• Četl jsem kdysi o někom kdo okolo roku 1900 získal řidičský průkaz na kolo, to se bez toho tehdá nedalo jezdit? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Četl jsem kdysi o někom kdo okolo roku 1900 získal řidičský průkaz na kolo, to se bez toho tehdá nedalo jezdit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Četl jsem kdysi o někom kdo okolo roku 1900 získal řidičský průkaz na kolo, to se bez toho tehdá nedalo jezdit?

 • Řidičský průkaz - závěrečné zkoušky  Další informace


  Ridicsky prukaz cas  Další informace


  Musí mít americká turistka pro řízení automobilu v ČR mezinárodní řidičský průkaz?  Další informace


  Lze si udělat řidičský průkaz A1 v 15 letech? A bude platit zatím jen na 50ccm než mi bude 16.  Další informace


  Když mi propadne řidičský průkaz, musím dělat zkoušky znovu?  Další informace


  Chci si udělat řidičský průkaz na auto, ale není mi 18. Kolik měsíců (dní) si ho mohu udělat dopředu?  Další informace


  Chci se zeptat, zda mohu mít řidičský průkaz skupiny C již od 18 let a mohu od této doby i řídit nákladní vozidlo?  Další informace


 • Od roku 1200 az 1900,se pouzivala Kauri-vite,na co byla potrebna?

  Kauri (angl. cowrie) je domorodé označení pro drobné ozdobné ulity, které se užívaly jako platidlo, zjeména v Africe, v Indii, v Číně a v Indonésii. Byly tak oblíbené, že je kovové mince někdy napodobovaly.Kauri jsou ulity různých měkýšů zejména plžů z čeledi Cypraeidae, druhů Cypraea moneta a Cypraea aurantium. Vyskytují se v mělkých pobřežních vodách ostrovů Indického i Tichého oceánu, kde se od pradávna lovily. Na vhodném místě se do moře dal svazek palmových listů, na němž se plži usazovali po čase se svazek vyzvedl a plži setřásli. Hlavním producentem kauri byly Maledivy.Ulity Cypraea nebritesPro svůj krásný vzhled se kauri užívaly od starověku jako šperky a amulety, často navlečené na šňůrce, jako herní kostky a kultovní předměty, které hrály roli například v kultu vúdú, při věštění a podobně. Někteří v nich viděli podobnost s lidským okem, jiným spodní strana připomínala vaginu. Severoameričtí indiání užívali podobné drobné ulity a mušle, navlečené na šňůrce, jako ozdobu, jako dar i jako platidlo (vampum).

  Další informace


  Myslíte,že není dost hazard,aby epileptik vlastnil řidičský průkaz?? Viz.smrt dvou malých chlapců v HK.

  Sice není ještě prokázané,že to byl epileptický záchvat,ale i tak je to dost odvaz,pustit za volant řidiče,který takový záchvat může mít kdykoliv.Většinou to pak odnesou zcela nevinní lidé.

  Další informace


  Jaké/Které znáte písničky či básničky, kde se objevují staré mince (Kolo, kolo mlýnský, za 4 rýnský)?

  šnečku, šnečku vystrč růžky dám ti krejcar na tvarůžky, a troníček na tabáček.....já do lesa nepojedu, já do lesa nepůjdu ... sekyra je za 2 zlatý a topůrko za tolar....

  Další informace


  Inklinují ilumináti ke skupině okolo Boha, anebo ke skupině okolo Satana?

  Pořád nevím kdo je na týhle Zemi zlej a kdo hodnej..

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi 00 a 00 (1900 a 2000)? Díky :)  Další informace


 • řídíčský průkaz

  Dobrý den.Je to už rok co mi byl odebrán řidičský průkaz za řízení pod vlivem alkoholu. Tenkrát mi ale nebyly provedeny krevní a dechové zkoušky a navíc jsem vozidlo neřídil pouze stál na parkovišti bez nastartovaného motoru. Je možné se tuto chvili nějak odvolat nebo podat stížnost? jaké jsou šance?

  Další informace


  Z dědictví jsem jako přímý potomek získal byt v osobním vlastnictví původního majitele.Jak ho nejlépe prodat bez RK.

  Když si dáš inzerát na internet, začnou se ti ozývat realitky, které mnohdy ani nepřiznají, že jsou z realitky, hrají to, že jsou přímí kupci, vyfotí si byt a pak ho prodávají na svém realitním serveru. Navíc skutečně provizi realitce platí kupující, ty budeš platit daň z převodu nemovitosti (kalkulátor najdeš na netu) a protože jsi asi nevlastnil nemovitost déle jak 2 roky, zaplatíš i daň z příjmu. Jen pokud bys bydlel v bytě víc jak 2 roky a měl tam trvalé bydliště, daň z příjmu platit nebudeš, ale daň z převodu nemovitosti platíš bohužel vždy. Zadej požadavek na prodej bytu nějaké větší známější realitce a budeš mít po starostech, ikdyž teď není vhodná doba pro prodej bytů, lepší by bylo byt pronajmout (tím si navýšit stálý příjem) a počkat na lepší dobu.

  Další informace


  Může mi magistrát čR zadržovat zadržený řidičský průkaz, který byl vydán Slovenskou Republikou?

  Doplňuji:Mám zákaz řízení v čR, ale v jiných zemích ho nemám,přesto v nich nemůžu jezdit,když mi řP zadržuje čR?

  Další informace


  Mám řidičský průkaz vydaný v ČR 1.4.2003. Můžu s ním beztrestně jezdit v zemích EU a v USA?

  Při cestování automobilem po Evropě jsou ve všech státech EU platné české řidičské průkazy vydané po 1.7.1964, tedy vzory CZ 1 (růžový rozkládací) až CZ 7 (plastová karta vzor EU). Pro cesty do ostatních zemí Evropy bývá řidičům doporučováno, aby si nechali vystavit mezinárodní řidičský průkaz.Jen pro zajímavost řidičský průkaz vydaný :vydáván v rozmezí 1. 1. 2003 - 30. 4. 2004 platí do povinná výměna do 31. 12. 2013 (kdybys nevěděl) a href"http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Ridicske_prukazy_Autoskoly/Ridicske_prukazy/Platne_ridicske_prukazy_v_Ceske_republice.htm" rel"nofollow" http://www.mdcr.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak se dá zneužít kradený řidičský průkaz?

  Když mi minulý týden ukradli peněženku měla jsem v ní občanku, řidičák a kartičky pojišťoven svoji i dětí. Jak se dá zneužít občanka celkem chápu. A co kartičky pojišťovny? Mohlo by se něco stát? Jen dodám že jsem hned po krádeži vše ohlásila na (ježišmarjá chtěla jsem napsat VB) policii a ti mi vystavili okamžitě náhradní doklad totožnosti který ruší platnost toho původního. Znamená to teda že když jsem do odcizených věcí uvedla i řidičák že se ruší i jeho platnost?

  Další informace


 • Smí se v lese jezdit na motorce? A ve vlastním lese se smí jezdit?

  Podle mě ne, ale jeden machruje, že je to jeho les, tak prej můžeDoplňuji:No tak já teda nevim, byla jsem tam se psem a jeden ze čtyř motorkářů mi ho málem zabil :-( Podle ně a myslivců tam nemaj co dělat, ničí les a plaší zvěř.

  Další informace


 • Kdo získal za Fyziku a Chemii nobelovu cenu r.2013 ? Za jaky oběv ?

  Wikipedie odpoví:2013 Martin Karplus, Michael Levitt a Arieh Warshel „za vývoj více měřítkových modelů komplexních chemických systémů a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Nobelova_cena_za_chemii" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Doplňuji: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Nobelova_cena_za_fyziku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Jsem po operaci štítné žlázy ktera trvala dve hodiny pobyt v nemocnici 7 dnu. Cetl jsem ze Je nárok na lázně ........

  Mate nekdo s tímto zkušenost ?

  Další informace