• Boty nagaba - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty nagaba. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty nagaba

 • Mohou se prát boty Vans?  Další informace


  Je slovo šoustat opravdu původem čistit boty kartáčem?  Další informace


  Boty crocs  Další informace


 • Kolik bylo Vaší dceře když dostala boty na minimálně 5 cm podpatku

  Ja bych rekl, ze to neni pro deti ale mlade slecny si to muzou vyzkouset

  Další informace


  Kdo je výrobcem bot od firmy magnum essential equipment?

  Doplňuji:myslím z jaké Země firma pochází.

  Další informace


  Jak roztahnout boty  Další informace


  Boty- kde koupit  Další informace


 • Co symbolizují boty pověsené na drátě?

  Má to nějaký hlubší význam?Doplňuji:Doplněna:Z toho odkazu jsem se vůbec nic nedozvěděla. Než sem položím otázku, dám ji nejdřív do Googlu a na tuhle foto jsem taky narazila, ale není tam, co to gesto znamená..

  Další informace


 • Myslíte, že v ověřených obchodech se můžou objevit padělané boty?

  Četl jsem, že obchody typu A3 Sport, Sportisimo, Hervis a tak přijímají (nevím či vědomě, nebo nevědomě) padělané boty - hlavně tedy značku Nike.Co si o tom myslíte ? Nerad bych po zakoupení bot za dva tisíce zjistil, že jsem si koupil tzv. fejky .

  Další informace


  Když si objednám boty z nike store, z jaké země dorazí?

  Ahoj, chci si koupit boty z a href"http://store.nike.com/cz/en_gb/" rel"nofollow" http://store.nike.com/ hellip /a ,ale nevím z kama odesílají určité produkty(chtěl jsem si své boty navrhnout pomocí nikeID). Jestli z UK tak to je v pohodě, ale jestli z USA, tak se mi to nechutně prodraží díky DPH navíc a clu. Má s tím někdo zkušenosti? Díky.

  Další informace


  Dájí se dnes sehnat sportovní pánské boty na suchý zip pro dospělé?

  Kolega si pochvaluje, jaké měl kdysi pěkné adidasky na sucháč a dnes je nemůže sehnat. Buď jsou nějaké rádoby společenské koženkové nebo jen dětské. Nevíte, kde by se daly sehnat v Praze?

  Další informace


  Boty v obchodě a u Vietnamců

  zajímalo by mě když koupíte boty třeba nike v kameném obchodě za 2000 kc jaktože u Vietnamců jsou jen za 400 ? jsou to padělky , nebo naopak jsou boty v kamených obchodech předražene ?

  Další informace


 • Jaké si mám koupit boty?

  Přemýšlím nad tím už snad přes rok, zatím jsem si vždy koupil nějaké levné neznačkové do 300. Jsem ale zatraceně náročný tak to je asi ten problém. Jednou jsem si koupil u deichmana tak jsem si asi myslel že to bude značka a vydrželi mi 14 dní. Nachodím denně tak 4km. Do terénu občas do lesa, aby mi v nich nebylo v létě horko. Hodí se koupit běžecké nebo trekové?Já sem nenapsal že hledám boty do tří stovek!

  Další informace


  Boty na fitnes  Další informace


 • Mám - li sedmimílové boty, jak je převedu na měrnou jednotku používanou v Evropě ?!

  Od milníku k milníku je jinak daleko, protože míle jsou jinak dlouhé.1. Sedmilílové boty se nosily v pohádkách, takže by mohlo jít o tuto míli.Původní míle, ta první míle, která byla historiky zaznamenaná, byla právě míle římská 1 mille passus (latinsky krok i dvojkrok) a bylo to přesně 1000 dvojkroků, levá - pravá, celkem 1 483 metrů. Jeden krok se tehdy počítal tedy 74,15 cm. Zajímalo mě, jak k této míře dospěli tehdejší zeměměřiči a představte si, že nechali pochodovat individuálně setninu vojáků a výslednou vzdálenost zprůměrovali.Míle je tedy délková míra a má dvě charakteristické vlastnosti. Používala se ve všech dobách, po celém světě a každá byla jinak dlouhá - nepatří do soustavy SI.2, Kdyby boty použili atleti, tak by to bylo takto:Tu míli, co známe z atletiky a na kterou se běhávají i světové rekordy, tak to je takzvaná anglická statutární míle a měří 1 609,36 m.3. Nebo kdyby se boty použily při přechodu moře.Ani námořní míle nepatří do soustavy SI, ale je na ni vázána definice a používá se zejména v námořní a letecké dopravě. Byla odvozena z délky jedné obloukové minuty zemského poledníku, tedy jedné minuty zeměpisné šířky. Dnes výhradně užívaná mezinárodní definice stanovuje délku námořní míle jako 1 NM 1 852 m (přesně).Zeměpisná míle je jednotkou vzdálenosti a také nepatří do soustavy SI. Velikost jedné zeměpisné míle je definována jako 1/15 poledníkového oblouku, tedy 7 420 metrů.Charakteristickou vlastností pro míle byla jejich různá délka. Rozptyl tedy obrov

  Další informace


  Kožené boty, kombinované se semišem. Kápl mi na něj olej a ze semiše nejde dolu. Poradíte mi? Díky

  Zkus kašičku z plavené křídy a lihu. Nech zaschnout a pak vykartáčuj, můžeš provést i opakovaně.

  Další informace


 • Kde koupit kvalitní a zároveň trochu vypadající boty?

  U dobrého obuvníka či prodejce bot...-)V zelenině těžko.

  Další informace


  Co mám udělat, aby boty přestaly zapáchat?

  Byl jsem na výletě, pršelo a nateklo mi do bot. Už jsou usušený, ale pořád zapáchají. Byly dokonce v pračce, v mražáku..Zkrátka jsme to hledali, vyzkoušeli některé z rad, ale nic z toho nepomáhá.Neporadí mi někdo prosím, co ještě vyzkoušet?

  Další informace


 • Jaké boty do dílny pro brusiče?

  Dobrý den brzo nastupuji jako brusič a musím si koupit boty ale kámoš řikal že si mám koupit boty s tvrdou špičkou ale s plastu ne z plechu prý by mi to mohlo užíznout prsty je to možné že to mají tak blbě dělané? a jestli nevíte o nějakých se kterýma máte zkušenosti a jestli plastová špička zbrzdí ten pát nějak hůř než plechová špička nebo nevím jestli přesně plech ale něco kovového.

  Další informace


 • Jak vyčistit kožené boty?

  Ahoj, ve zdravotní obuvi jsem si koupila pantofle se světlou vložkou. Měla jsem je několikrát v práci a jak se mi potily nohy, zůstaly na vložce tmavé fleky a taky trochu špíny. Čím to vyčistit, aby preparát nezůstal v botě, aby mi to uschlo brzy a abych si nerozedrala tu vložku?Zřejmě to bude kůže, neztvrdne ta vložka? (Nejde vyndat, je to prostě to, na čem se stojí v botě :-) )

  Další informace