  Další informace


  Bolest krku ale ne z nemoci?

  Zdravím všechny :)Chci se zeptat: Na zápase v házené mi jedna holka dala loktem do pravé strany krku, od té doby mě krk na pravé straně mírně bolí, když s ním hýbu. Ale když si na ten krk sahám tak to nebolí. Mám s tím někam zajít, protože už to bolí 3 dny. Kdy to přestane? Předem děkuji za kladné odpovědi :D

  Další informace


  Bolest kolene...

  Ahoj, vím, že mě pošlete za doktorem, ale třeba je to nějaká prkotina a třeba má někdo podobnou zkušenost.Je to už několik měsíců, co mě bolí koleno. Není to obyčejná bolest, popsala bych to asi jako když poběžíte do afriky a pak vás bolí nohy, jakoby únavou...ale mě bolí jen jedno koleno. Aktivně sportuji, teď máme ale letní pauzu, takže jediný můj pohyb je v práci. Je to sice 9 hodin neustále na nohou, fyzicky dost náročný, ale přece mě z toho nebude bolet jedno koleno..taky nejsem nejhubenější, ale rozhodně nezatěžuju zrovna tu bolavou nohu, takže by unavená měla být spíš ta druhá...když jsem byla naposledy u doktora, ani se na mě nepodíval a hned mi řekl, že nemám sportovat a mám se dát na šachy...debil...asi proto se hned nehrnu k doktorovi...

  Další informace


  Bolest hlavy při soustředění...

  Když se dívám třeba minutu a déle na nějakou věc, třeba uvidím pavouka na květině a snažím se vidět, co pavouk dělá, začne mě dost bolet hlava. Může se jednat o nějakou poruchu soustředění?

  Další informace


  Bolest hlavy

  Chtěla bych se zeptat. Neustále mi bolí hlava. Minulý rok jsem byla u mnoha lékařů, a dělali mi mnoho vyšetření, ale na nic nepřišli. Žádné léky mi zatím nepomohly a já už nevím co mam dělat. Je těžké s tím chodit do školy nebo do práce.

  Další informace


  1x za cca 3 týdny bolest hlavy

  Cca 1x za 2-3 týdny mám šílené bolesti hlavy. Přijde mi že je to spíše u kořene nosu. Na pravé straně. Jinde ne. Pouze pokaždé na pravé straně nosu. Jakoby zaražená rýma. Bolestí nemůžu nic dělat. Bolest mě budí ze spánku. V minulosti sem byla na ORL a bylo mi řečeno, že mám cystu - cysta byla vlevo - odstranili mi ji, a bolesti mám stále.. Vždy mě to donutí inhalovat, ale to pomůže tak na 5 minut. Nevíte, co to může být a jak se toho konečně zbavit? Děkuji

  Další informace