• Boty do tanečních (muž). Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty do tanečních (muž). Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty do tanečních (muž). Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?

 • Kondom má mít žena nebo muž?  Další informace


  Kdo vyvolává spory v rodině? Žena, nebo muž?  Další informace


 • Kde je věková hranice, po jejímž překročení už moravský muž není synek, ale stréc?  Další informace


  Jsem muž z Íránu, mám 17 roků. Jak se přestěhovat do Československa?  Další informace


 • Podle kterých skladeb se v tanečních vyučovaly styly tanců?

  Poraďte prosím seznam skladeb (jestli existuje nějaké komplet CD), podle kterých se v tanečních vyučovaly styly tanců. díky

  Další informace


  Nevíte jméno písně ve které se zpívá:all i want it..in MY heart..zpívá muž,klip:muž s pláštěm sedící v křesle na skále..

  Doplňuji:píseň je docela stará..

  Další informace


  Jak se jmenuje film ve kterém se chlapec bojí narodit, tak ho nějaký muž vezme do reálného světa. Po jeho návštěvě se už

  Před několika lety jsem viděla film ve kterém se chlapec bál narodit a tak ho muž vzal do světa a vše mu ukázal. Byla tam paní která byla těhotná (jeho matka). Poté co se přestal bát tak šel někam a to z něj udělalo to novorozeně. Nevím jestli to tak bylo přesně ale podobné to určitě je. Budu vám vděčná za jakoukoliv odpověď :)

  Další informace


  Hledám písničku, v níž muž zpívá, dívka před ním pomalu tančí. Poradíte?

  Původní neotázkadobrý den,jak se jmenuje písnička: hledám písničku, kde muž spiva a dívka předním tančí je , je pomala?, předem děkujiUpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

  Další informace


  Co je na cedulce na pultě v epizodě 19 - Mrtvý muž seriálu Comeback?

  Doplňuji:Cedulka je tam téměř po celou dobu (od úmrtí Tomyho až po vzkříšení ). Kde se to dá zkouknout, to netuším a asi by nebylo vhodné to sem dávat. Buď to někdo má (a v lepší kvalitě než já), nebo budu mít smůlu - svět se nezboří.

  Další informace


 • Každý desátý muž tajně používá ženská líčidla a zkrášlovadla?

  Podle Novinek si muži půjčují od žen1. Pinzeta 39%2. Hydratační krém 37%3. Fén na vlasy 36%4. Pilník 29%5. Produkty na úpravu účesu 22%5. Balzám nebo lesk na rty 22%7. Maska na obličej 15%7. Holicí strojek 15%9. Korektor, make-up 10%10. Depilační krém nebo vosk 8%.Nic z těchto věcí nepoužívám. Vy ano? Kdo je tedy ten desátý?

  Další informace


  Hodí se na společenské pánské boty impregnace určená i pro boty s Gore-tex membránou?

  Jsou to společenské boty k obleku, černé barvy z kůže. Mám doma ve spreji impregnaci, která je vhodná na boty s Gore-tex membránou (turistické boty) a zajímalo by mne, zda ji mohu použít i na zmiňované spol. boty.

  Další informace


 • Když je presidentem žena, baví se při zahraniční návštěvě její muž s první dámou druhého státu?

  Najvyšší politickí predstavitelia si nemôžu svojvoľne robiť, čo chcú. Každý ich krok presne určuje Protokol.Na vašu otázku by vám najlepšie dokázali povedať pracovníci Protokolu.Tak ako prezident má svoje politické a spoločenské povinnosti a musí dodržiavať Protokol, tak aj jeho sprievodca - manželka/manžel majú svoje spoločenské povinnosti, tak ako im určuje Protokol. Aj v prípade, ak najvyšším predstaviteľom štátu je žena, potom manžel si plní povinnosti Prvej dámy v oblasti spoločenskej, sociálnej, charitatívnej. V prípade že hlava štátu nemá manželku, ak má dcéru - tá potom plní povinnosti Prvej dámy .

  Další informace


  Jaké všechny druhy tanců se tančí v tanečních?

  A myslíte si, že je hodně důležité tam jít?

  Další informace


  Dnes by měl narozeniny muž přezdívaný ŠÉF, víte o koho jde?

  Dostal mnohá ocenění, víte jaká?

  Další informace


 • Když např. muž žárlí, je tím myšleno, že žárlí na svou partnerku, nebo na svého soka?

  Fakt si nejsem jistá, jak se to říká a nemůžu to ani nikde najít. Objekt žárlivosti je partner, nebo potenciální protivník ? Nebo se může říkat obojí?Doplňuji:Ježišmankotky! Já nechtěla vysvětlit, co je to žárlivost - asi jsem to měla zařadit do kategorie Čeština nebo něco takového. Tak jinak. Když žárlí pes - vyžaduje si moji pozornost, kterou právě věnuji svému partnerovi, pak pes žárlí na mne nebo na partnera? Jde mi o to, jak se to správně říká - ne o to, co je to žárlivost! Ale díky, asi jsem to nevysvětlila dostatečně...

  Další informace


  Co by se dalo dělat,aby se situace ještě více nezhoršila,když se muž probudí v hotelu vedle cizí ženy a má totální okno?

  A nepamatuje si ani co dělal večer a neví co se dělo na pokoji než usnul ? např. zda se nestal otcem, něco nepodepsal, ...

  Další informace


 • Je zženštilé, když muž brečí u smutného videa?

  Je mi 25 let, už asi 10 let jsem nebrečel, zažil jsem tři různé pohřby blízkých, kde jsem se držel, ale po zhlédnutí smutného videa jsem po dlouhé době pocítil svoje slzy jakožto majitel pejska. Přijde vám, že by nad takovými věcmi muž neměl brečet? A to to video ani není tolik dojemné. No můžete se podívat sami. a href"https://www.youtube.com/watch?vBTJH3CP23DI" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • K čemu jako muž potřebuji estrogen?

  Dalo by se také říci že kdybych neměl v těle estrogen byl bych více mužnější?

  Další informace


  Je pravda, že muž by měl jíst každý den maso a žena ne?

  Nebo je to blbost? Jen jsem to slyšela.Samozřejmě to nebylo myšleno tak, že by žena neměla jíst maso vůbec, ale, že by ho neměla jíst každý den.

  Další informace


  Dokud muž má kvalitní erekci, neměl by propásnout příležitosti?

  Věrnost a nevěra

  Další informace