• Jak mam odstranit soubory z flešky, když jsou zamknuty a když jsem zapomnel heslo? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mam odstranit soubory z flešky, když jsou zamknuty a když jsem zapomnel heslo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak mam odstranit soubory z flešky, když jsou zamknuty a když jsem zapomnel heslo?

  • dobrý den chtel jsem se zeptat jaky je postup kdyz prodam auto ktere je na me odhlaseno nekomu dalsimou



    Další informace


    Chtěl bych se zeptat na co si mám dat pozor při koupi bazarového vozu s automatickou převodovkou



    Další informace


    Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jak dlouho se čeká na komisi po autonehodě.Boural jsem v červenci a pořád čekám.Děkuji



    Další informace


  • Chtěl bych se zeptat jak mám charakterizovat zákazníka?

    mám psát podnikatelský záměr a nevím jak na to

    Další informace


    Mám nárok na úlevu na daní, když dítě žije s matkou?



    Další informace


  • Před lety jsem viděl v kině německý film skřínka s jedem 1976 a chtěl bych se zeptat pamětníků na název orchestrálních s

    Před lety jsem viděl v kině německý film skřínka s jedem 1976 a chtěl bych se zeptat pamětníků na název orchestrálních skladeb které se v tom filmu hráli?

    Další informace


  • dobry den,chtěl jsem se zeptat jestli by slo na Windows XP SP3 změnit písmo v liště a u ikon.. díky

    klik na plochu pravým tlačítkomvlastnostivzhľadspresniťa tu si vyberte, čo chcete upravovať a upravte

    Další informace


    tady uz se nejde prihlasit anonyme?chtel jsem se zeptat,jaky je rozdil uvedeni pc do rezimu spanku,nebo hibernace??

    Spánek je, že vše v PC jakoby zmrzne a elektřinu dostává pouze paměť a procesor, obojí se zpomalí, procesor téměř k nule - takto PC odebírá minimální energii. Po vzbuzení je velmi rychle vše připraveno přesně v takovém stavu, v jakém došlo k uspání. Hibernace je hlubší spánek, protože obsah paměti se odloží na disk a počítač se v podstatě vypne, při startu pak operační systém nenabíhá, ale obnoví se obsah paměti z disku a opět je vše tak jako v okamžiku uspání - otevřené programy i s daty atd. Uspání a probuzení do/ze stavu hibernace je delší než prosté uspání, ale PC při něm spotřebuje ještě méně energie. Vše je přesněji popsáno zde: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/ACPI" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a v odstavci ACPI stavy. Doplňuji:Anonymně se zde přihlásit nelze, aby se zde z toho nestala žumpa.

    Další informace


    Chtěl bych se zeptat když mám na notebooku windows 7 a chtěl bych ho reinstalovat (přez bios) potřebuju nový product key

    Nevím, co znamená přez bios - ale na reinstalaci použij ´key´, který máš ke koupeným Win - reinstalovat je můžeš neomezeně.

    Další informace


  • Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je účetní povinna mě informovat o nové exekuci. Děkuji

    Záleží od situace, někdy tě musí informovat zaměstnavatel, někdy nemusí. Záleží na výši srážek.

    Další informace