• Boty nike revolution eu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Boty nike revolution eu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Boty nike revolution eu

 • Kde se berou na silnicích ty boty?  Další informace


  KOŽENE BOTY  Další informace


  Jsou boty od Bati pohodlné ?Jaké máte zkušenosti?  Další informace


 • Kde prosím koupím boty do tohodle deštivýho počasí?

  Nějaké fešné gumovky, třeba.

  Další informace


  Jak vyčistit boty

  mám takový problém nešikovně jsem šlápl do nějakého starého jídla a mám od toho celou botu a smrdí to jako zvratky smíchane s výkaly.. zkoušel jsem to dřít houbou s mýdlovou vodou ale zápach tam je stále cítit.. co stím? je to fakt na blití.Doplňuji:Boty se v pračce neperou ...

  Další informace


  Jak se starat o boty s GORE-TEX membránou?

  boty koupené z bazaru, zn. Chiruca, svrchní materiál by měla být kůžeLze požít libovolnou impregnaci? Nebo nějakou speciální? Nebo impregnaci není nutné požívat? A můžou se používat leštící přípravky?Uvítám i další případné tipy.

  Další informace


  Boty Vty  Další informace


 • Nike Air Max z Aliexpess?

  Je dobré koupit air maxy z tehle stránky?Děkuji za rady...Doplňuji:Díky za radu, já vím že to není originál, ale mě by stačilo aspoň aby vypadali jako originál, nechce se mi totiž dávat 3 tisíce za takové boty.Proto furt vyhledám stránky a ptám se lidí co na to říkají.

  Další informace


  Můžou se tenisky Nike Air Max prát?

  Poradí mi někdo jestli je mohu vyprat?Jde mi o to že místo podrážky je tam vzduchová bublina a pokud se tam dostane voda, nevím jak bych ji dostal zpátky.Děkuji předem.

  Další informace


  Kde se dají sehnat pěkné dámské boty ve velikosti 44?

  Klidně někde v pohraničí :)

  Další informace


  Je vhodné mazat boty s membránou olejem?

  Mám zimní kožené boty, s membránou rád bych je namazal olejem na kůži, stejně jako si mažu kožený křivák. Je to vhodné u typu těchto bot?Doplňuji:Boty mam od letosnich vanoc. Olejem sem je zatim mazal jednou, jinak nejakym nano sprayem a sprejem primo na kozenou obuv, jak se tomu rika....zkrqtka proti vode.

  Další informace


  Jak se zpaměti naučit jaká US velikost boty je v EU a naopak?

  Dobrý den,Potřeboval bych se co nejdříve naučit jaká US velikost boty je EU, například když mi někdo řekne US 8 abych věděl že je to 40,5. Tabulku znám, ale nevím jakým způsobem se to naučit...Předem děkuji :).

  Další informace


  Jak se jmenují tyhle boty?

  Chtěla bych se zeptat, jestli tyto boty mají nějaký speciální název nebo pod jakým názvem se prodávají. a href"http://aukro.cz/modni-norske-zimni-leginy-mega-vyber-vzoru-i3923457828.html" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a

  Další informace


  Boty značky KOKKA

  Nevíte, kde se dají sehnat? DěkujiDoplňuji:Na této adrese se můžete podívat na obrázek sandálků značky KOKKA a href"http://www.kokkashoes.gr/images/foto0088.jpg" rel"nofollow" http://www.kokkashoes.gr/ hellip /a

  Další informace


  Boty v obchodě a u Vietnamců

  zajímalo by mě když koupíte boty třeba nike v kameném obchodě za 2000 kc jaktože u Vietnamců jsou jen za 400 ? jsou to padělky , nebo naopak jsou boty v kamených obchodech předražene ?

  Další informace


 • Boty ADIDAS - GPS a Apple  Další informace


 • Boty do tanečních (muž). Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?

  Dobrý den, rozhodl jsem se že budu chodit do tanečních, ale jsem prcek... takže bych potřeboval sehnat nějaký polobotky, který jsou trochu vyšší... kdo je taky malej, pochopí. Nevíte někdo o nějakém obchodu, který takové boty prodává?

  Další informace


 • Worms Revolution pŕepinaní grafik  Další informace


  Existují speciální kontejnéry na staré boty? Nebo kam jinam se dá několik párů bot vyhodit?

  Děkuju za odpovědi.____________________Není to sice zábava, ale nevím, kam otázku zařadit.

  Další informace


  Ahoj co použit aby boty v zimě neklouzali?

  Jako první pomoc si můžete navléknout na na boty vepředu drátěnky. Jinak se prodávají nesmeky a href"https://www.google.cz/?gfe_rdcr eiB4h9VKb6JYyt8weMqYLACA gws_rdssl qnesmeky" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace