• Chtěla bych se zeptat co se stane, když si píchnu nitožilně celej Inzulín???a nemám cukrovku - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chtěla bych se zeptat co se stane, když si píchnu nitožilně celej Inzulín???a nemám cukrovku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Chtěla bych se zeptat co se stane, když si píchnu nitožilně celej Inzulín???a nemám cukrovku

  • Co hrozí, když je počítač zavirován a píchnu se o kurzor myši?



    Další informace


    Chtěla bych se zeptat, co vlastně vůbec znamená to PF



    Další informace


  • Dobrý den chtěla jsem se zeptat na kolik asi vyjde když pošlu balík na dobírku na Slovensko.když to má cca od 10kg do 15



    Další informace


  • Chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenost z bullet express robotem. Je to z topshopu. Děkuji za odpověď



    Další informace


    Ahojky, chtěla bych se zeptat jak si můžu nahrát na mobil dva filmy když tomu mobilu nefunguje WiFi?



    Další informace


  • Chtěla bych se zeptat kde najdu na netu seznam všech komodit, s kterými ČR obchoduje. Děkuji za pomoc

    To pochybuji, že něco podobného najdete, komodita je jakákoli věc, která vás napadne a určitě s ní vždycky někdo obchoduje.

    Další informace


  • Ahoj, chtěla bych se zeptat. Vím, že existuje Amerika hledá topmodelku 7, ale nemůžu to nikde najít - nějaká rada?

    Je tu moc stránek, kde to je, jen to zadat to samé ve vyhledávači.Jinak nevím, jestli hledá, ale vím, kde také hledají a nemusí se holka ani prát o to, aby byla topmodelkou.Chtěla jsem být topmodelkou, musela jsem hýbat přede všemi, svou prdelkou.

    Další informace


  • Chtěla bych se zeptat čím si nejlépe oholí podpaží - aby bylo úplně hlaďoučké ?? Nepočítám laserové oholení napořád ....

    Epilace. Sice to trochu víc bolí, ale dá se to vydržet. Jedině ta zaručí naprosto hladké podpaží - z domácích, dostupných metod.Doplňuji:Jen nezapomeň na velmi šetrné ošetření po zákroku. Přípravek pro velmi citlivou pokožku, nejlépe zabraňující zarůstání chloupků. Výborný je i dětský pudr z lékárny.

    Další informace


    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký průměr tunelu do ucha 100% po jeho vyjmutí ještě sroste?

    U každého jinak. Někomu nesroste i malá dírka.

    Další informace


  • Poraďte mi nějakou stránku s filmama zadarmo a česky. Kinotip už jsem snad zkoukl celej ...

    Doplňuji:Sledová filmů z internetu je ilegální pouze v případě že na film se podívám jenom já. (postih padne na toho co to tam dal). Vy my sice poskytnete informace ale pouze o stránce a neposkytnete my přímo film.

    Další informace