• Chci jít studovat do USA. Kde si sehnat studium, na koho se obrátit a kde to vyjde nejlevněji? Musím mít dobré známky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chci jít studovat do USA. Kde si sehnat studium, na koho se obrátit a kde to vyjde nejlevněji? Musím mít dobré známky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chci jít studovat do USA. Kde si sehnat studium, na koho se obrátit a kde to vyjde nejlevněji? Musím mít dobré známky?

 • Pustí mne do kina se sportovní taškou?

  Chci jit na BvS, ale budu mit zrovna plnou tasku. Dostanu se tam priste az za 10 dni.

  Další informace


 • Co musí studovat katechetka ? (Učitelka náboženství)

  Učitelé náboženství

  Další informace


 • Mám paragraf na syna a v pátek mi končí. V pátek bych měl jít na noční od 18 hod. Mám jít, nebo ne?

  Děkuji.

  Další informace


 • Nevíte někdo kde rostou na Moravě houby??? Za 20 min. chci jít na houby a nevím kam.

  Doplňuji:Moc Vám děkuji na to bych nepřišel.

  Další informace


 • na jakou školu mám jít ,když chci být moderátorkou ? např ( tel.novin ??)

  ale nechce se mi zase se moc učit jako jít třeba na gympl .. prosím o rychlou odpověd děkuji :)

  Další informace


  na jakou střední školu mám jít, když se chci živit hudbou a skládáním písniček?

  Pokud sledujete aspoň trochu moje otázky, tak víte, že skládám písničky, no a tak se ptám, kam mám z devítky jít, když bych si tím chtěla vydělávat, kde se naučím něco víc o hudbě obecné, případně nějaká střední škola pro začínající hudebníky, kde by mě naučili, jak skládat písničky třeba ještě líp atd.DěkujuDoplňuji:Nene, letos jsem v sedmičce :-)

  Další informace


  Pokud chci později na VŠ studovat práva, jakou školu a jaký obor si vybrat?

  Doplňuji:Pokud bych šla např. na ekonomku, jaký obor?

  Další informace


  Na jakou vysokou školu jít, pokud chci učit na umělecké střední/odborné škole?

  Jsem v předposledním ročníku na gymnáziu a čím dál tím víc toužím učit lidi kresbu, dějiny umění a vše, co se toho týká. Měl byste prosím někdo nějaký tip, kam bych mohl směřovat?Zatím jsem uvažoval nad filozofickou fakultou nad pedagogickým oborem se zaměřením na dějiny umění a VV.Pokud by někdo věděl, jaké vzdělání má například učitel školy typu Hollarova, Hellichova (pražské umělecké školy) byl bych moc vděčný.

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít, abych potom mohl vystudovat fizioterapeuta.... nechci jít přes gympl

  Poblíž Ostravy ale může to být i o něco dál, ale ne až kdesi v Praze

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít pokuď chci být pilot?

  Dobrý den můj ambiciózní sen je stát se pilotem dopravních letadelvím že se tento obor učí na vysoké škole ČVUT ale nevím na jakou mám jít střední je to jedno? školu je to jedno? poradíte mi? děkuji

  Další informace


  Na jakou střední školu bych měla jít, když chci být spisovatelka?

  Bylo by podle vás lepší jít na gymnázium nebo na nějákou střední školu?Co se týče gymplu, nevím, jestli bych to zvládla.Totiž z většiny přemětů mám jedničky nebo mezi 1-2, ale velké problémy mi dělá matematika, fyzika a chemie, na to jsem úplně nepoužitelná.No a kdybych šla na střední, tak nevím na jakou.Střední školu, která by se zabývala přímo tvůrčím psaním jsem nenašla.Tak nevíte prosím vás o nějáké střední, ne které jsou třeba obory jako žurnalistika a podobně(musí to být v Praze)??

  Další informace


  Na jakou stredni skolu mam jít když nechci na gymnazium ,ale chci se později dostat na medicínu?

  V tomto případě tedy asi zdravka, ale gymnasium by bylo zřejmě vhodnější.

  Další informace


  Mám maturitu a chci studovat jiný obor ale také s maturitou jak potom studium probíhá a jde to vůbec?

  Mám zahradnickou školu s maturitou z českého a německého jazyka chci jít na veterinární školu ale jak potom funguje studium ?

  Další informace


  Kam mam jit na stredni chci byt fyzioterapeutka?

  Vim ze musim mit vysokou ale nikde jsem se zatim nedovedela kam mam jit na stredniDoplňuji:A na jakou zdravku mam jit myslim obor???

  Další informace


  Je lepší studovat něco, co tě nebaví a nejde ti to, nebo jít do práce, která by tě bavila, nebo rovnou podnikat?

  Ahoj, jsem v prváku na vysoké na strojárně, udělal jsem průmyslovku se zaměřením na auta. Na žádné vysoké není první 3 roky do bakaláře zaměření na auta, jenom strojírenství, což mě vůbec nebaví, drtí mě totálně matika a fyzika, hnusí se mi ta škola, chtěl bych dělat práci, co mě baví, s autama, né jako automechanik, ale např. jako vedoucí servisu, mám maturitu z autodiagnostiky, tak třeba dělat diagnostiku aut. Přítelkyni mám v Brně, studuju v Ostravě, mám plán, že se tam přestěhuju jak za ní, tak za prací. Nebo třeba v něčem podnikat, nějak jsem o tom nepřemýšlel, ale taky jedna z možností. Na druhou stranu nechci zklamat otce, který tak ve mě věří, ale přece diplom nezaručuje úspěšný život, ne?? Není lepší tedy dělat něco, co člověka baví, přestěhovat se za přítelkyní, než to, co se mu hnusí, jo, jediná výhoda jsou koleje, je tady prdel, ale co z toho? Díky za názory.

  Další informace


  Je lepší jít na soukromou střední školu, kde je školné, nebo je lepší jít na veřejnou střední školu, kde není školné?

  Zajímalo by mě, v čem je celková odlišnost, když student bude studovat např. na 4 letém studijním oboru 66-41-L/01 Obchodník na Soukromé střední škole s.r.o. se školným, anebo bude studovat ten samý studijní obor, akorát na veřejné škole, kde se školné neplatí, je vůbec nějaký celkový rozdíl mezi veřejnou a soukromou střední školou? Pokud ano, tak v čem, v učení, v lektorech, nebo je tam jen ten rozdíl, že za soukromou školu se platí školné a za veřejnou školu se neplatí školné? Děkuji.

  Další informace


  Jak často budu opravdu muset být ve škole, když chci studovat formou kombinovaného (dálkového) studia?

  Myslím to tak, kolik hodin týdně/měsíčně tam opravdu budu muset strávit...?

  Další informace


  Dá se něco dělat, když mě nemocnice nechce uvolňovat na konzultace dálkového studia na vyšší zdravotnické škole?

  Pracuji jako zdravotní asisten v nemocnici. Letos jsem začala studovat dálkově vyšší zdravotní. Nyní mě nechtějí pouštět z práce. Dá se něco dělat? Nebo musím školu ukončit.

  Další informace


  Co studovat na střihače filmů?

  Nevíte, co je potřeba vystudovat, když se někdo chce stát střihačem filmů? A třeba i nějaké www o této práci? Na internetu o ní není skoro nic... Díky za odpovědi!Doplňuji:Jde o vysokou školu...

  Další informace


  Co studovat  Další informace