• bolest žlučníku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest žlučníku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest žlučníku

 • Bolest v prsou a hlavy  Další informace


  Bolest stehenniho svalu  Další informace


 • Bolest v oblasti pupku  Další informace


  Bolest v krku, hnis na mandli  Další informace


  Bolest po operaci  Další informace


  Bolest po onanii  Další informace


  Bolest paty  Další informace


  Bolest kosti v nohach  Další informace


  Bolest jazyka  Další informace


  Bolest hlavy a krku  Další informace


 • operace žlučníku při menstruaci

  Ve špitále si s tebou poradí. Tady těžko !!!!Doplňuji:Málokdy je operace žlučníku akutní , ona klidně počká.

  Další informace


  Dobrý den,jak dlouho muzu byt v neschopnosti po laparoskopicke operaci žlučníku mám těžkou fyzickou práci děkuji

  Laparoskopie není vážný zákrok, ale o tom, jak dlouho můžete být v PN může rozhodnout jen lékař na základě Vašeho stavu po něm.

  Další informace


  Bolest třísel

  Zdravím,nehorázně mě bolí tříslo na pravé straně. Chci se zeptat , zda s tím máte nějaké zkušenosti . Když si na tříslo sáhnu , tak to píchá , jinak bolest nepociťuju.Doplňuji:Já nic těžkého nezvedal. Jenom jsem se vzbudil a hups. Začalo to bolet :)

  Další informace


  Bolest při jídle.Čím to je?

  Docela často se mně stává,že když třeba celý den nejím a potom večer začnu jíst tak mně najednou bolí horní patro v puse.Ale jako fakt pořádná bolest že nejde jíst dál.A když počkám třeba pět minut tak už to nebolí a můžu jíst dál.Zní to divně,ale nevim jak to líp popsat,je to jako by pusa nebyla zvyklá na ty sousta a jak to začne bolet tak i doušek pití bolí jak kdyby mně na tom patře řezal nebo co:)...nevíte čím to je?

  Další informace


  Bolest pod ušima a tlak - co to způsobuje??

  Dobrý den,od včerejška mám takový divný tlak v uších a trochu zalehlé a sem tam mě bolí pod uchem (asi pant?) jinak mi nic jiného není a na netu jsem se nic o mém problému nedočetla a tak mě zajímá, jestli někdo neví co to je, jestli to někdo třeba nezažil.Děkuji za jakékoli rady

  Další informace


  Bolest po pásovém oparu..

  Dobré odpoledne, před měsícem jsem měla na bradě na pravé straně tzv. pásový opar. Doktorka říkala že se ty puchýřky vysejí podél nervu. Mě po celou dobu nemoci vyjížděla asi po pěti minutách od té brady přes ucho až na temeno hlavy strašná píchavá bolest. Byl to asi ten nerv. Ted, když už jsem po nemoci(klep,klep) jsem na to pravé ucho stašně citlivá a kdykoliv když slyším třeba hudbu nebo zpěv, nebo mi někdo mluví blízko toho ucha zase cítím tu bolest. Myslíte si, že mám ještě počkat, že to třeba odezní, nebo bude ten nerv poškozený hodně dlouho? Nevíte co s tím? Musela jsem přestat s klavírem :(. díky

  Další informace


  Bolest kyčlí při běhání

  Je mi 13let a hraju basket. Poslední dobou mě při běhu a někdy při chůzi bolí kyčle. Nevíte čím to je a jak to lěčit?

  Další informace


  Bolest hlavy při soustředění...

  Když se dívám třeba minutu a déle na nějakou věc, třeba uvidím pavouka na květině a snažím se vidět, co pavouk dělá, začne mě dost bolet hlava. Může se jednat o nějakou poruchu soustředění?

  Další informace


  Akutní bolest žaludku

  Ahoj, asi 3 dny mě každý den asi 2 hodiny (celkem) bolí žaludek. Potím se a je mi špatně. Co mi je? :-(Doplňuji:O půlnoci jsem se vzbudil a strašně to bolelo, dokonce tak moc, že jsem omdlel. Máma zavolala záchranku, ty mě odvezli a vypumpovali mi žaludek. Bylo to z energetických nápojů, které jsem pil při trénincích, a vzhledem k tomu, že mi je 14, ještě to je pro mé tělo nevhodné... Díky všem za rady!

  Další informace


  Vitamíny na bolest zad(svalů)? hořčík? vápník? díky za případnou odpověď

  Hořčík je dobrý na svalové křeče po celém tělě. A opravdu to není vitamín, ale minerální látka.

  Další informace