• Boty gladiatory - prodávají se i u Vietnamců? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty gladiatory - prodávají se i u Vietnamců?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty gladiatory - prodávají se i u Vietnamců?

 • Prodávají se ještě telefonní karty?  Další informace


 • Vyrábějí/prodávají se ještě tyto svorky? foto dole.  Další informace


 • Neznáte obchod (nejlépe na internetu), kde prodávají stylové a originální jarní a letní bundy?

  Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli neznáte obchod(nejlépe na internetu), kde prodávají stylové a originální jarní a letní bundy? nejlepší by byli nějaké levnější, ale pokud znáte jenom kvalitnější a dražší nevadí..:) děkuji

  Další informace


  Má někdo zkušenosti s gelovými nehty dělanými u Vietnamců ? Preferujete raději české nebo vietnamské salony?

  České. K vietnamským nemám důvěru. Ale posoudit nemohu, vlastní zkušenosti nemám.

  Další informace


 • Proč se v centru Prahy prodávají jako suvenýry babušky?? Co mají společného s Prahou?

  Za to bych střílel, na druhou stranu to jasně ukazuje obraz dnešní Prahy, kde si člověk připadá spíše jako někde v Kyjevě.

  Další informace


 • kde se v praze prodavaji gramofonove desky? a pokud ano, maj tam i desky od skupiny daft punk ?

  Gramofonové desky se prodávají hlavně staré v antikvariátech, některé z nich nabízejí i nové. Prodejny nabízející nová LP ale najdete také. Našla jsem tedy stránky jedné takové jen na FB: a href"https://www.facebook.com/vinylstore.cz" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a . Jestli tam, ale zrovna mají Vámi požadovanou desku, to nevím, můžete se tam zeptat. Pokud by jí neměli a nevadil by Vám nákup přes internet, pak zkuste třeba zde: a href"http://www.bontonland.cz/daft-punk-random-access-memories-1/" rel"nofollow" http://www.bontonland.cz/ hellip /a

  Další informace


  Proč nemají v Lídlu alespoň jednu kabinku, kde by si člověk mohl vyzkoušet velikost oblečení, když už jej prodávají?

  Vím, že se to dá docela odhadnou a pokud to velikostně nesedí tak vrátit a vyměnit, ale proč to dělat jednoduše (s kabinkou), když to jde složitě? Třeba jet nějak do alelůja x kilometrů a pak zjistit, že ta mikina je malá/velká/škrtí a tak dále.

  Další informace


  Prodávají v cukrárnách i jiné věci, než ty, ve kterých je cukr? O jakých/kterých víte?

  Toto je čistě praktický otázka. Samozřejmě hlavně člověk očekává cukrovinky a tak, ale ne vždy je šance, když má člověk problémy s cukrem, ale někoho doprovází, či jde okolo, ale váhá zda-li tam jít, aby nedostal chutě. :DKdyby si tam někdo zaskočit třeba pro cigarety, tak zda-li nevyjde ven s prázdnou?Z osobní zkušenosti, protože jsem tam byl naskok pro pití kvůli žízni, vím jen o nápojích neslazených typu Bonaqua, Mattoni v perlivých i neperlivých variantách, ale musel jsem pryč protože mě dráždily ty vystavené větrníky a sladké nesmím jíst. :))

  Další informace


  Prodávají u vás tenhle produkt?

  a href"http://img2.ecka.info/foto/28/21061_600~bHNPqb.jpg" rel"nofollow" http://img2.ecka.info/ hellip /a U nás před pár měsíci přestali. Mám absťák. Poznáváte? Dejte vědět - pojedu si pro něj klidně přes půl republiky :-)

  Další informace


  Prodávají se ještě borůvkové camel?

  popř.nevíte kolik stojí?Doplňuji:10 mi fakt není kamaráde

  Další informace


  Na aukru se prodávají hry na Wii.Prý jsou nové,ale jsou mnohem levnější než v e-shpech. Kde to ty lidi berou?

  Hry prý jsou originální.

  Další informace


  Je lepší si koupit cestovní kufr od Vietnamců nebo pres internet?

  Kolik stoji cca u Vietnamců? Na internetu okolo 2000-3000.

  Další informace


  ACU Digital u Vietnamců

  Dobrý den! Chtěl bych se zeptat jestli prodávají Vietnamci v holešovické tržnici oblečení typu ACU Digital. (Digitální maskování pomocí různech odstínů šedé a/nebo béžové) Děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Sourozenci prodávají každý svou id.1/2 nemovitosti kupující - vdané paní, musí být při podpisu i její manžel -od kup.?

  Prodej nemovitosti ve společném jmění manželů patří v zásadě mezi úkony, které přesahují obvyklou správu takového majetku a tudíž je k nim zapotřebí souhlasu obou manželů. Občanský zákoník přitom nevyžaduje, aby kupní smlouva přímo byla podepsána oběma manžely, nicméně oba manželé s jejím uzavřením musí souhlasit, jinak by smlouva byla neplatná. Pro předejití případným pochybnostem o existenci souhlasu obou manželů a nebo sporům v budoucnu je tedy vhodnější (a zásadně vyžadováno), aby smlouvu podepsali oba manželé. Krajní variantou je, aby případně manžel, který nebude podepisovat smlouvu, písemně na ni potvrdil svůj souhlas s jejím uzavřením.

  Další informace


 • Ty kuličky pepře, co se prodávají v krámě v pytlíku jako pepř-celý, to je klasické semínko pepřovníku?

  Kdybych to zasadil, vyrostla by mi rostlina?

  Další informace


 • Existuje nějaký (kamenný) obchod v Brně, kde se prodávají boxovací pytle?

  a potom mám ještě jednu otázku, jestli existuje něco jako boxovací pytel pro děti?Doplňuji:Děkuji, Google jsem prohlédla, avšak nejsem znalec, takže mi to moc neříká...A poté mám ještě poslední otázku:Jakou tvrdost pytle si mám zvolit, když na něm budu chtít trénovat kopy (karate)

  Další informace


 • zlute vsupenky se prodavaji zakaznikum 1,2 podle kolikati ten den prisli.pri souctu je zlutych o 1681 min nez soucet cer

  Zlutych se prodalo stejne jako cervenych ale soucet cervenych dava vyssi cislo. kolik se toho dne prodalo vstupenek?

  Další informace


 • Za kolik se prodávají krávy na jatka?

  Když má někdo krávu a chce ji prodat na jatka, kolik za ní dostane (zhruba)? -Takže za jednu krávu dostane chovatel třeba 30.000? A kolik jí musí být let, aby ji mohli nechat pokácet?

  Další informace


  Kolik je u nás v České republice Vietnamců přibližně.

  na konci listopadu 2011 pobývalo v ČR legálně 55 585 Vietnamců, z toho 37 497 natrvalo a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Vietnamsk%C3%A1_men%C5%A1ina_v_%C4%8Cesku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a jinak a href"http://www.csu.cz" rel"nofollow" www.csu.cz /a (český statistický úřad)

  Další informace


 • Vadí nějak kočce červený laser(takový ten od vietnamců), s kterým mu svítím a za kterým běhá jak blázen?

  pokud jí nesvítíte tím laserem do očí, tak jí nevadí

  Další informace