• bolestivý hematom na koleni - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolestivý hematom na koleni. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolestivý hematom na koleni

 • Nová spojka-výměna na koleni - felicie  Další informace


 • Voda v koleni?  Další informace


  Hematom v deloze  Další informace


 • přetržené křížové vazy v koleni?

  5 let hraji florbal na pozici brankáře a poslední dobou když klečím (třeba i jenom chvíli) tak mě začne bolet koleno a bolí to třeba i 2 týdny. Teď v Sobotu jsem měla turnaj a udělala jsem zákrok při kterém mi křuplo v koleni a zbytek zápasu jsem musela odchytat s nataženou nohou. Myslíte že jsou přetržené?

  Další informace


 • voda v koleni

  vstřebá se nebo musí ven? Když jde ven ráno nebo dopoledne, tak je tam večer zas a víc, opakuje se to třeba 10-15x do roka...co pomáhá proti..

  Další informace


  už delší dobu mi divně lupe v jednom koleni, ale nebolí mě to

  nikdy jsem nedělala žádný sport - kdyby někoho napadlo, že bych si koleno zničila třeba z gymnastiky atp. ale teď jsem při nějakém cvičení doma zjistila, že mi při ohnutí jednoho kolena v něm divně zapraská, ale nebolí to, ale ten zvuk je opravdu nepříjemný.. co to může být?

  Další informace


  bolestivý hematom na koleni

  jak zmírnit resp.odstranit bolestivou bouli na koleni,která vznikla po pádu?

  Další informace


  Zánět v koleni a streptokok

  Po několika otocích kolene a následných punkcí byla provedena kultivace vzorku otoku. Následně zjištěn zánět, v koleni streptokok, nasazena antibiotika, ale koleno je po dvou dnech stále tvrdé, oteklé a dost bolí..Má se ledovat? A co by pomohlo?

  Další informace


  Vrzání v koleni.

  Když si dám ke kolenu ucho a trochu nohu ohnu v koleni, slyším vrzaní. Je něco v nepořádku?

  Další informace


  Může steh na koleni zarůst?

  Ahoj, je to dva týdny po operaci kolene a mají mi vyndavat stehy. Já se ptám jestli stehy mohou zarůst, i když nejsou samovstřebávací? A pokud ano bolí to potom když je chce doktor nějak odstranit? Je mi 11 a když jsem se ptala taťky, řekl, že neví, ale myslí si, že na hoře mám samovstřebávací. Předem všem děkuji za odpověd

  Další informace


  Mám natažený vazy v koleni z fotbalu.. jak to správně doléčit?..Díky za odpovědi a rady:-)

  Jak předejít obnovení nebo zhoršení tohodle zranění?..Nějaký doplněk stravy na klouby?Posilování?:-)

  Další informace


  Mám malý fibrom(nádor) v koleni. Pan doktor mi řekl, že to nevadí, nic se neděje. Byla jsem ráda. Ale teď nemohu chodit.

  Dobrý den,potřebuji Vaši radu.Asi před měsícem jsem byla u ortopeda, protože jsem měla malý nález v kolenním kloubu, který mě občas bolel. Jenže v poslední době bolí čím dál víc (nezávisle na aktivitách, kt. provozuji), až dnes večer se na ně dokonce ani nemohu postavit. Od pana doktora jsem dostala uvolnění na některé činnosti v TV (skoky, dlouhé pochody, běhy) a doporučení na nějaké volně prodejné léky obsahující kolagen, atd. (které jsem si samozřejmě koupila a užívám je).Nemáte prosím někdo (nebo Váš blízký) zkušenosti s tímto typem onemocněním? Mám počkat, nebo se objednat? Potřebuji být co nejrychleji v pořádku kvůli vystoupení.Děkuji Vám.Doplňuji:Děkuji za Vaši radu, ale bohužel, nemohu zároveň chodit ke dvěma ortopedům a navíc to budou řešit operativně, což nemohu dopustit... Jen jestli se to nedá řešit přes ortézy, fyzioterapie a tak.

  Další informace


  Kde se může můj přítel obrátit když se mu vytvořil na palci u nohy vyrůstek který se stále zvětšuje a je bolestivý

  přítel má výrustek na kloubu palce u nohy který se stále zvětšuje,na dotek je měkký po přitlačení jde citět kost. místo je začervenalé a nemůže už ani obout boty.Neuhodil se ani neměl jiný úraz

  Další informace


  Jsou nějaké typické znaky pro natažené či natržené vazy v koleni?

  Máte zkušenost s poraněním vazů v koleni? Před týdnem jsem si poranil koleno v posilovně a teď mě čeká vyšetření kde se pozná zda je to natažené nebo urvané. Jsou nějaké typické znaky pro tato zranění? abych třeba věděl než mi budou dělat za týden artroskopii..Mě by uklidnilo kdybych věděl, že tam nic utrženého nemám...

  Další informace


  Je odběr kostní dřeně z hrudní kosti bolestivý?

  Vlastní zkušenost s tím nemám,určitě to ale je nepříjemné.

  Další informace


  Je možný nechat se po nějaký bolestivý operaci uvést do umělýho spánku a nechat se probudit až se celej člověk uzdraví?

  Dá se tahle služba v nemocnici nějak objednat i třeba v případě kdyby měl člověk mnohočetný zlomeniny rukou, nohou + pánve, aby se nemusel týdny nudit na lůžku jako mluvící hlava v sádrovém županu?

  Další informace


  Jak je možný, že jeden výron je bolestivý a druhý příjemný ?!

  Pozorováním jsem došel k názoru, že to má přímou úměrnost s narůstajícím věkem. Rostoucím věkem přibývají ty bolestivé.

  Další informace


  Dobrý den, chtěla jsem se prosím zeptat , mám řadu let jedno koleno oteklé a v druhém koleni mě při chůzi loupe.

  Může mi někdo prosím říct asi o jaké onemocnění se jedná a jaké vyšetření by mělo následovat ? Ortoped mi dal do oteklého kolena bez jediného slova 4 injekce a tím to skončilo.Žádné vyšetření, žádná kontrola, nic. Levé koleno mažu mastmi, ale silně zrudlo a bylo velmi zapálené. Co doporučujete prosím ?Nejsem seniorka. Děkuji nashledanou.

  Další informace


  Co s bolestivou křečí v koleni?

  Už asi deset let mě občas zlobí koleno (dědictví florbalové brankářské kariéry), vnitřní strana. Vždycky ale šlo spíš o mírnější bolest po nějaké námaze, která za pár dní odezní a třeba měsíce mám zase pokoj. Poslední dobou mě ale začíná trápit jedna věc.Jsem tak trochu akrobat a ve spánku zaujímám nezáměrně různý šílený pozice. Jednou z nich je propletení nohou podobně jako v tureckým sedu, jen vleže na zádech. A už asi pětkrát mě probudila docela šílená bolest v onom koleni. Když to opatrně rozhýbu, bolest během pár vteřin zmizí a ve dne o tom zase vůbec nevím. Přijde mi to spíš jako nějaká divná křeč, spojená se zatuhnutím.Nechci k doktorovi, obávám se, že by mi do toho chtěl vrtat a z toho já mám hrůzu. Myslím, že když to nebolí při chůzi, není to tak zlý. Zároveň ale nechci, abych si s tím ve spánku nebo v rozespalosti něco provedla. Nemáte někdo tip, jak předcházet té noční křeči nebo ztuhnutí, nebo co to je? Nějaká masáž, bylinkovej gel nebo něco podobnýho?Doplňuji:Mosoj: mně se křeč kloubu taky moc nezdála, proto jsem ji dala do úvozovek :) Hmm, s tou atrózou jste mě nepotěšil, ale vypadá to nejpravděpodobněji, sedí i to vrzání. Hm. Takže s chutí do doplňků. :o/Jinak díky moc za všecky rady. Na noc jsem zkusila eliminovat ten hlavní problém - pomohlo dát nohu do ortézy, pak mi to znemožňuje tu nohu tak zkroutit. Prostý a účinný :) Je ale fakt, že mě pozorovat ve spánku je zážitek. Spolubydlící si mě párkrát dokonce fotila, prý by jí nikdo nevěřil, že někdo může v tako

  Další informace


  Bolí po plastice prsu sundavání dezinfekčních náplastí okolo dvorce.Pod náplastěmi to vypadá, že je krev nebo hematom?

  Bolí sundání desinfekčních náplastí

  Další informace