• Byla to halucinace? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byla to halucinace?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Byla to halucinace?

 • Otázka ženatým/vdaným:byla vám na svatbě nevěsta unesena?/byla jste unesená nevěsta?  Další informace


  Dá se nějak zjistit, jaká byla poslední čísla, která vyhrála sportku a kolik činila ta částka?  Další informace


 • Byla nějaká konstrukční příprava autobusů a tramvají na pravostranný provoz v letech 1931 až 1939?  Další informace


 • Byla by špatná volba koupit nový mobilní telefon s 5mpx fotoaparátem místo 8mpx?  Další informace


 • Byla už přeložena 22. série Simpsnů do českého dabingu?

  Tento pořad velmi sleduji a nejradči mám nejnovější série.Byla už tata série přeložena?

  Další informace


 • Byla u nás v letech 1948 - 1989 na trhu minerálka Mattoni, nebo se jmenovala jinak?

  Já si nedokážu vzpomenout, ale mám pocit že tu Mattonka byla vždycky.

  Další informace


 • Pokud by byla vyhlášena mobilizace, byla by armáda schopna tyto vojáky vyzbrojit?

  Myslím, že ano. Existují armádní sklady se zakonzervovanými zbraněmi. Taky jsme zbrojařskou velmocí. Kdyby to jó hořelo, tak se zbraně nakoupí v zahraničí. Horší by to bylo s těžkou, nebo drahou technikou. Tam bychom se museli spolehnout na NATO.

  Další informace


  Byla existence Skalního dómu v Jeruzalémě předpovězena v Bibli?

  Píše se tam: Když pak uvidíte `znesvěcující ohavnost´, o níž je řeč u proroka Daniele, jak stojí na místě svatém - ... (Mat 24:15). Je tou ohavností myšlen Skalní Dóm?

  Další informace


  Byla během druhé světové války bombardovaná Paříž ?

  Byla Paříž t.zv.Otevřené město ?

  Další informace


  Byla Panna Marie pokřtěná?

  Z katolické stránky Křty Ježíše a Marie. a href"http://www.catholicplanet.com/RCC/baptism-jesus-mary.htm" rel"nofollow" http://www.catholicplanet.com/ hellip /a První křest byl křest Ježíše. Byl to formální křest - křest v určitém obřadu s vodou a slovy. Křest Ježíše v Trojici - Bůh otec poslal Ducha svatého pro syna Ježíše V katolické církvi se usktuečňuje u malých dětí.Druhým typem křtu je neformální křest, to je, křest, který má stejné účinky jako formální křest, ale chybí obřad se slovy a vodou.Jedním z těchto křtů je křest dítěte, které je počato z lásky, z milosti Boha, , tedy zatím je u matky v děloze. Matka očekává dítě s radostí, s vírou v Boha atd. Je to křest touhy, matka touží po tom, aby dítě žilo v lásce, obrátilo se k Bohu a Bůh mu požehnal.Tento křest touhy se může objevit i umírajícího, pokud chce být pokřtěn a není mablízku kněz, aby ho pokřtil formálně.U Marie šlo o neposkvrněné početí, Bůh ji zbavil dědičného hříchu, tedy byla neformálně pokřtěna..Po křtu neformálním, křtu touhy, je dítě pravidla pokřtěno i formálně jako novorozeně, tedy očištěno, zbaveno dědičného hříchu... V jiné církvi i v dospělosti, když chce poznat pravou Boží lásku, vše, co Bůh vložil do stvoření člověka a zbavit se všech hříchů. .

  Další informace


 • Byla jsem snad podvedena?

  Dobrý večer.Zaregistrovala jsem se na a href"http://www.share-rapid.com." rel"nofollow" www.share-rapid.com. /a Před cca týdnem jsem si tam dobila kredit v hodnotě 50Kč. Svou přezdívku, heslo i e-mail si velmi dobře pamatuji, ale stále mne to nechce pustit do systému. Vyplním přezdívku a heslo. Následně se objeví červený nápis Špatné heslo . Klikla jsem na odkaz, že chci tedy heslo zaslat na e-mail. Vepsala jsem svoji přezdívku a e-mail. Napsalo mi to toto: Uživatel nenalezen . Tak nevím. Přeci si to pamatuji dobře. Zřejmě to ani můj e-mail v databázi nenašlo. Je to podezřelé.Nevíte tedy, co bych měla dělat? Myslíte, že mě ošidili tak, že si vzali jen peníze, které jsem si tam dobila a nechtějí mě na jejich stránku pustit? Co mám dělat?Předem moc díky.

  Další informace


 • Byla udělena amnestie a pro koho

  Konec roku 2010 nebo začátek roku2011?

  Další informace


  Byla jsem křivě obviněna, co mám dělat? Děkuji

  jestli se jedná o konání před soudem, je důležité rozlišit, jestli jste byla obviněna z trestného činu - tam spadá důkazová povinnost na státního zástupce (ten MUSÍ vaši vinu dokázat), nebo jestli jste byla z něčeho obviněna v občanskoprávním konání - tam spadá na vás, dokázat svou nevinu.pokud se jedná o pomluvu - vykašlete se na to, čas pravdu ukáže.

  Další informace


  Bude mi pojišťovna Kooperatíva vyplácet rentu, kterou mi vyplácela po polytraumatu, ale to jsem byla v plném ID.

  Pojišťovna Kooperativa mi doplácela tzv. rentu, rozdíl mezi ID a moji hrubou mzdou. Nyní mi PL odejmul PID a rozhodl o částečném ID. Prodělala jsem polytraumata, kdy mě na přechodu pro chodce srazil opilý řidič. Co bych měla udělat, abych o tuto rentu nyní nepřišla?

  Další informace


 • Byla u vás taky v neděli večer strašně velká bouřka ?

  Bydlím v Pardubickém kraji a u nás teda v neděli v 19:15-20:30 byla hrozná bouřka najednou se strašně ztmavilo jako kdyby už byla noc a začalo se blýskat a pak strašný vítr a do 5 minut to bylo u nás blesky,hromy jak když vystřelí někdo s kanonů a trochu nám to zaplavilo sklep.a co u vás taky byla velmi silná bouřka ?

  Další informace


 • Byla ve vašem manželství (partnerství) vyslovena nebo uslyšena věta už mi praskla voda! ?

  Ano, jednou...-)To pak byl fofr...-)))

  Další informace


  Byla ta pusa velký trapas?

  Včera jsem dala klukovi pusu. Ještě nikdy jsem se předtím nelibala. Chtěla jsem mu dát normální pusu ale on se chtěl líbat. Jeho ret jsem měla mezi mima a potom jsem se odtáhla. On to pochopil.Prosím poradite mi jak na to a jestli to bylo ze začátku v pořádku? Když to zkusil podruhé tak se mi totiž zdálo že jde strašně zespoda. Tak už nevim. Odtáhla jsem se a on toho úplně nechal. Děkuji za odpověďi.

  Další informace


 • Kdyby byla dokonalá kopie Miloše Zemana, která by ale byla z antihmoty, byl by to Antizeman?  Další informace


  Byla dnes vidět nad naším územím polární záře?

  V podvečer jsem viděl takovou podivně zabarvenou oblohu.Připomínalo mi to polární záři.

  Další informace


 • Jsou v tomto případě mé (asi) halucinace normální??

  Vstavam pred 5, je mi 15 a brzke vstavani mi dela problemy - ve vlaku usinam, a kdyz jsem trochu v polospanku, vidim postavy a pak se leknu, dnes jsem usinala pri zapisu a na sesitu v polospanku jsem videla ohnostroj a nejake animovane postavy :D - srandu si nedělám.Jinak to nemam jen pri extremni ranni unave, je to normalni?? Stalo se vam uz taky nekdy? Jak ranni unavu prekonat??Dekuji za odpovedi :)

  Další informace