• bolesti v levé části břicha - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolesti v levé části břicha. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolesti v levé části břicha

 • Proč mají muži knoflíky na pravé a ženy na levé straně?  Další informace


  Když máte s někým oční kontakt, díváte se mu/jí spíše na levé nebo pravé oko?  Další informace


 • Dává se autům botička vždy na stejné kolo třeba vpředu na levé straně, nebo ji dávají kdekoliv?  Další informace


 • Prave oko mensi nez leve  Další informace


 • Jaké tepláčky do školky, pěkné, levé aby něco vydržely?

  dobrý den, jaké teplákovky jsou dobré do školky? Syn chodí do školky půl roku a dávám mu tepláky po synovci,ale co jsem se dívala na ostatní děti tak nosí dost pěkné tepláčky.. Nechci za to ale dát úplně majlant. Občas nakupuji na dupy dup a tam jsem se dívala že mají za celkem dobré peníze značku WOLF? kupujete někdo pro své děti ? Díky za každý rozumný názor.

  Další informace


 • U WIN 10 jsem měl na levé liště možnost vybrat si i adresář (jakože průzkumník, tento počítač), teď jsou tam jen odkazy?

  Jen odkazy na obrázky, dokumenty, změnit mi to nejde, myslím že se to stalo po aktualizaci. Kde hledat v nastavení?Potřebuji si prolistovat obsahy adresářů ve více oknech, ale nepřišel jsem doteď na to, jak toho jednoduše docílit.

  Další informace


  Tiskárna tiskne po levé straně černé přerušované pruhy  Další informace


  Problém s myší - pravé tlačítko samo kliká a na levé tlačítko počítač nereaguje  Další informace


 • Posilka bricha - bolest  Další informace


  Cviky na břicho a bolení stehen?

  Když dělám cviky na spodní část břicha, je pravda že bolí při tom i stehna?

  Další informace


 • když se někdo pořeže do břicha teče mu černá krev ze střev?

  Okysličená krev má jasně červenou barvu, zatímco odkysličená tmavě rudou a černá krev není.

  Další informace


  dlouhotrvající bolesti břicha bez dalších symptomů, co to může být?

  už několik týdnů mě pobolívá břicho, nic dramatického, ráno je to obvykle nepříjemnější a je jedno jestli jím nebo ne, s hladem to nesouvisí, snažila jsem se jíst víc bílých jogurtů a ovoce, ale žádná změna a jinak mi nic není, tak nechci jít otravovat doktora, když mu nemám co víc říct a ani mě nenapadá, čím by to mohlo být

  Další informace


  Píchání na stranách břicha

  Dobrý den,potřebovala bych pár rad jak u běhání správně dýchat.Vždy úplně funím :D takže se na to moc nesoustředím,jenže hned za chvíli mě začne píchat na jedné straně břicha a jak jsem tak slyšela,může to být i dýcháním jinak nevím.Nemohli byste mi poradit jak běhat správně s tím dýcháním?Moc děkuju

  Další informace


  Je pro zdraví neškodné dlouhodobé zatahování břicha (pupku)?

  Např. ve Simpsnech bylo, že všichni lidé zatahovali břicho, aby vypadali hubeněji, je možné toto dělat bez zdravotní újmy i ve skutečnosti, např. 10 hodin denně?

  Další informace


  Jaké znáte činnosti vhodné na procvičení spolupráce levé a pravé mozkové hemisféry?

  Doplňuji:klubru gt právě proto se ptám, abychom jako chlapi mohli používat obě rovnocenně - jak toho docílit?

  Další informace


  Co mi pomůže od bolesti zad??

  Sháním nějakou účinnou radu, jak se zbavit bolesti zad a za krkem. Mám ze sportu kulatá záda, mám i trochu hrb a často to dost bolí. Máte někdo vyzkoušené jestli Vám pomohli nějaké cviky, masti, léky, infračervená lampa, masáže či něco jiného? Moc díky za tipy. Za doktorem jít nechci, vždycky na mě shlíží s dojmem že na takové věci jsem ještě dost mladá (21 let).

  Další informace


  Co dělat proti bolesti po vytržení moudráků?

  Pokud už tato situace nastala, možná se ti vytvořilo t.zv. suché lůžko a to bolí jako ďas. Já trpěla hrozně, musela jsem ob den i o víkendech na zubní, aby mi vyměnili drén. Jenže stačí na to antibiotika, ale zřejmě si o ně budeš muset říct.

  Další informace


  Bolesti nohou - co s tím?

  trpím hlavně v noci bolesti nohou (v oblasti od kolena ke kotníku.(budí mne to). Ráno mi trvá, než se rozchodím , pak je to trochu lepší.Bolí mne třeba i chodidlo - pata, při chůzi, nemohu pořádně ohýbat nohu v kotníku.Každý den je bolest nohou jiné, někdy lepší, jindy horší.Nohy bolí, i když je mám v klidu.

  Další informace


  Bolesti břicha

  Už asi 3 dny mě bolí břicho okolo pupíku, dnes jsem měla pocit na zvracení, ale i přes to mám hlad, ale nemám chuť k jídlu..nevíte co by to mohlo být? Nechci s tím hned jít k doktorovi tak se ptám napřed vás..děkuju :)

  Další informace


  Bolest břicha po sexu

  Mám takový.. mm, problém.Občas se mi stává (a tedy né vždy), že mě po milování strašně rozbolí břicho.. není to při něm, během toho mě vůbec nic nebolí, naprsto nic, ale tak.. za deset, patnáct, nevím jistě, může to být i víc, třeba půlhodinka nebo hodinka mě prostě.. strašně začne bolet břicho.. Je to taková specifická bolest, nikdy jindy mě to takhle nebolí, jsou to.. já nevím, jakoby hodně silné křeče někde.. pod žaludkem, nedovedu to přesně určit.. A vážně to.. hodně bolí.Zrovna teď se tu krčím a naříkám..Nevěděli by jste někdo, co to může být nebo co s tím dělat..? Trápí mě to..

  Další informace