• Bylo by možný napojit lidskou hlavu na nějakej cirkulátor krve, a by do ní šla krev a zároveň se z ní krev odváděla? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bylo by možný napojit lidskou hlavu na nějakej cirkulátor krve, a by do ní šla krev a zároveň se z ní krev odváděla?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bylo by možný napojit lidskou hlavu na nějakej cirkulátor krve, a by do ní šla krev a zároveň se z ní krev odváděla?

 • Kamarádka z vysoké, která si šla odskočit  Další informace


  Je vůbec možný dostat se do fáze, kde už není možný vymyslet žádnou otázku?  Další informace


  Je možné přirovnat lidskou hloupost ke tmě?  Další informace


  Dárcovství krve...Řadíte se mezi bezplatné dárce krve?  Další informace


 • Čím napojit kotel na stávající rozvod  Další informace


  Odpad - jak napojit kameninu a plast  Další informace


 • Mohu na jednu anténu napojit dvě televize? Teda narvat tam dva kabely?

  áno.za pár korún sa dajú kúpiť rozbožovače-rozdvojky.

  Další informace


 • JAK legálně sehnat lidskou lebku ?

  Chtěl bych pro dekorační účely použít pár lebek, nejlépe lidských ale nechci plastové makety atp. Takže jak mám LEGÁLNĚ sehnat lidskou lebku ?Doplňuji:A jak tedy vznikly kostnice? Třeba ta v Kutné Hoře? Myslíte že měli od všech písemný sohlas? Což mě přivádí k první aspoň trochu uspokojivé odpovědi...Když budete mít písemný souhlas zemřelého, že jeho ostatky po smrti můžete použít jako dekorační materiál ) Huráá a jedna odpověď je na světě )

  Další informace


 • Říkalo se Staré myslivecké Alkohol s lidskou tváří i před rokem 1968?

  Ten název neznám, ale je to možné. Vím, že na etiketě byl (nebo ještě je) myslivec ve čtvrtém stádiu alkoholismu, s červeným frňákem a tvářičkami. Tak mě ještě napadla další možnost v souvislosti s pražským jarem a socialismu s lidskou tváří. Pamětníci vědí: Svoboda, Dubček, Černík, Císař. Tak se to tehdy veřejně skandovalo. Určitě všichni chlastali Myslivce. :-)

  Další informace


 • přijímač STC-Zi3040 - jde napojit do PC a nahrávat přes WMC?  Další informace


  Je bezpecne napojit mobil na domace kino alebo vezu?  Další informace


  Existuje nějaká webovka nebo aplikace, kde by bylo možný procházet památky-budovy, jako sixtinská kaple apod. ve 3D?

  Sú to takzvané virtuálne múzeá, galérienapríklad 1.virtuální PC muzeum: a href"http://www.pcmuzeum.cz" rel"nofollow" http://www.pcmuzeum.cz /a Vítejte v projektu Google Cultural Institute: a href"http://www.google.com/culturalinstitute/collections?projectIdart-project" rel"nofollow" http://www.google.com/ hellip /a Virtual Museums: a href"http://www.museumlink.com/virtual.htm" rel"nofollow" http://www.museumlink.com/ hellip /a na ďalšie stačí vložiť do vyhľadávača kľúčové slová: virtual museum gallery

  Další informace


 • polovina dětí šla výlet. Třetina šla sbírat maliny a 14dětí zůstalo doma . kolik dětí je do dohromady ??

  Celkový počet dětí označme x. Platí:x/2 + x/3 + 14 xz této rovnice už se to spočte lehce

  Další informace


  kdyby bylo možný žít ve vákuu jak by se tam šířil zvuk ?

  K šíření zvuku je potřeba látkového prostředí. To je takové prostředí, ve kterém jsou nějaké částice -např. částice plynů ve vzduchu. Proto se zvuk nešíří ve vakuu, jelikož neobsahuje žádné částice.

  Další informace


  Kdyby byly opice schopné mluvit lidskou řečí, vyvíjely by se rychleji?

  pokiaľ viem, ruka s protichodným palcom sa vyvinula skôr než hlasivky schopné rečiono tá manuálna práca celkom posilňuje mozogs dvoma ,,šikovnými rukami už naučili niektoré opice znakovej reči....jedna si vraj vyvinula samomluvu a nadávala znakom ,,špinavé na veci a situácie, ktoré sa jej nepáčiliopice sa rýchlo vyvíjajú tým, že sa ,,opičí - napodobňujú....najlepšie ľudí

  Další informace


  Je možný možný vytvořit dítě spojením genetický informace dvou mužů?

  Tak si říkám, když už klonujeme, tak jestli by bylo možný sestavit člověka, kterej by měl 50% genetický informace od táty a dalších 50% od druhýho táty... případně od dvou žen, to je vpodstatě jedno..

  Další informace


  Jak prosím vypočítám příklad : V hotelu bylo ubytováno 28 cizinců.Čechů bylo o 16 méně.Kolik procent ze všech tvoří Češ

  Potřebujete znát vzorec pro výpočet počtu procent. Počet procent p se spočítá tak, že procentovou část (č) vydělím setinou základu (z/100).

  Další informace


 • Lze nějak napojit žárovku či led diody na jack 3,5, aby blikali do rytmu?

  Jestliže signál z jacku zesílíš (viz. operační zesilovače) a to tak, aby nejvyšší napětí nepřekročilo maximální napětí (tzn. přidat tam ještě nějaké omezení) pro led (různé podle typu led) pak ano. Budeš ale potřebovat nějaké externí napájení - v případě pc bych zvážil např. použití usb, které dává 5 V, na které by měl jít přímo připojit i ten zesík. Potřebné věci najdeš na gme.cz, celkové náklady odhaduji tak do 10 Kč.

  Další informace


  Hra podobna Prototype,assasinovy , a aby sla na W8  Další informace


 • Kdyby napojili člověka na nějakej cirkulátor krve a pumpovali do něj okysličenou krev a odebírali odkysličenou...

  ...tak by ten člověk fungoval bez toho aby musel dýchat?

  Další informace