• Bylo by možné, aby lidé cestovali potrubní poštou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bylo by možné, aby lidé cestovali potrubní poštou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bylo by možné, aby lidé cestovali potrubní poštou?

 • Neposíláte zprávy vnitřní poštou, když máte uzavřený profil?  Další informace


  Jak je to s interní poštou?  Další informace


  Jak je možné,že někteří starší lidé stojí před přechodem pro chodce i půl...  Další informace


  Bylo by jednodušší pro zaměstnvatele mě zaměstnat, kdyby bylo na maturtním vysvědčení a výučním listu slovní hodnocení?  Další informace


 • Jak byste zabalili měkké pouzdro na kytaru pro odeslání poštou?  Další informace


 • Jak zabalit zasklený obraz pro odeslání poštou?  Další informace


 • Chtěli byste, aby na základní škole bylo možné si založit vlastní firmu?  Další informace


 • Do ČR letecky, lodí; po ČR poštou?  Další informace


 • Když pošlu českou poštou cenné psaní a ono se ztratí, budu muset dokazovat jeho hodnotu?

  Když pošlu českou poštou cenné psaní, nahlásím jako hodnotu 1.000.000 a ono se pak ztratí, budu muset dokazovat že to co jsem posílal mělo skutečně takovou cenu nebo to funguje jako životní pojištění a prostě mi to budou muset bez keců vyplatit, i když jsem někomu posílal třeba žvýkačku? -JájsemRaibek: a jakej průser? přece existuje poštovní tajemství, a kdyby ji našli, tak by ji našli, pokud bych si tu obálku nestrčil do pusy a nezačal ji žvýkat, tak by stejněnic nezmohli..případně když by byla otevřená bych řek ne, to není moje, tady v tý je jen žvejkačka..

  Další informace


  Je pravda, že lidé s duševní poruchou se dopouštějí méně trestné činnosti než lidé zdraví?

  Toto jsem se dozvěděl v jedné knize o duševních poruchách.

  Další informace


  Jak tento dokument na magistrát města odeslat poštou, abych nemusel osobně?

  a href"https://mmkv.cz/cs/nahlaseni-adresy-pro-dorucovani" rel"nofollow" https://mmkv.cz/ hellip /a

  Další informace


  DOPLNENI INFORMACE! Mohu požadovat po zaměstnavateli, aby mi mzda byla poslána poštou, nemám-li bankovní účet?

  Nemám vlastní bankovní účet. Požádala jsem písemně zaměstnavatele, aby mi poslal mzdu poštou na mojí adresu. Sdělil mi, že to neudělá. Dá se tohle nějak vyřešit, lze tohle požadovat od zaměstnavatele?Zaměstnavatel má sídlo a pracoviště 380 km od mého bydliště. Navíc jsem v pracovní neschopnosti, takže pro mzdu si k němu nemůžu jet.Písemně jsem zaměstnavatele požádala, aby mi mzdu zaslal složenkou, protože nemám účet. Zaměstnavatel mi odpověděl telefonicky, že mi nemůže mzdu odeslat poštou.

  Další informace


 • Je zcela běžné, aby k ránu bylo venku -6 °C, a zanedlouho okolo 11. hodiny dopolední bylo 6° C?

  ...a odpoledne pak nad 11 °C?- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -A co kaluže na zahradě v trávě, kdy prší a zamrzlá zem déšť nesaje? To je taky běžné? To neznám. Kdy to povolí a voda vsákne? To mi v historii nějak uteklo, nepamatuji...

  Další informace


 • Jste pro, aby singlegamní lidé měli stejná práva a výhody jako lidé v manželství či reg. partnerství?

  Nechápu význam slova singlegamní, které je složené ze single (anglicky singles) a přípony - gamie, -gamní původem z řečtiny ve významu: : druhá část složených podst. jmen vyjadřující, že jde o snoubení (řec. gamos sňatek, manželství) s tolika jedinci n. takovým způsobem, jak vyjadřuje část první (monogamie pohlavní soužití s jedním jedincem, entomogamie opylování hmyzem) . a href"http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?cizi_slovo-gamie typ_hledaniprefix" rel"nofollow" http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/ hellip /a Když je někdo sám, je tedy single, jak může mít sňatek, svazek sám se sebou? -Lidé, kteří žijí bez partnera, se nazývají tedy single. Pokud mají partnera, ale niežijí s ním, atd. říká se jim mingles, (married, but single). Vzájemně se navštěvují, takže B každý má svou domácnost. Budou mít takové víkendové partnerství/manželství .Mohou být vdaní/ženatí, ale i svobodní. Je pravda, že člověk, který žije sám, o nikoho se nestará, je nezávislý, ale má větší náklady za byt, s nikým se o náklady za světlo, topení atd. nedělí. Když jsou dva, , v tom je jistá výhoda.Nedá se zjišťovat, proč někdo s nikým nežije, někdy je to dobrovolné, u jiných jediné východisko. Ale zřejmě by měli dostávat příspěvek na bydlení., samozřejmě od určité výše platu., jinak žádné zvýhodnění.Peníze na platy, důchody atd., aby byli cšichni celkem spokojení, chybí všude .

  Další informace


  Je možné, aby dítě bylo exmanžela, když jsme rozvedni a nemáme spolu nic?

  Prý ze zákona jo, nevíte jak to je a o jaký zákon jde? Děkuji

  Další informace


 • Čím by bylo možné potáhnou doma udělanou Hrazdu aby byla měkká .???

  Jde o to že jsem si z důvodu že mám v bytě všude široké dveře udělal sám hrazdu na protahování a cvičení ale co dát okolo aby to bylo měkké jako to mají třeba v posilovnách , napal mě molitan ale ten po pár dnech nemá cenu jelikož se rozmačká a už nemá tu tendenci to změkčovat .., tak nevím jaký materiál...

  Další informace


 • Je možné aby toto v přiložené odkazu někteří normální lidé vyprodukovali?

  Jen jsem koukal s pusou dokořán,oču skoro z ďůlků ven.....hezkou zábavu a dlouho si to všeci notujte. a href"https://www.youtube.com/watch?vEdNToPCZeGs" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Jsou podle vás lidé s výučním listem a maturitou lepší než jenom lidé s maturitou při shánění práce (je to pro ně plus)?

  Myslím lepší při získávání zaměstnání, tedy lepší pro zaměstnavatele. Je ten, kdo má výuční list a maturitu na tom lépe na trhu práce než ten, kdo má jenom maturitu?

  Další informace


 • akvarko postou?

  myslite ze kdyz mi nekdo posle akvarko pres postu s nalepkou krehke dojde mi to domu v poradku?Doplňuji:myslite ze kdyz mi to privezou tak si to muzu rozbalit?

  Další informace


  Clea Helena, doprava poštou  Další informace