• bolestivé a jiné negativní projevy těla - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolestivé a jiné negativní projevy těla. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolestivé a jiné negativní projevy těla

 • Dámy dokázaly by jste v bazénu udělat akvabelu? Nebo by jste se zlomily v půli těla a spadly jak pytel zpět do vody?  Další informace


 • Synonyma slova vandrák jsou také čundrák, tramp, poutník, cestující, jak to, že má zrovna vandrák negativní nádech?  Další informace


  Projevy feminismu  Další informace


 • K využití vápníku obsaženém v potravinách je potřeba prvek který tvoří asi 1 procento hmotnosti těla. O který prvek jde?

  asi se bude jednat o hořčíktak jsem se domnívala správněVápník s hořčík patří mezi minerální látky, které jsou pro organismus nezbytné. Oba jsou důležité pro zdravý vývoj chrupu a kostí, pro správnou činnost srdce a krevního oběhu, nervové soustavy i svalstva a href"http://www.volny.cz/weis/vapnik.htm" rel"nofollow" http://www.volny.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Má u nás negativní reklama úspěch ?

  Jak je možné, že zatím co ve vyspělém světě jakýkoliv vážný prohřešek zaměstnance prakticky jakékoliv firmy může znamenat její konec, u nás například skorumpované politiky ( i když většinou neprokázaně ) si firmy naopak najímají a vyplácí se jim to tím, že lidi je začnou více vyhledávat a to spíše ze zvědavosti.Nebo firma zaviní havárii, je o ni známo že lidem neplatí, služby jsou velice špatné a lidi je přesto vyhledávají!

  Další informace


  Kde je zbytek těla od této sochy?

  Kdyby to bylo v ČR, typoval bych to na výkupnu barevných kovů...

  Další informace


  Dají se na internetu sehnat projevy Adolfa Hitlera s českými titulky? Kde?

  Doplňuji:Uznávám, možná jsem se nevyjádřil dost přesně :-DDají se někde sehnat KOMPLETNÍ neboli CELÉ projevy Adolfa Hitlera s českými titulky na internetu? Pokud ne, tak nevíte, kde by se daly sehnat alespoň stenografické záznamy z těchto projevů?pro aqarius: ano tyto projevy sháním výhradně pro studijní účely.Ano, na youtube je takových 'blábolů' plno ale většina z nich jsou buď jen velmi krátké útržky skutečných projevů (ne, hitlerovy projevy opravdu netrvaly jen 2 minuty :-D) a nebo videa, buď odsuzující, podporující nebo zesměšňující nacismus či Adolfa Hitlera a ty pro můj historický výzkum opravdu nemají žádný význam.

  Další informace


 • Proč psychiatrický pacient nemůže podat psychiatrovi negativní reverz?

  Copak obor psychiatrie je něco extra, že jenom psychiatričtí pacienti nemůžou odmítnout službu lékaře? Proč jenom zrovna oni nemůžou?poznámka: Řekla mi to psychiatrička přes telefon.

  Další informace


  Jsou na táboře zakázány projevy lásky?

  Někdo podobnou otázku zmazal...

  Další informace


 • Pozitivni a negativni energie. Jak to pusobi mezi lidmi ? Jak je mozne , ze v neci pritomnosti je mi dobre a v neci ne ?

  Tak to proste je :) Nekteri lide jsou vam dokonale prijemni, ani nevite proc - je to treba zpusobeno drzenim tela, mluvou, dokonalou mimikou, souhrou gest s mluvenim, mohou vam podvedome pripomenout nejakou vam blizkou a milou osubku, a podobně. Oproti tomu kdyz si stoupnete vedle nejakeho brumly a morouse (coz se nemusi projevovat mluvenim!), asi vam moc dobre nebude. Nevim, jak bych to nazval, empatie to primo neni. Podvedome se vciteni do druhych a preneseni podvedome reakce na svoji naladu.

  Další informace


  Kde najít informace o vnitřní stavbě těla větších šelem?

  chci se zeptat na vnitřní stavbu těla geparda, a kde bych mohla najít další vnitřní stavbu těla větších šelem. Děkuji

  Další informace


 • V kolika letech se může synovi říct, že sestra to má dole jiné a dceři říct že bratr to má dole taky jiné ?

  Aby se neporušil § 201 40/2009 sb. a href"http:/ortal.gov.cz/wpsortal/_s.155/701/.cmd/ad/.c/313/.ce/10821/.p/8411/_s.155/701?PC_8411_p201 PC_8411_l40/2009 PC_8411_ps50 10821" rel"nofollow" http:/ortal.gov.cz/ hellip /a

  Další informace


  Máte nějaké tipy jak zkrotit pubertální projevy u desetileté slečny?

  Její odpovědi typu Jásněěě.... mě ničí, snažím se zachovat klid a důslednost, ale třeba máte někdo nějaký tip, jak to fungovalo u Vašich dětí...?Díky.

  Další informace


  Jak se spolehlivě, rychle, a bezpečně zbavit lidského těla?

  SPĚCHÁ TO! Nenapadá Vás něco?

  Další informace


 • Jaký má název zvednutí těla ze země švihem nohou?

  Používají to zápasníci.

  Další informace


 • Jak mam rozumět vývoji našeho těla ?

  Od spojení spermie a vajíčka se začnou dělit jedna po druhý samostatně buňky podle vzorce kterej je uloženej v DNA a v tu chvily kdyz se vyvine mozek a nervovej system převezme nad všema jednotlivejma buňkama velení a ty ho začnou poslouchat , ale do ty doby to je jen směska jednotlivej buněk bez nějakyho účelu ?

  Další informace


 • Zajímá mě, zda je zpoždění menstruace po vysazení antikoncepce normální?

  Zajímalo by mě zda je to po vysazení antikoncepce normální. Původní otázkaPřestala jsem brát antikoncepci a už mam týden zpoždění menstruace, těhotenský test mi vyšel negativní.

  Další informace


  Může mít půlení prášku nějaký negativní vliv na jeho účinky?

  Je všechny prášky možné bez obav půlit (pokud jdou) a nebo to může mít i nějaký negativní účinek, například pokud by byly nějakým způsobem určené k tomu, aby začali působit až nějakou dobu po tom co je člověk spolkne, a rozpůlením by došlo k aplikaci dřív než by mělo, a mohlo by vám to třeba poškodit jícen nebo tak něco,

  Další informace


  Jak se zbavit kachního držení těla

  Už od malička trpím nesprávným držením těla. To moje vypadá tak, že mám jakoby příliš vyšpulený zadek. Nejlíp si to představíte tak, že si stoupnete, a bez pohybu nohou, horní části trupu nebo předklonu/záklonu se pokusíte vystrčit zadek směrem za sebe. Momentálně mi je už po dvacítce, tak by mě zajímalo, jestli se s tím dá ještě něco dělat a jak. Nějaké cviky?

  Další informace


  Co hrozí člověku, který byl popálen na větší ploše těla?

  Mám tuto otázku v učebnici a nevím si s ní rady - nemám zkušenosti :DDD

  Další informace