• Byla ta pusa velký trapas? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byla ta pusa velký trapas?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Byla ta pusa velký trapas?

 • Stal se vám někdy trapas po telefonu?  Další informace


  Jaký největší trapas se může stát při státní maturitě?  Další informace


  Jak velký byl Malý Bobeš?  Další informace


  Jak velky mate pozemek u domu  Další informace


  Docela dobrý trapas. Zažili jste něco podobného?  Další informace


 • Co dělat kd jsem prodal auto bez přepisu ,auto od té doby má jiného majitele a nechce ho přepsat?  Další informace


 • Pusa s jinou holkou  Další informace


 • Jak velký je rozdíl v samovybíjení u normálního elektrolytického kondenzátoru a superkondenzátoru?  Další informace


 • Jak personální agentury oslovují velké společnosti, zrovna v této době, kdy je jich na trhu velký počet.

  Pokud založím personální agenturu, nevěřím tomu, že obyčejným navštívením nějaké společnosti, dosáhnu toho, že mi řeknou: Jistě využijeme zrovna vás, než například monstera...jak to tedy celé funguje?

  Další informace


 • Dostala jsem velký zbytek tataráku. Byl moc dobrý, tak jsem ho dala do mrazáku. Nyní, po rozmražení není vůbec chutný.

  Chuť je vodnatá. Myslíte, že byl namíchaný z rozmraženého mletého masa?Jde tu chť nějak spravit ?Dík za tipy.Doplňuji:OK. Díky. Šoupnu ho ke špagetám.

  Další informace


 • Jak velký prohřešek je mít nalakované nehty na rukou jinou barvou než na nohou?

  Existuje pro tuto oblast nějaká etiketa? Třeba, kdyby první dáma náhodou nazula otevřené boty, musela by to mít nalakované stejnou barvou?Doplňuji:Beru v potaz tu nejvyšší oficiální etiketu. A prosím o seriozní odpověď, zda někdo zná pravidla s tím spojené. Děkuji

  Další informace


 • Jak velký zástup musí být, aby ho žádný člověk nedokázal sečíst?

  Podle Zjevení 7:9Ohledně slov DAV a ZÁSTUP... tenhle obrázek mi našel strýček Google. Je fakt, že kolikrát najde obrázky, které s klíčovým slovem nesouvisí (alespoň ne na první pohled), ale tahle slova jsou si podobná jako vejce vejci. Asi¨ještě nezná vaše nová pravidla. :-)

  Další informace


  Dochovaly se do 21. st. dřevěný westernový města? Jak velký?

  Jedno takové městečko se dochovalo do dnešních dnů.Je to bývalé a opuštěné město po zlatokopech z druhé poloviny 19 století.Neslo název Bodie a je opuštěné.Po požáru se dochovala jen jeho část. a href"https://www.novinky.cz/cestovani/exotika-amerika/284633-jake-je-nejslavnejsi-mesto-duchu-v-usa-bodie-fascinuje-mrazivou-atmosferou.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Dva monitrory = prehrievanie + velky hluk ventilatora  Další informace


  DirectX-velký problém - nejde nainstalovat  Další informace


 • Jak velký je vliv člověka na globální oteplování?

  Obrovský.1. Exhalace.2. Mýcení jihoamerických pralesů.3. Úhyn planktonu v oceánech.4. Rostoucí plocha zpevněných povrchů na Zemi.Když se na to rozumně podíváš tak, člověk za cca 200 let vykutal a spálil většinu toho co příroda tvořila miliardy let !!!! To nemůže zůstat bez odezvy.Doplňuji:Pan dochtor Klaus nemá pravdu . Navíc perioda změny klimatu jde do doby ledové !!!! Již brzy se všichni přesvědčíme jak s námi počasí zatočí.

  Další informace


 • GTA IV potrebuji poradit mam velky problem

  ja spustim GTA IV. chvilku se mi to nacita a pak mi tam naskoci tohle:RGSC.exe not found! RGSC (Roctar Games Social Club)must be present and running for game to run. nevite co mam udelat aby my to slo spustit???

  Další informace


 • Je atom velký jako makové zrnko?

  Potřebovala bych to na zítřek do školy.

  Další informace


 • Jak co nejrychleji odstranit velký otok a modřinu z obličeje?

  Včera otce večer obklíčila skupinka mladších výrostků a když se začal bránit nadávkám, tak mu do obličeje hodili mobil a bohužel se trefili do dobrého místa, vznikla z toho obrovská podlitina pod okem a různobarevná modřina, jakoby se někde popral... Zatím mu to mažu heparoidem, ale nevíte něco, co zabírá rychleji? Nevypadá to vůbec dobře... Ledové zábaly nechce. Poradíte něco?Díky za odpověď

  Další informace


  Co na velký bílý flek v pusy, nejspíše aftu?

  Na horním patře vzadu mám něco jako aftu (průměr 1cm), bílý povlak jde otřít přejetím vaty, to ale docela bolí, následně krvácí. Už pár dní toto mám, stále se to ale zvětšuje a zvětšuje, vadí mi při jídle, polykání a celkově pohybu jazyka. Kloktání pálenky nepomohlo. Doktor mi doporučil propolis sprej, také bez účinky, poradíte mi prosím?

  Další informace