• Chci se pokusit obnovit vztah s jednou divkou. Chci poradit, co a jak napsat, ev. to nenapsat. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chci se pokusit obnovit vztah s jednou divkou. Chci poradit, co a jak napsat, ev. to nenapsat.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chci se pokusit obnovit vztah s jednou divkou. Chci poradit, co a jak napsat, ev. to nenapsat.

 • Proč je otázka omezena jen 120 znaky, když jí chci napsat pochopitelně, výstižně tak mi to často nestačí ?  Další informace


  Jak moc intimní vztah máte se svým partnerem?  Další informace


  Jak dopadl vztah se ženatým  Další informace


 • Touha po seznameni s jednou divkou  Další informace


  Jak vybudovat vztah?  Další informace


  Dobrý den , jednou se chci odstěhovat do jiné země nevím do jaké DOPORUČTEMI ZEMI.  Další informace


 • Jak obnovit Android 4.4.2 co možná nejjednodušeji na mobilu odrovnaném virem?  Další informace


 • Který procesor koupit: Core I5, nebo AMD FX-9590?

  Dobrý den, potřeboval bych poradit: chci kupovat procesor, ale nevím, jestli Intel Core I5, nebo AMD FX-9590. Poraďte prosím. Děkuji

  Další informace


  Jak obnovit data po formatu disku  Další informace


  Chci poradit na faceboku  Další informace


 • Chci se zeptat zda-li je možné obnovit soud.

  Je sice po podmínce,ale byla mi proměněna a ted musím jít sedět za to co není pravda a byl bych bez podmínky.Tehdy se to tak nechal nechtěl jsem se s bývalou tahat po soudech.Alimenty jsem platil mám na vše svědky i odůvodnění.Co v takovém případě jde udělat ?asi už nic ???díkyDoplňuji:Prostě na mne hodily všechnu špínu a přísáhám bezdůvodně.

  Další informace


 • jak si udržet vztah

  jak si udržet vztah s 14-ti letou holkou? a je normální když mě je 16 ??

  Další informace


  Jak vrátit do původního stavu vztah s rodinou?  Další informace


  Jak udělat dívce radost?

  Potřebuji jí nějako udělat radost.Jsme nejlepší kamarádi a chceme, oba, aby to tak zůstalo.Takže nějaký nápad? :D(VAlentýn)

  Další informace


  Jak poznam, ze nas vztah nema cenu?

  Dobrý den, jsem s mým pritelem rok a pár měsíců. Prakticky spolu zijeme. Vidíme se každý den hned co přijdeme z práce. Poslední dobou se pořad hádáme, pořad na sebe hazime špínu a pořad si prosazujeme své. Miluju ho, ale když je na mě hnusny tak mám vztek. Někdy po mě zarve z ničeho nic. A poslední dobou pozoruji, že sleduje jiné zeny. Sex máme pravidelně každý den. Kde je problém? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Můžete mi ještě jednou poradit? Děkuji

  Nechala jsem si zaheslovat modém a když jsem si dávala heslo do počítače tak se mi to zeptalo (není to úplně přesné)jestli to chci pro jeden nebo více počítačů.Jelikoš mám dva, tak jsem klikla na více,no a mne by zajímalo jestli mi fungují jen ty dva, nebo se může přihlásit kdokoliv v okolí. DěkujiOpět se omlouvám ale nevím kam stím....Tak jsem to dala do hobby :-)Doplňuji:barbakan ano,to jsem celá já :-(

  Další informace


 • jak mám napsat žádost když chci přestoupit na jiný obor? prosím o radu....

  Vzor žádosti podobného charakteru najdete na:

  Další informace


  Nemáte nějaký tip, jak napsat reklamní akrostich?

  jak by to mělo vypadat? vzít si nějaký název produktu (např. NAMO) a pak si ke každému začátečnímu písmenu napsat nějaké výstižné slovo. Jelikož NAMO je název pracího prášku, tak by to mohlo vypadat nějak takto.N-amočAM-ůžešO-dejítPokud máte někdo nějaký zajímavý nápad... podělte se, děkuji.

  Další informace


 • Je normální v mém věku 14 let, že masturbuju každý den 2x? Mohl bych být jednou neplodný?

  Dobrý den

  Další informace


  Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

  Dobrý den,Poslední noc se mi zdál hrozný sen. Jsem zamilovaný, mám přítelkyni, ale v tom snu se mi zdálo, že jsem políbil jinou dívku a byla to kamarádova přítelkyně. Tu dívku, kterou jsem pobíli v lásce rozhodně nemám a můžu říci, že jí opravdu nesnáším a teď ještě po tom snu ani nejsem schopen promluvit na ní, protože bych musel křičet. Ten sen mě ničí a proto se ptám, co to znamená, když sem šťastně zamilovaný, ale zdál se mi sen, ve kterém jsem políbil jinou dívku. Opravdu toho lituji a momentálně se za to nesnáším.Děkuji moc.

  Další informace