• Česko-anglická verze Vista Home Premium - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Česko-anglická verze Vista Home Premium. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Česko-anglická verze Vista Home Premium

  • Oprava visty home premium



    Další informace


    Xp home premium



    Další informace


    Novej HDD + Windows Home premium?



    Další informace


    Reinstalace Vista Home edition



    Další informace


    GTA IV. ve Windows 7 Home premium

    Chtěl jsem si nainstalovat tuhle pěknou gamesku na své sedmičky. Jenže na začátku probíhající instalace, kde se nad průběhem objevují soubory instalované do PC, se objeví.../movies/CNT.bik a na tom to více než 2 hodiny stojí a zdá se že nic neprobíhá. Čárka průběhu se skoro nehýbe. Tak mě zajímá...kde je chyba? Je GTA kompatibliní s W7....co mám udělat aby instalace šla plynule a nestála 2 hodiny na jednom souboru?

    Další informace


    Jak ve WIN7 home premium nastavit na pevno evropský čas??

    Ahojte lidi,mám win7 home premium a když se na něj přihlásím ukatzuje mi to čas pacificky ale to není ten problém problém je že když si to nastavím na Evropský tak to je v pohodě ale když to restartuju tak se mi to zase změní na Pacificky neví to co s tím jak bych si to mohl nastavit aby se mi to neměnillo :) Díky předem za odpovědi :PP

    Další informace


    JAkou verzi Windows 8? Buď enterprise, pro nebo Windows 8(asi home premium) Poraďte.

    Žádný Windows 8 Home nebo Home Premium není. Je obyčejný Windows 8 - což je základní edice a pak je Windows 8 Pro - ten je dobrý pro náročnější uživatele nebo malé firmy a pak Enterprise, který je vhodný pro velké firmy, co chtějí šifrování. Rozdíl mezi Pro a Enterprise je malý.Podle mého názoru bohatě stačí obyčejný Windows 8.

    Další informace


    změna W7 Pro na W7 Home Premium



    Další informace


    RADA NA PŘEINSTALACI Windows XP Profesional na Windows 7 Home Premium,

    mam pocitac AMD Athlom(tm) 64x2Dual, Core Procesor 5000+2.61GHz,2,75GB RAM. nainsdtalován Windows XP Profesional,verze 2002, potřebuji přeinstalovat na Windows 7 Home Premium .Je to možné a kde najdu návod.Díky F.Š.

    Další informace


    Windiows 7 Home premium



    Další informace