• Chezyho rovnice dle Manninga - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chezyho rovnice dle Manninga. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chezyho rovnice dle Manninga

 • Výsledek rovnice: 6,308=0,76.X

  (dělali jsme ve škole test, tak jenom pro kontrolu)Jo a jiný kecy než na který se ptám, -! NAHLÁSÍM !-

  Další informace


  Rovnice nebo počítání...co bylo dřív?

  Co je počítání ?Rovnice je také počítání.Počítáníjedna a jedna jsou dvě- je rovnice !!!1+12

  Další informace


  Mám rovnice UB0=Ucc.(RB2/(RB1+RB2))a RB=(RB1.RB2)/RB1+RB2)potřebuji z toho dostat RB1 nebo RB2

  Mělo by to jít metodou dosazovací (substituce). Díky moc

  Další informace


  Matematická rovnice

  Ahojte, potřebuju, jestli byste mi někod spočítal tuto matematickou rovnici, spěchá to. MOc děkuji :-).Z míst A a B, vzdálených od sebe 210km, vyjely současně proti sobě dva kamióny rychlostmi 40km/h a 30km/h. Kdy a kde se potkají?Stačí výsledek -)

  Další informace


  Jak vytvořit obecnou rovnice z 2 bodů?

  Dobrý den, potřeboval bych se ujistit s jednou věcí z analytické geometrie.Takže máme 2 Body např. A [11] B [23] a potřebuju to převést na tvar obecné rovnice ax + by + c 0Dělá se to způsobem že do rovnice dám za X 1 za Y 1 za A a B dosadím normálový vektor, kterej je (-21) (tohle sem zjistil ze směrovýho vektoru B-A, otočil jsem souřadnice a změnil jedno znaménko). Dál se dopočítá C a zapíše se rovnice.Je tohle správný postup? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Jak se předělává rovnice?

  Zdravím,mám problémy s tím aby mi došlo, jak předělat třeba takovouhle rovnicim1*c1*(t1-t)+m*lm2*c2*(t-t2)jde o to, že vím co chci počítat, ale nevím jak se vlastně předělá ta rovnice na to abych počítal řekněme jen t1 nebo t2.

  Další informace


  Jak se počítají obecné rovnice přímky?

  Zdravim Vas,mel bych otazku na matematikare ohledne matematiky (necekane), a to ten, jak se pocitaji obecne rovnice primky. Tak napr.: Prevedte dane primky na obecny tvar:X 2-t Y 3+2t nebo X -4 +t Y 3+5t napadlo me a hadam, ze (asi dobre, nebo ne?) vynasobit urc. cislem, abych vyskrtnul Tci-li u X jsem dal *5 a u Y *1, cimz jsem dostal nasledujici:5x-20+5tY 3+5t a radek po tomhle mam nekde drobnou chybu (asi ve znamenkach ci co)5x+y -23 (mi vyslo, dle vyledku v ucebnici melo byt spravne 5x-y+230, ptam se proc tam je spravne minus a mne vyslo plus (mam to celkove nejak spatne ty znamenka a nevim proc).Za radu budu moc vdecny (potreba vysvetlit jak 5 letemu decku).Dekuji.

  Další informace


  Jak se odvozuje vzorec kalorimetrické rovnice

  Ahoj chci se zeptat jak se odvozuje vzorec podle kalorimetrické rovnice a prosím popsat i jednotlivé kroky!Mockrát děkuju za odpovědi

  Další informace


  Jak by vypadala chemická rovnice: oxidace ethanolu manganistanem draselným?

  Záleží v jakém prostředí , protože manganistan má nejsilnější účinky v kyselém prostředí, pak v neutrálním a nejslabší v alkalickém prostředí. Ethanol se bude oxidovat postupně na aldehyd, pak na kyselinu a pak na oxid uhličitý. Přitom se bude manganistan redukovat na nižší mocenství. Tak si to můžeš zkusit, rovnice znamená, že na obou stranách je stejné množství atomů, nábojů, můžeš si zjistit i energetický průběh reakce.

  Další informace


  Co znamená u Planckovy rovnice h = 6,626 070 040(81)×10-34 na -34 a jak se to počítá?

  Původní dotazCo znamená u plancovy rovnice na -34 a jak se to počítá?Není to Planckova?

  Další informace


  Co je to kalorimetrická rovnice? Co se s ní počítá a jak se počítá?

  Děkuji ZA KAŽDOU ROZUMNOU ODPOVĚD, KTERÁ BY MI MOHLA POMOCI,

  Další informace


 • exponencionální rovnice - myslela jsem si že na to mam ale...

  3na2x+1 2 na1-2x . 36odjakživa mi matika šla ale dostali jsme novou profesorku. bala bych štastná kdyby jste mi pomohli s příkladem a popř mi doporučili nějakou stránku kde mi to vysvětlí. děkujuDoplňuji:Vojtěch: výsledek by měl být 3/2 tedy alespon podle profesorky, a převádění na logaritmy jsme se ještě neučili

  Další informace


  diferenciální rovnice + grafy

  Dobrý den, prosím o pomoc Výpočet diferenciální rovnice y -2ysin3x 1) 2 partikulární řešení pro počáteční podmínky y(0)1, y zderivované(0)-1 a druhé je y(1)0, y zderivované(1)1 2) Nakreslete přibližné grafy těchto partikulárníh řešení 3) Nakreslete do grafu tyto partikulární řešení pro všechna x leží lt-1,3 gtDokážu to spočítat pouze k homogennímu řešení, dál si nevím rady. Moc prosím o postup s výpočtem, budu vděčná.

  Další informace


  Zoufale potřebuji pomoc s vypočítáním této rovnice:

  33,2 96,873exp^(-180,59x)-180,59x je celé jako horní index, potřebuji spočítat x, ale na exponenciální rovnice moc nejsem,Doplňuji:Bohužel, není. :) Promiňte, musím vypadat jako úplný blbec. BTW je to rovnice regrese z grafu transmitance funkce koncentrace.

  Další informace


  Rovnice z geo  Další informace


  Rovnice v chemii  Další informace


  Rovnice a jejich soustavy  Další informace


  Prosím jak se počítá Chemická rovnice ? (lépe řečeno vyčíslý) ? Děkuji všem

  Jak dojdu k tomu vyčíslení(prosím podrobně) Úplně v tom plavu

  Další informace


  Matematicky priklad vypocet, linearni rovnice  Další informace


  Chemické rovnice

  Dobrý večer, je tu někdo kdo by mi pomohl s chemickými rovnicemi? Pokud ano, napište mi prosím do komentářů váš email či skype. Děkuji :)

  Další informace