• Chodi se u vas se psem nebo ze psem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chodi se u vas se psem nebo ze psem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chodi se u vas se psem nebo ze psem?

 • Výlet na Jižní Moravu se psem  Další informace


  Kontrolujete nebo kontrolovali jste svoje děti zda chodí POCTIVĚ do školy? Sledujete je z povzdálí, zda jdou do školy?  Další informace


  Do kdy je podle vás člověk mladý? (Teď spousta z vás namítne, že je to relativní, nebo podle toho jak se kdo cítí atd..)  Další informace


  Chodí vám děti domů se saláty místo školních knih?  Další informace


  Chodí teď s někým Frances Bean Cobainová?  Další informace


  Chodí se podle vás růžová k červený ?  Další informace


  Chodí i u vás kovářova kobyla bosa?  Další informace


 • Chodí se po silnici v noci v proti směru nebo ve směru jízdy?  Další informace


 • Podnájem se psem  Další informace


 • Pokousani psem vs hypochondr  Další informace


 • Chodí mi peníze na EUR účet - jak to uvedu v DPFO? To si sám přepočítám podle nějakýho kurzu?

  Přepočítává se vžd vzhledem k aktuálnímu kurzu

  Další informace


 • Jak se jmenovala komicsová postava se psem Rintintinem?

  Byl to blonďák s vlnou na hlavě.

  Další informace


 • Moje kamarádka nastoupila do ostrahy, chodí na pochůzky a musí čipovat trasu, po kterou chodí.

  Má v ruce takové jako velký telefon a musí na určitá místa, kde je čip na který tento přístroj přiloží ono to prý zatutá a jde zpět?? Nechápu, když to není připojeno na žádný centrální PC jak to funguje?? Co když zapomene na jeden čip?? Dá se to nějak zjistit, že tam nečipovala?? Má obaby, aby na některý nezapomněla a neměla problém.

  Další informace


 • nevíte v jakou denní dobu se chodí srnky nažrat? nebo žerou v průběhu celého dne?

  Toto je živý obraz z estonského lesa, srnky tam mají nasypané krmení, ale zatím jim to chodí žrát různí ptáci.No tak já jen, kdyby to měli jako lidi - snídani, oběd, večeři - naladil bych si to kolem dvanácté a nemusel bych na to čučet celý den, než příjdou. a href"http:/ontu.eenet.eelayer/siga.html" rel"nofollow" http:/ontu.eenet.ee/ hellip /a Doplňuji:takže srnky jsou na místě 10.00 !

  Další informace


  Myslíte, že na tuto rozhlednu mohu s malým psem(Yorkshirem)?

  Když tam mohou matky s kočárky i zdravotně postižení? (Rozhledna v Bavorském lese)foto: a href"http://www.google.cz/imgres?qbavorsk%C3%BD+les+rozhledna um1 hlcs saN biw1366 bih653 tbmisch tbnid-I6XZfmjSTXefM: imgrefurlhttp://www.ingema.net/in2001/clanek.php%3Fid%3D1263 docid3UwxxDdFcEiqhM w350 h466 eiaglaTp6pAYSj4gS2qvCsBQ zoom1 iacthc vpx432 vpy242 dur1191 hovh259 hovw194 tx122 ty130 page1 tbnh164 tbnw151 start0 ndsp16 ved1t:429,r:6,s:0" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a Doplňuji:Q:děkuji za vaši odpověď, já ovšem myslel jestli mě tam s ním pustí na tu rozhlednu.

  Další informace


 • Baví Vás opravdu žít singl a nebo, pokud by se objevil ten Váš nebo ta Vaše, tak byste byli rádi ? :-)

  Setkávám s lidmi, kteří jsou a žijí sami, tvrdí, že jim to tak vyhovuje, ale přitom mám pocit, že by byli rádi, pokud by našli vhodného partnera či patnerku ? Pokud Vám tato otázka nepřipadá moc intimní a soukromá , odpovězte prosím. :-)

  Další informace


 • fráze tam se dveře netrhnou znamená, že tam chodí hodně lidí a nebo žádní??

  Znamená, že hodně. I když trochu nelogicky...

  Další informace


 • Vadí hodně, když je fena oplozena větším psem?

  Dobrý večer,dnes se nám doma stala nehoda. Utekla nám fenka, která před několika dny přestala krvácet a spojila se s jiným psem. Feně jsou skoro 4 roky (jorkšír, cca. 3,5 kg) a pes je kříženec jorkšíra, ale má už asi 7 kilo (s tím že teda trpí lehkou obezitou, jinak by podle majitelky měl mít asi 5, maximálně 5,5 kilo).Bereme v úvahu, že fenu necháme normálně porodit, ale máme strach, aby štěňata nebyla moc velká a fenka porod zvládla.Vadí velikostní rozdíl?Děkuju vám za odpovědi..

  Další informace


  Nechá řidič autobusu jet mou 13letou dceru samotnou s 30cm psem autobusem bez náhubku?

  Bez náhubku už nás nechali jet, ale vždy jsem jela s ní, autobusáci si často na děti dovolují. Na tak malá plemena se prostě náhubky nevyrábí a pes je naprosto ovladatelný. Myslíte, že by ji mohl pustit?

  Další informace


  Co se psem v noci?  Další informace