• Chodil tady někdo do baletu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chodil tady někdo do baletu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chodil tady někdo do baletu?

  • Je tady někdo dospělý, kdo má ještě mléčný(é) zub(y)?



    Další informace


    Je tady někdo z Havířova?



    Další informace


  • Rozumí někdo třeba tady (myšleno na webu) trochu elektrokolům?



    Další informace


  • Dokázal by tady někdo vypsat všechny existující způsoby, kterými je možný vyzískat peníze?



    Další informace


  • Je tady někdo, kdo by dnes na severní Moravě vylezl ven bez jégrovek?

    SM, společnost a unterhozy.

    Další informace


    Jak mohl někdo za komunismu bojovat proti komunismu a tady tvrdí, že komunismus neexistoval?

    A mohlo se v republice bojovat i proti Čejenům, Siuxsům, Apačům...?Máš pravdu, proti utopii se bojovat nedá, ale proti lidské blbosti ano.

    Další informace


  • Je tady někdo, kdo má účet na ebayi + paypal?

    Potřebuji nutně koupit jedno CD, které se jinak sehnat nedá. Hodina a půl do konce aukce. Prosím. Je to pro mě důležité.Děkuji.Doplňuji:Prosím toho, kdo má, aby mě kontaktoval na mail greendacz@gmail.com děkuji.

    Další informace


  • Dobrý den.Nevíte jak se dá přidat do textu odkazy např.: zdroj obrázku TADY Zvýrazněné slovo TADY má být nějaký odkaz

    Nevíte jak to takto napsat?Doplňuji:pro HOMER Já jí chápu nevím kdo ne?

    Další informace


    Rozumí tady někdo internetu?

    Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně internetu.Před nedávnem nám jela pomalu wifi a dojel technik (od supronetu) řekl, že je na wifi vir a něco udělal a šlo to. Bratránek byl u nás na návštěvě a s sebou měl notebook s windows 10 a wifi mu padala s tím, že je wifi bez internetu a pak zase šla, ale přes kabel mu to šlo. Technikem nám bylo sděle, že router nepodporuje windows 10 (sestra má stejný windows jako já a bratranec a té to šlo, od opravy wifi ještě nebyla doma) a že nový router bude za 700.Teď mám já nový notebook s windows 10 home a stejný problém. Musím se připojovat přes kabel (wifi na mobilu jde).Na jednom počítačovém fóru mi bylo řečeno, že to, co mi řekl technik je blbost a chce jen peníze a já teď nevím, co s tím.Sama nevím, jestli to spravím a když zavolám tam, tak ho pošlou. Tak co s tím nebo kam jinam zavolat? A je to vůbec s tím windowsem pravda? Měnit poskytovatele internetu nechci. Užitečné odpovědi ohodnotím palci a pokud na to někdo přijde dám vám označení vaši odpověď jako užitečnou.Děkuji :)-Taky mi to přijde jako podvod. Nejradši bych chtěla internet od někoho jiného, ale asi to bude všude stejné.Router je značka netis - a href"http://www.netis.cz/2411d.html" rel"nofollow" http://www.netis.cz/ hellip /a

    Další informace


    Nezdá se vám,že tady máme nějaký virus?Nebo,že by nám tady řádila škodná?

    Doplňuji:Doufám,že si s ním poskytovatel co nejspíš poradí.

    Další informace