• Bude tato GK kompatibilní s ostatními komponenty PC? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bude tato GK kompatibilní s ostatními komponenty PC?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Bude tato GK kompatibilní s ostatními komponenty PC?

  • Bude se bulváru líbit tato písnička Ewy Farne ? :-))



    Další informace


  • Vadí počítačové komponenty vedle postele, kde spím? Mám je za hlavou, jsou to jednotlivé nesložené komponenty.

    nezapojené do elektřiny, škodí mi nějak?

    Další informace


    Jak zjistím jaké mám komponenty v pc ?

    k detajlnimu vypisu hardware slouzi treba toto ...speccy .. a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/monitoring/speccy/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a a nebo placeny Everest ultimate ..... a href"http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/everest/?g" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a [hledano]aida%2032 ampg[oz]5.50 ampg[up]UltimateDoplňuji:detailnimu ..:D

    Další informace


    Bude fungovat tato PC sestava?



    Další informace


    Bude BIOS kompatibilní s grafikou?



    Další informace


    Bude kompatibilní displej z Toshiba Satellite A300D-11S na stroji A300D-17D ?

    Hello. Potřeboval bych vědět, jestli můžu vymontovat displej z Toshiba Satellite A300D-11S a namontovat do Toshiba Satellite A300D-17D. Případně kde bych tuhle informaci našel.Satellite A300D-11S a href"http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-a300d-11s/" rel"nofollow" http://www.toshiba.eu/ hellip /a Toshiba Satellite A300D-17D a href"http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-a300d-17d/" rel"nofollow" http://www.toshiba.eu/ hellip /a Doplňuji:A nenašel by se někde zdroj informací? Pro upřesnění situace, mám tu A300D-11S s vadnou zákl. deskou a mám možnost levně koupit A300D-17D s rozbitým displejem, který už v něm není, byl vyhozen. Chci je zkombinovat a vytvořit plně notebook A300D-17D. Ale u toho displeje jsem nikde nenašel zdroj, který by mi potvrdil kompatibilitu. Moc se mi nechce zbytečně vyhodit peníze za další krám, který mi pak bude ležet nefunkční ve skříni.

    Další informace


    Je MacBook kompatibilní s microsoft office?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si do macbooku kde je operační systém mac mohu nainstalovat eord, excel powerpoint atd... Bojím se že by to macbook nepřijal.

    Další informace


    Jakou výdrž bude mít tato externí baterie k notebooku?



    Další informace


    Bude tato RAM: Kingston DDR2 2GB 800MHz CL6 KVR800D2N6/2G kompatibilní s touto základní deskou: MSI K9N6SGM-V (MS-7309)?

    Pokud ano, oba dva sloty na RAM jsou obsazené, takže když jednu z nich odpojím nebude to vadit?Doplňuji:Dobře, teda 1) Mám Dual Core AMD Athlon 64 X2 2000 MHz 3800+. Takže to asi pojede.2) Ne, tato paměť má nahradit 512 MB velký (nebo spíš malý) paměťový modul.3) Tady asi není na co reagovat4) Bohužel paměti co mám teď, jedou jen na 200 MHz. A jak vlastně poznám rychlost RAM?

    Další informace


    Procesor - bude kompatibilní s deskou?



    Další informace