• Bosh a parkside - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bosh a parkside. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bosh a parkside

 • Vysavač parkside PNTS 1500 A1  Další informace


  Vrtaci a sekaci kladivo-1500W Parkside z Lidl  Další informace


  Vapka Parkside  Další informace


  Příklepová vrtačka PARKSIDE z Lidlu  Další informace


  Pásová bruska Parkside - klín.řemínek  Další informace


  Máte zkušenosti s Malířská pistole Bosh PFS 3000-2?  Další informace


  Myčka parkside a jiná pistole?  Další informace


  Malířská pistole Bosh PFS 3000-2 ?  Další informace


  Drážkovací frézka Parkside z Lidu  Další informace


  Bosh a parkside  Další informace


  Aku Parkside nebo Einhell?  Další informace


 • máte někdo zkušeností s myčkou bosh? nechce se rozjet a co psali v servisní knížce tak jsem udělal.ajkorát stále jenom c  Další informace


  kde seženu manuál k automatické pračce Bosh maxx 4  Další informace


  Kde koupit programator na Bosh  Další informace


 • Je možné vysokotlaký čistič Parkside koupit i jinde než v Lidlu?

  Nedávno byl v nabídce v Lidlu, byl ale hned vyprodaný:-(Nevíte, zda je možné ho koupit třeba přes nějaký e-obchod?Všem předem děkuji za odpovědi:-)

  Další informace


 • Kde se dají koupit náhradní díly k Multifukčnímu nástroji Parkside?

  Nedají. Právě se tam jedu podívat, tak dám vědět. Co typ prodávaný u Lidla to jiné uchycení ! Je to již třetí multifunkce prodávaná u Lidla ale první dvě zaměnitelné nebyly ( nástroje). Aniž bych to si toho všiml koupil jsem náhradní sadu opak jsem ji vracel.Doplňuji:No já mám od Lidla PARKSIDE jednu už asi 4 roky a druhou mám od MATRIXU.Ta moje od Lidla má označení PMFW 280A1 a náhradní pilky jsem k ni ještě nesehnal. Mají velký usazovací otvor a klíčování na vícehran v tom otvoru.Minule a dnes prodávají u Lidla PMFWZ 4 A 1 a k tomu jsou určené i ty náhradní sady. Mají otvor 6,5 mm a klíčování na dírky v obvodě dosedací plochy.Sice tam píšou, že jsou i na BOSCH, EINHEL a SKIL ale dnes jsem v prodejně porovnával BOSCH a ten měl průměr osy 10 mm a to co bylo dnes v prodeji u Lidla mělo díru 6,5 . Klíčování bylo stejné, takže na Bosch jedině převrtat na díru 10 mm. Nebo má BOSCH také více průměrů. Ale na to jak to lidé kupovali bych řekl, že to pasuje a zbytek lidí to převrtává.Univerzální pilky dělá VOLTCRAFT.Jinak jsem dnes objel 4 prodejny Lidl v Plzni a pilky měly prodány již ráno v 08.00. Náhradní pilky ještě pár kusů měli.Lidé poznali že se jedná o kvalitní domácí nářadí a dost to kupují. Minule to bylo s Lion AKU vrtačkou. No a jestli to pasuje i na některé od značky BOSCH tak se tomu nedivím.

  Další informace


 • Příklepová vrtačka PARKSIDE z LIDLu  Další informace


  Porucha myčky Bosh  Další informace