• Chcete se dožít důchodu ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chcete se dožít důchodu ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chcete se dožít důchodu ?

  • Co dělat v důchodu?



    Další informace


    Kolika let by jste se chtěli dožít?



    Další informace


    Přepočet důchodu pro narozené 1944 - 1946



    Další informace


  • Jak docílit starobního důchodu s nízkým počtem let důch. pojištění?



    Další informace


  • Je možný souběh invalid.důchodu a podpory v nezaměsnanosti?

    K 30.5.2011 mi byl přiznán invalid.důchod 1.stupně a od 2.3.2011 mám podporu.

    Další informace


    Mám děti v pěstounské péči s výplatou sirotčího důchodu.Mají děti nárok na výživné ze strany otce?Kdo o výživné žádá?

    Dětem se vyplácí sirotčí důchod + 163,-Kč do potřebnosti 1x.Mladšímu dítěti se nevyplácí nic.Tato částka byla vyčíslena při žádosti od ÚP ( § 45d zákova 94/1963- o rodině).Jako pěstounka jsem zažádala o zvýšení a o výživné pro 2. dítě.Návrh byl ze strany soudu zamítnut.Otec při 1. řízení nepřiznal všechny své příjmy, nějakým způsobem jsem nebyla přizvána k 1.soudnímu řízení při žádosti ÚP, majetkové poměry otce byly zjištěny pouze z daňového přiznání - 0,- zisk.Jakým způsobem postupovat , aby bylo dětem stanoveno výživné, otec má nemovitosti.

    Další informace


    Dá se nějak vyhnout exekuci v důchodu?

    Ano, dá. Vše zaplatit co nejdříve a další dluhy nedělat.

    Další informace


    Co kdybych se až budu v důchodu odstěhoval třeba do Ameriky (čti do emeriky), dostával bych tam taky důchod?

    V pohodě, budeš ho dostávat a co ti bude chybět si ukradneš.

    Další informace


    Jak lépe odejít do důchodu.jestli ještě letos tj o půl roku spíše nebo řádně a tj 23.6.2011 děkuji Žaloudkova

    odchod do důchoduDoplňuji:Ještě doplním otázku,mohu mít pracovní poměr pokud odejdu o půl roku do předěasného důchodu? Žaloudkova

    Další informace


    jsem zamestnana 11.7.2011 odch.do duchodu ma pravo mne zaměstnavatel propustit jako duvod odch. do duchodu nebo ne

    prac. smlouvu mam na dobu neurcitou a chci jeste delat na OSSZ mi řekli že mohu pokračovat , ale zamestnavatel mne chce propustit dekuji

    Další informace