• Bylo by možný člověku přehodit hemisféry? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bylo by možný člověku přehodit hemisféry?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bylo by možný člověku přehodit hemisféry?

 • Myslíte si, že by v dnešní době bylo možné aby bylo do vesmíru vysláno zvíře nebo by to ochranáři zatrhli?  Další informace


  Je možný aby byly třeba pomocí google glass posílat pocity?  Další informace


 • Je možný ve felicii ztratit víčko od oleje?  Další informace


  Je možný nakodovat novy dálkový ovladač podle stareho ?  Další informace


 • Jaké/které druhy ovoce je možný použít na koktejl?

  Znám- borůvky, maliny jahody, banán mango, meruňky.Ostružiny a černý rybíz- tam se to malinko eklovalo.Tak ščeho všeho možu eště cosik ukoktejlovat?

  Další informace


 • Nejdou mi přehodit MP3  Další informace


  Je to možný.

  Někdo si koupí mobil v Tunisu a dá tam českou sim kartu. A někdo jí v Čr dobije kredit např 300Kč a do tunisu na ten mobil příjde jenom 27Kč.

  Další informace


  Jak je možný, že když mam super rychlej internet tak se mi v počítači pomalu načítaj stránky?nebo kde se vyskytla chyba?

  Doplňuji:Muj počítač je Mini notebook 4GB DDR3. AMD dual core 1ghz .. myslim že to by mělo stačit. CCleaner nefunguje a rychlost připojení 10M od UPC

  Další informace


  Dají se v NHL 2009 nějak přehodit strany, abych hrál pokaždé směrem na horní branku?  Další informace


 • Je možný, že pokud se člověk pohybuje dlouhou dobu okolo nějakej smradlavejch věcí, že si na ten smrad po čase zvykne?

  Nebo že mu to může dokonce i začít vonět? Myslím třeba popeláře, hnojiče polí a hovnocucáky.

  Další informace


 • Pomůžete mi pochopit/zdůvodnit níže uvedený citát?

  Viest s niekym rozhovory každý jeden deň može byt nakoniec zničujuce, pretože príde deň, kedy spolu už neprehovoríte vobec, a vravím ti, to bude ten nejosamelejší pocit na svete. snažím se pragmaticky zhodnotit pravdu tohoto citátu nebo to víc pochopit. Proč by to tak mělo být? Vychází to z principu?upraveno: nechápu Vaše reakce, prostě tomu uplně nevěřím, a tak to chci víc pochopit proč si někdo myslí že to tak je.

  Další informace


 • Jak je možný že za 100 let fotbalu se hráči ještě nenaučili ofsajd?

  Vždycky když koukám na zápas, tak tam každou chvíli pískaj ofsajd, přitom choděj na tréning každej den a pravidla maj v malíku...tak snad vím jestli sem v ofsajdu nebo nejsem ne? přesto si tam stoupne.. přesto že musí vědět že stojí blbě a že mu nikdo nemůže nahrát.. a stejně tam furt leze, tři metry za vostatní hráče, nechápu...Doplňuji:Olmann: To co píšeš mně přijde jako nesmysl. Ofsajd jako ofsajd, pravidlo je pravidlo, tudíž jde o disciplínu a individuální schopnost hráče orientovat se ve hře a ne o žádnou strategii.Hráč ví že se musí pohybovat před obránci dokud nedostane přihrávku a tomu by měl přizpůsobit svoji hru. Pokud překročí hranici a octne se za všemi hráči soupeře, tak se musí otočit a šupajdit zpátky, a né tam čumákovat jak tele na nový vrata. A pokud úmyslně běží dál a doufá v to že rozhodčí v rozhodující fázi mrkne nebo mu vlítne muška do oka a nechá situaci běžet, tak to je tak 1:20 že takováhle situace nastane, a pak si ještě musí balón zpracovat, doufat že ho nikdo z obránců nedoběhne, správně míč nakopnout a spolíhat na to že brankář udělá chybu. V dalších 19ti případech je odpískanej ofsajd, což znamená NVK, což se rovná 100%nímu balónu na polovině soupeře.

  Další informace


 • Je možný, že opravdu existuje karma?

  Karma a zpětný životní bumerang.

  Další informace


  Je možný výraz v německém jazyce ich bräuchte ve významu potřeboval bych?

  Slyšel jsem to hodně v německých filmech a seriálech, ale myslím si, že správně by to mělo být spíš ich würde brauchen“.

  Další informace


 • Je možný překonfigurovat výšku svého hlasu?

  Úmyslně mluvit hlouběji a nebo naopak výše, a trénovat to tak dlouho, až si na to hlasivky zvyknou a začne to jít tak nějak přirozeně - bez nutnosti soustředit se?

  Další informace


 • Je možný aby mě učitelka na každou prověrku přesazovala?

  Přiznávám, dvakrát mě chytla, jak dávám opisovat prověrku.

  Další informace


  Jaký je nejmenší možný počet známek za jedno pololetí na střední škole ?

  Jsou to tři známky nebo dvě ?

  Další informace


 • Je ospalost jediný možný počáteční projev narkolepsie?

  Svému praktickému lékaři jsem si již s ospalostí postěžoval. Po všech negativních výsledcích zbývá již jen neurolog. Ten to asi může rozseknout, avšak přesto je mi divné, že tak extrémní projevy, jaké prožívám, by se nedaly brát alespoň jako podezdření. Tak se jen ptám - lze narkolepsii nějak vyvrátit předem? (nekontrolovatelná ospalost + usínání ano, ztráta možnosti se pohybovat/... nikoliv - prozatím)

  Další informace


  Jaký max. množství feferonů je možný pozřít, aby se nic nestalo?

  U každého jedince je to jiné.

  Další informace


 • Je možný, aby pes miloval akupunkturu a každej den se na ni těšil?

  Vy mu sám pícháte jehličky? Tak to je opravdu statečný.:-)) Četla jsem, že kočka i pes jehličky nevnímají, často u toho usnou.Třeba by se mu líbila i akupresura, jakási masáž určitých bodů. Ta přinese úlevu, zvláště, když vyhmátnete ty pravé.

  Další informace