• Budu muset platit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Budu muset platit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Budu muset platit?

  • Budu muset platit zdrav.pojištění?



    Další informace


    Co říkate na nový zákon, že majitelé kotlů na tuhá paliva, budou muset jednou za 2 roky zvát na kontrolu odborníka?



    Další informace


  • chci přestavit motorku a budu muset převařit uchycení motoru, čeho se mám bát, čím to svařit a dělat to vůbec???



    Další informace


  • Kolik budu platit?Kolik je DPH?



    Další informace


    Pomůžete mi spočítat kolik budu platit elektriku??



    Další informace


  • Může se někdy stát, že budu platit, když mi někdo zavolá z neznámého čísla a já jej přijmu?



    Další informace


  • Mám inter připojený k PC a mám netbook přes který bych se rádá přes wifi připojila k PC.Budu platit něco navíc?

    Platí se bezdrátové připojení?? Mám internet připojený kabelem k PC a zároveň mám notebook přes který bych se rádá přes wifi k tomu internetu připojila. Budu platit něco navíc?Doplňuji:Bezdrátové připojení

    Další informace


    Battlefield heroes - jak a kolik budu platit?



    Další informace


  • Musím mít pedagogické vzdělání, pokud soukromě doučuji a své příjmy již budu muset zdaňovat?

    Soukromě doučuji děti ZŠ, SŠ i VŠ češtinu, matiku atd. Mám ale bakalářský titul z ekonomie. Až mé příjmy přesáhnou 30 000,- budu muset příjem zdanit podle DPFO. Budu muset mít ale pedagogické vzdělání? Nebo soukromé doučování není nijak ošetřeno v zákoně?

    Další informace


    PRODAVAM DRUZSTEVNI BYT VLASTNICI 7LET ZADNA ANUINTA NENI BUDU PLATIT DAN Z PRIJMU A PLATI SE ZA PREVOD DRUZSTVU DIK H.

    Bylo by dobré upřesnit zdali jde o družstevní byt, nebo družstevní byt v osobním vlastnictví.1. Osvobozen od daně z příjmu by jste byl tehdy, pokud jste v bytě bydlel nejméně dva roky bezprostředně před prodejem bytu a byt je v osobním vlastnictví.2. Pokud by se jednalo o byt v osobním vlastnictví, platil by jste daň z převodu nemovitosti.3. Pokud by se jednalo o družstevní byt a představenstvo družstava by souhlasilo s převodem členství, bylo by věcí družstva co by jste mu musel zaplatit. A všechno ostatní by byl černý prodej, takže by jste z toho neplatil nic. Maximálně něco představenstvu pod stolem aby Vám na to kývlo.

    Další informace