• bolí mě spánek za jak dlouho to přestane bolet? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolí mě spánek za jak dlouho to přestane bolet?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolí mě spánek za jak dlouho to přestane bolet?

 • Může něco příjemně bolet?  Další informace


  Jaký máte spánek? Zajímá mě hlavně v období, kdy činíte závažné rozhodnutí o své budoucnosti..?  Další informace


  Jak na kvalitní spánek?  Další informace


  Dlouhodobý spánek  Další informace


 • Přestane dobijet adapter jak se mu chce..  Další informace


  Kurzor se seká až se přestane hýbat úplně  Další informace


  Internet přestane fungovat po čase přes kabel, na wifi funguje pořád (Windows 8.1);  Další informace


 • Mohou se vyskytnout psychické obtíže u sportovce, který pravidelně sportuje a časem přestane sportovat?

  Když skončí se sportem.

  Další informace


 • CS:GO - mikrofon přestane snímat hlas  Další informace


 • Jak dlouho trvá, než mě přestane bavit práce?

  To může být dřív, než řekneš švec. Na druhou stranu jsou i tací, které jejich práce baví celý život.

  Další informace


 • Za jak dlouo zabírá medunka na spánek?

  Čaj z meduňky1 lžička sušené bylinky na šálek vody, vařit se nesmí, jen přelít vařícívodou a nechat přikryté 15 minut ustát. Mohou se vypít 2-3 šálky denně.Čaj na spaní při zvýšené nervozitěVýjimečně vyšší dávka: 3 lžičky na šálek, spařit a přikryté nechat ustát.Zkondenzované kapičky na pokličce je vhodné opět setřást do čaje, protožeuklidňující účinek v meduňce má hlavně éterický olej, který po spaření oka-mžitě prchá pryč. Vypije se 1 hodinu před spaním. a href"http://www.darius.cz/archeus/B_medunka_3.html" rel"nofollow" http://www.darius.cz/ hellip /a

  Další informace


  Proč, když byl někdo např. na operaci s kolenem, ho to koleno začne bolet když je změna počasí?

  Vůbec nemusel být na operaci - úplně stačí, když je kloub artritický.-)Jde o to, že kloub je poškozený a tím je dovnitř vylučováno více kloubního mazu a je uvnitř kloubu vyšší tlak. Tím pak jsou podrážděné kloubní vazy, celé pouzdro je citlivější. A pokud nastane nějaká změna atmosferického tlaku, projeví se to na namáhání kloubního pouzdra - a to bolí.Dalšími nepříznivými vlivy ´počasí´ jsou vlhkost a chlad.

  Další informace


  Máte tipy, jak navodit spánek po noční směně?

  Lehnout si a spát. Vždy jsem to takto dělal a nebyl problém.

  Další informace


  Když člověk přestane kouřit, začnou se mu ty plíce postupně čistit?

  Když člověk přestane kouřit, začnou se mu ty plíce postupně čistit, anebo to, co tam má z cigaret, už mu tam nadosmrti zůstane?

  Další informace


  Kdy přesně je ten moment, kdy si člověk přestane myslet, že celý život má ještě před sebou?

  Žádný člověk nemůže vědět, kolik má před sebou, protože dnes je dnes. Celý život je od narození do smrti. Takže jde o nadsázku., část života.Třeba mladí v 15 letech si řeknou, že mají ještě celý život, před sebou, vnímají ho jinak, když nepřemýšlejí o tom, jak bude dlouhý.Jinak to bude asi v době, když končí mládí, rodiče vychovávají děti, a ty se rozutečou. Takže obrazně řečenou mají před sebou celý zbytek života.Nerada připouštím, že mám život před sebou ve významu fyzického věku, ale podle toho, co bych chtěla ještě dokázat.Fyzický věk je jen číslo, když se zvyšuje, tak si uvědomuji, že se blížím k cíli, i když nevím, za jak dlouho ho doběhnu. Takže číslo - fyzický věk a moudrost - psychický stav - by měly být v rovině. Řekla bych, že přemýšlející člověk si nesnaží prodloužit mládí, ale nejlepší léta - ta jsou pro každého jiná - někdy znamenají celý život .

  Další informace


  Katka z dokumentu stále žije a denně bere 2,5 gramu heroinu 3x denně. Prý pokud přestane brát, tak umře. Je to pravda?

  Zdroj: a href"http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/137074/smutne-z-fetacky-katky-z-dokumentu-trestikove-je-stara-troska.html" rel"nofollow" http://www.ahaonline.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaký máte spánek?

  Vzhledem k tomu, že píšu ve 3:30 v noci a vlastně už od půlnoci bdím... a není to tím, že bych se zrovna bavil, tak já teď dobře nespím. Myslím, že je to proto, že jsem do večera těžce pracoval, což se před spaním nedoporučuje podobně jako těžké, nebo hodně jídla.Doplňuji:Sotva jsem dopsal otázku, už se mi kližily oči, takže jsem zakrátko usnul:-) Kropitko: otázku jsem psal v tolik hod, jak jsem v ní uváděl... Ale odesílal jsem ji z mobilu a možná se při přenosu z mobilu na systém serveru vloudila nějaká odchylka. Z toho co píšeš vyplývá, že vesvé záležitosti stále nemáš klid... Chceš- li, napiš.

  Další informace


  Ahoj, dnes mi nasadili rovnátka (na pevno) moc mě bolí přední zuby (mám předkus. Za jak dlouho mě to přestane bolet?

  Také mě to nehorázně bolelo, první den je to ještě snesitelné, druhý je to snad nejhorší a třetí bolest odeznívá, do týdne by tě zuby už vůbec neměli bolet.

  Další informace


 • Náš bíglík značkuje neustále když není nikdo doma! Přestane??

  Doma máme Bígla.Budou mu tři roky a neustále nám vždy něco označkuje když není nikdo doma!! :/ Nevíme s co s tím! Přestane ?? Moc bych potřebovala poradit nebo aspoň co s ním! Nakapali jsme na nejčastěji označkované místo vodičku, která prý psům nevoní a odpuzuje je to od toho místa, ale stejně to místo označkoval!! :( Poraďte co s ním?!

  Další informace


  Je pravda, ze kocka pred porodem prestane jist?

  Říká se to, ale pravidlem to není. Jinak se v tomto případě chová např. prvorodička, jinak kočka zušená, atd.

  Další informace