• bolí nastřelení druhé naušnice? a chrupavky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolí nastřelení druhé naušnice? a chrupavky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolí nastřelení druhé naušnice? a chrupavky?

 • Je možné na prvního máje se nejen líbat pod rozveklou třešní, ale i to druhé - vznik dítěte ?  Další informace


  Co mám dělat, když mám jedno oko výš než to druhé?  Další informace


 • za jak dlouho po propíchnutí uší můžu nosit naušnice ?

  před týdnem jsem si propíchla uši a dala si do nich zlaté náušnice. Za jak dlouho myslíte že bych si mohla dát jiné ??? jak dlouho mám ještě počkat ??

  Další informace


  Zajímalo by mě, jak máte uložené naušnice. Mám jich přes 100 párů a lámu si hlavu jak je uložit.

  Nechci je mít někde v šuplíku. Momentálně je mám navázané na takové té desce, která se používá jako záda při výrobě skříní, ale při mém množství se to začíná zdát jako špatné řešení.

  Další informace


  Náušnice klipsy - kde sehnat

  Nemám propíchnuté uši a sháním tedy náušnicezvané klipsy .Dříve byl poměrně velký výběr ,teď se však v obchodech ani na tržnicích nedají sehnat.Jedná se mi o bižuterii,různých barev, tvarů a velikostí pro denní nošení jako doplněk k šatům, žádné drahé kameny nebo perly.Děkuji za radu či typ.

  Další informace


  Jak vypadá ucho bez náušnice s dírkou 6mm?

  Chtěla bych si roztáhnou ucho na 6mm, jenže rodiče s tím nesouhlasí, myslíte že 6mm by se dalo nějak zakrýt? Jak vypadá dírka bez plugu/tunelu? Budu vděčná za fotku :) Předem díky :)

  Další informace


 • Jak ve Photoshopu ovlivnovat barvy pouze ve druhe vrstve?

  PRIKLAD: Mam dva obrazky - 1) louku 2) ovecku v ohrade. Oriznu ovecku a pretahnu ji na louku. A ted potrebuju zesvetlit jenom tu ovecku. Delam asi nejakou kravinu, ale nemuzu na to prijit...Doplňuji:Jo, to je vsechno hezky, ale mne se vsechny tyto zmeny aplikujou jak na ovecku, tak na louku. Na ovecku mam vytvorenou masku a fakt mi nejde ovlivnovat jen tu ovecku :(

  Další informace


  Hamachi nenajde druhé hamachi  Další informace


 • Reklamace - zase ty náušnice

  Už jsem sem jednou psala o náušnicích co vypadl kámen. Šla jsem je reklamovat, ač v reklamační řádu bylo psáno, že na vypadnutí kamene se záruka nevztahuje, nakonec mi náušnice vzaly do reklamace. Takže jsem zase měsíc bez náušnic! No a tak čekám až to bude měsíc, že tam zajdu. Co když mi řeknou, že náušnice ještě nepřišla? Anebo, že mi reklamace nebyla uznána????Prosím o radu, kdo tomu rozumí. Děkuji.Doplňuji:děkuji moc. :-)

  Další informace


  Jak na rozhodčí doložku ve smlouvě. Mám nějakou šanci při sporu, že nebude rozhodnuto jen ve prospěch druhé strany?

  Vím, že v televizi a různých článcích se důrazně radí rozhodší doložku nepodepisovat, prý se vzdáváte nestraného soudu. Šance jsou prý malé. Já s tím (naštěstí) zkušenost nemám, snad vám tu někdo poradí. Přeji hodně štěstí.

  Další informace


 • Jak se naučit mít osobní zájem o druhé lidi?

  přijde mi, že kdybych to měl, tak bych mnohe lépe komunikoval a byl šťastnějšíAsi se to naučím tak, že budu na to myslet a trénovat, ale myšlení bolí, máte ještě nějaké nápady?

  Další informace


  Jak reaguje druhé dítě na narození třetího?

  Mám dvě děti narozené 15 měsíců po sobě a o žárlivosti jsem toho přečetla už dost, u nás se ale naštěstí neodehrává nic drastického - jen občas se mladší urazí když si dovolím pomazlit se se starším a starší toho mladšího zase rád napodobuje, ale jinak v pohodě. Teď ale čekáme ještě třetí dítě, a v době jeho narození budou mladšímu 2 roky a 1 měsíc a nikde jsem nenašla nic o tom, jak reaguje druhé dítě na to třetí. Že první dítě na sourozence žárlí, to chápu, ale druhé dítě, které už by mělo být přece zvyklé že není samo, by to mělo brát víc v pohodě , nebo ne? Jakou reakci asi tak můžu očekávat? Je přece normální, že mladší dítě bývá víc obletováno než to starší a spousta věcí mu projde, zatímco od toho staršího se očekává víc zodpovědnosti, takže to mladší je zvyklé, že ono je to nejmladší a nejopečovávanější, a příchod dalšího sourozence a smíření se s tím že i ono teď musí přijmout roli toho staršího, pro něj musí být těžké, ne? Nemáte s tím někdo zkušenosti?Doplňuji:Děkuji vám, samozřejmě že se snažím a budu snažit věnovat všem stejně, ovšem každé dítě je jiné, a třeba teď momentálně je to u nás tak, že ten mladší si naši pozornost a objetí vyloženě vyřve, zatímco ten starší o to nestojí - je hrozný samotář a tak se musím hodně kontrolovat abych se nevěnovala jen tomu mladšímu - ten si o to umí říct. Někdy mám pocit že se staršímu vnucuju. Ale chci být spravedlivá a chci tu být pro všechny svoje děti a žádné nechci upřednostňovat, ale samozřejmě nemůžou očekávat že s na

  Další informace


  Druhé jméno pro Sáru?

  ZdravímUvažuji o druhém jméně a tak mě napadlo se zeptat i tady. Tak jaké jméno se podle vás hodí k Sáře? :)

  Další informace


  Dobrý den, dnes večer jdu na druhé rande s dívkou, hodí se jí něco přinést?

  Když jsme se poprvé setkali, nedávali jsme si nic, ale teď mě napadlo, že na druhé rande bych jí mohl přinést květinu. Máme v plánu se projít městem a pak jen tak někde posedět. Je vhodné dívce květinu přinést? Aby ji třeba neobtěžovalo, že se s ní musí celý večer tahat v ruce...

  Další informace


 • Bílá díra je vyústění černé díry na opačném konci Vesmíru. Co se stane, když se něco vcucne z druhé strany do bílé díry?

  Proletí to černou dírou?Zbělá to a pak zčerná?

  Další informace


 • kde najdu naušnice čarky? nemožu tu čarkové naušnice najit

  A nemáš tak čirou náhodou na mysli ČAKRY a ne čarky?Čakrové náušnice jsou například zde: a href"http://www.posvatna-geometrie.cz/?ruleId23 actionshowProducts presenterEshop:Product" rel"nofollow" http://www.posvatna-geometrie. cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak náročné operace zvladaly počítače za druhé světové války??

  Zajímá mě, jak náročné operace tehdejší počítače zvládaly a k čemu je používali?Doplňuji:Myslel jsem nultou generaci, typ například jako Z1 a href"http://www.wiki.sps-pi.com/index.php/Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8De_0._generace" rel"nofollow" http://www.wiki.sps-pi.com/ hellip /a

  Další informace


 • Mam uz asi rok plombovany zub a byl ok ale ted me ten zub docela boli.Boli kdyz kousnu do neceho tvrdeho....

  Kdyz pujdu k zubarce co mi bude delat? Ja mam fobii ze zubaře a strasne se bojim co mi s tim budou delat..

  Další informace


  Jak dlouhou dobu boli narazenina?

  CCA 2 - 3 týdny, ale spolehlivě lze bolest přebít jinou bolestí.

  Další informace


  Hrozí nějaké riziko, pokud dcera nosí stříbrné náušnice?

  Zdá se mi to nesmyslné, ale někteří lékaři údajně tvrdí, že stříbro v uších může poškodit zrak a zlato naopak zlepšit. Setkali jste se se stejným tvrzením, případně máte s dlouhodobým nošením stříbrných náušnic nějaké negativní zkušenosti?

  Další informace