• Brigáda vs. evidence na úřadu práce - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Brigáda vs. evidence na úřadu práce. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Brigáda vs. evidence na úřadu práce

 • Pokud je úřednice z úřadu práce propuštěna, zapíše se na své bývalé pracoviště aby si našla práci?  Další informace


  Jaké oblečení je přípustné a naopak nepřípustné pro zaměstnance úřadu práce?  Další informace


  Co má v náplni práce ředitel Úřadu práce ?  Další informace


 • Koho žádat o doložení výpisu EKŘ a evidence trestných bodů?  Další informace


  Evidence vozidel  Další informace


 • Registrace na uradu prace v den mimo patek?  Další informace


 • Od prosince 2013 jsem na Úřadu práce. Musím si podávat daňové přiznání na další rok na FÚ a dostanu přeplatek za minulý  Další informace


  Nepracuji, na úřadu práce nejsem, podporu neberu, ale soc. a zdrav.poj. si platit musím, ale kolik ty částky jsou? Díky.

  Platíte jen zdravotní pojištění.Doba co nic nejste se vám nepočítá do důchodu.Minimální výše pojistného pro rok 2011* 1080 Kč měsíčně pro OBZP – osoby bez zdanitelných příjmů -Pro osoby samostatně výdělečně činné platí strop vyměřovacího základu pro výpočet pojistného. Pro rok 2011 je stanoven na 72násobek průměrné měsíční mzdy, tj. strop je 1 781 280 Kč.

  Další informace


  Jak financovat obchodního zástupce ve sdružení bez právní subjektivity, plátci DPH, daňová evidence?

  Nechápu v jakém smyslu? Obchodní zástupce je kdo? Účastník sdružení nebo třetí osoba? Musíte upřesnit dotaz!

  Další informace


 • jsem,evidován na úřadu práce,musím tuhle zmněnu hlásit VZP u které jsem pojištěn?

  jsi povinen toto oznámit...ale tohle ti na UP určitě řekli...

  Další informace


  Pokud je clovek deset let na uradu prace, a nedostava podporu, platí za něj Ú.P. zdravotni a socialni pojisteni?

  pokud je člověk deset let veden na uradu práce,a nemá nárok na podporu,urad práce za nej plati jen zdravotni pojisteni,nebo i socialni?pokud jen zdravotni,ma sanci dostat takovy clovek aspoň castecny invalidni duchod,pokud mu bude uznan,nebo ma smulu,pokud tech deset let nepracoval a byl veden na Ú.P,?? děkuji.Doplňuji:pokud je mu 40let,10let nepracoval,mozna i vice,protoze nemusel,ale lečit se nesel,az teprve rok se leci-jedna se o psychicky stav,na uradu práce je veden asi 8let,bez naroku celou dobu na podporu,tak mu duchod invalidni,pokud mu jej přiznají,nedaji,protoze nemá placeno socialni pojisteni??

  Další informace


  Nebyla by větší motivace Úřadů práce lidi zaměstnávat, kdyby sociální dávky se platili přímo z rozpočtu na provoz?

  Jinými slovy, pokud by si ty úřednice všechny peníze vyplýtvaly na dávky, tak by nedostaly výplaty.Stačí jen zvednout telefon a ukecat zaměstnavatele, aby zaměstnal a pokud by se cukal, tak by se mu tam chodilo každý měsíc na kontrolu a určitě by se vždy něco našlo.Časté kontroly by i zlepšily pracovní prostředí i rpo stávající zaměstnance, protože by se zaměstnavatel bál, aby zase nějakou neschytal.Úřad práce má větší vyjednávací sílu, než uchazeč, bez vysoké školy a praxe, řidičáku, se zdravotními problémy.

  Další informace


  Musím se ne/odhlásit z úřadu práce?

  Dobrý den,chtěla jsem se informovat. Jsem registrovaná na úřadu práce a 1.6.2011 jsem podepsala pracovní smlouvu. Vím,že se z ÚP musím do 8 dnů odhlásit, v práci se mi ale nelíbí a budu dávat výpověď. Jsem ve zkušební době a pracovní smlouvu jsem ještě od zaměstnavatele nedostala(přijde prý poštou). Musím se do těch 8 dní odhlašovat z ÚP, když vím, že tam pracovat nebudu? Moc děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je možné být v registraci na úřadu práce když nemám ukončenu živnost a kdy mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

  V prosinci 2010 jsem se nechala zaregistrovat na úřadu práce jako zájemce o zaměstnání.Živnost jsem ukončila ale až v lednu 2011.I když jsem odváděla dobrovolně částky na důchod celý rok,nevznikl prý mi nárok na podporu v nezaměstnanosti o který jsem znovu žádala v únoru,když jsem naplnila rok odvodů na důchodové pojištění.Nejdříve mi sdělí,že musím alespoň rok odvádět poplatky na důchod, pak mi sdělí opak.Mám či nemám nárok na podporu,když jsem rok platila odvody?

  Další informace


 • kdyz se manzelka,ktera je na uradu prace,odstehuje od manzela.........

  za pritelem,manzel ma castecny inv.duchod,ale pracuje jako zivnostnik,ma ona pravo na vyzivne???

  Další informace


 • Poradíte ohledně nového zaměstnání a úřadu práce?

  Ahojte. 31.1 jsem skončil v práci,(skončila smlouva) zaměstnavatel mi proplatil asi 5 dni dovolené,jelikož jsem si chtěl užít tochu volna,tak že zůstanu do 10.2 doma a na pracak se hlásit nebudu a do nového zaměstnání nastoupím 13.2 jak jsem měl dávno naplánováno. Bohužel z osobních důvodů jsem nastoupit nestihl,nyní jsem si našel novou práci ale závodní lékař má tento týden dovolenou a než si vyřídím doktora atd. Začne nový měsíc. Ja budu tedy měsíc doma a podporu nedostanu žádnou. A moje otázka zní: Když se dnes zajdu nahlásit na pracovní úřad je nějaká šance že dostanu podporu za celý měsíc nebo jen za dny kdy budu hlášen na ÚP a nebo to mam nechat plavat,pracák neřešit a do práce nastoupit 1.3 ? S úřadem práce nemám žádné zkušenosti, proto se obracím na vás :) děkuji :)

  Další informace


  Jak dlouho mohu být v evidenci úřadu práce ?

  Jak postupovat dál po vyřazení z evidence úřadu práce,když nikde neseženu práci.

  Další informace


  Do kdy nahlásit brigádu na úřadu práce?

  Nejpozději v den nástupu na brigádu.

  Další informace


  Bude finanční podpora z úřadu práce?

  Ahoj,chci se zeptat-kamarád byl před cca 2 měsíci na úřadu práce(bral podporu)- pak nastoupil do zaměstnání normálně na smlouvu s 3měsíční zkušební dobou. Otázka zní: pokud odejde před skončením zkušebky a zaregistruje se znova na ÚP - bude brát podporu? Podmínka, že během 2 let má odpracováno 1 rok, je splněna. Jde o to, jestli ty 2-3 měsíce v práci stačí na vyplácení podpory. Díky za info

  Další informace


  Brigáda vs. evidence na úřadu práce

  Dobrý den, nevíte, zda mohu jít na brigádu, když jsem evidovaná na úřadu práce? Podporu přitom zatím nepobírám, protože jsem dostala od posledního zaměstnavatele tříměsíční odstupné. Děkuji!Doplňuji:Vím, že od nového roku si nemohu přivydělat, ale nevím, jak to je, když mi pracák stejně kvůli odstupnému nedá zpočátku nic...

  Další informace