• Chodí doktoři k doktorovi, nebo si můžou napsat léky sami? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chodí doktoři k doktorovi, nebo si můžou napsat léky sami?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chodí doktoři k doktorovi, nebo si můžou napsat léky sami?

  • Chodíte raději sami nakupovat nebo ve 2?



    Další informace


    Věříte sami sobě, nebo přijímáte to, co říkají a konají ostatní?



    Další informace


    Znáte nějaký psychologický nebo psychiatrický knihy, ve kterých píšou doktoři o svejch případech/pacientech?



    Další informace


    Vy, kdo žijete sami, nebo jste někdy žili sami, zdobíte si sami pro sebe vánoční stromeček?



    Další informace


    Doktoři z počátků



    Další informace


    Kde momentálně žijete buď sami nebo i z rodinou.



    Další informace


    Jak se kurýrují doktoři?



    Další informace


  • Pečete sami vánočku?Nebo dáte přednost kupované?

    Umí ji někdo uplést najednou ? Ne ,po patrech!!!

    Další informace


  • Pokud si nedokážeme sami poručit, dokážeme si sami vládnout?

    To je nějaké divné. Mám nejasnosti. Zaprvé- nemůžeme nijak moc poroučet stejnýmu druhu, když vládneme, a zadruhé- nemůžeme ani nijak moc poroučet vládě stejnýho druhu, když nevládneme. Jenže- komu teda můžeme velet?Jestli on už nenadešel nejvyšší čas, aby se člověk hodně rychle porozhlédl po nějakém svém nadčlověkovi, prtože takhle on si prostě poručit nedokáže- ČLOVĚK SÁM SI PORUČIT NEMŮŽE, to nejde. Rozepisovat to nebudu, ale jistě to chápeme všichni... to nejde. Někteří mají třeba dalejlámu už dnes. Prostě, i pro nás nadešel čas poohlédnout se po vyšší bytosti... tak nějak nás domestikovat.Jste pro vzývání vyšší bytosti v rámci spravedlivého vládnutí lidské rase anebo jste pro vzývání vyšší bytosti v rámci spravedlivého vládnutí lidské rasy?

    Další informace


    Využíváte služby kniha ve vlaku a našli jste v ní nějaké zajímavé kousky nebo naopak něco sami přidali?

    Nevím jak moc je toto aktuální info dle wiki, ale případně se k němu můžete vyjádřit i co si o tomto projektu myslíte? Možná je tato služba už v mnohem více městech? Zahlédli jste jí i někde mimo dole zmíněné místa?Kniha do vlaku je projektem několika knihoven v České republice, jehož cílem je propagace literatury, knihoven a služby cestujícím.Projekt Kniha do vlaku se nachází na nádražích v Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodě, Chlumci nad Cidlinou, Kutné hoře hl.n., Mostě, Strakonicích, Brodku u Přerova, Přerově a Slaném. V Praze tuto službu začala na stanici v Dejvicích nabízet na začátku roku 2016 pražská Městská knihovna.Projekt je založen na volném půjčování knih a možnosti vrátit je v kterékoli jiné zúčastněné stanici.

    Další informace