• Poradíte, na co mám při rozvodu nárok za byt, který jsme koupili v době manželství a zůstal v něm manžel? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poradíte, na co mám při rozvodu nárok za byt, který jsme koupili v době manželství a zůstal v něm manžel?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poradíte, na co mám při rozvodu nárok za byt, který jsme koupili v době manželství a zůstal v něm manžel?

 • Já bych také chtěla vědět, co je Mascarpone. Kdo to ví, odpoví?  Další informace


 • Pokud mám v německu dluhy, mohu se tam nechat zaměstnat?  Další informace


 • rozvod byl v roce 2005 manžel mi dal z rozvodu 150000, chci se ted zeptat jestli to mužu napadnout chtít to doplatit

  Po sedmi letech? Tak to teda těžko, majetkové vypořádání má být ( musí být ) do tří let po rozvodu.

  Další informace


  chtěla bych se rozvést,ale mám strach,že se s dětmi neuživím.Na jaké přídavky mám nárok

  přídavky na děti,sociální příspěvek,případně příspěvek na bydlení. V odkaze kalkulačka a href"http://www.mesec.cz/kalkulackyridavky-na-deti/" rel"nofollow" http://www.mesec.cz/ hellip /a Doplňuji:A nezapomeňte na alimenty....

  Další informace


  Rozsudek o rozvodu manželství - potřebuji duplikát...

  Kolem revoluce jsem se v Chomutově rozvedla, snad rok 1990, a několikerým stěhováním dnes netuším, kde je mu konec...potřebuji jeho duplikát,či opis, tak se ptám, jde ho získat od soudu elektronicky, nebo se musí osobně až do Ch.?Na matrice mi řekli, že se soudy nejsou propojeni - systém Czech point - ať prý raději hledám, třeba ho najdu....no, nenajdu.Doplňuji:Tak již jsem napsala Chomutovskému soudu,ale taky mě napadá, jak si ověří, že to není podvodně vylákané,třeba......no nebudu to pitvat a počkám...díky za odpověď :-)

  Další informace


  Odevzdává se po rozvodu manželství oddací list zpět na matriční úřad?

  Oddací list je dokladem, který stvrzuje uzavření manželství. Pokud se pár rozvede, musí odevzdat oddací list nebo si jej mohou ponechat?

  Další informace


  Mám 7 letého syna a fakt nemáme kam jít. Byt darovali rodiče manželovi již v trvání manželství. Pomůžete?

  Opravdu platí co jsem uvedl v odpovědi předešlé:s výjimkou majetku získaného dědictvím nebo darem, majetku nabytého jedním z manželů za majetek náležející do výlučného vlastnictví tohoto manželaCo se týče náhradního bydlení, obraťte se na soud s odůvodněním péče o dítě. bohužel, ale i toho může otec využít a dítě si ponechat, jelikož vy pro něj nemáte zázemí, ale on ano.Je mi líto.Doplňuji:Je mi líto, ale potřebujete radu a ne chlácholení.Trvalé bydliště uvedené v evidenci nezakládá nárok na bydlení.Pokud manžel-bývalý manžel prokáže právní nárok k bytu, nepomůže vám ani PČR.Manžel by vás měl soudně vystěhovat, tedy podat žalobu na vyklizení bytu. Zde se můžete domáhat náhradního ubytování nebo bydlenís odkazem na dobré mravy.

  Další informace


  Kolik zaplatím za právníka,který by pomohl při vypořádání majetku při rozvodu?Nebo kolik stojí jedno sezení s právníkem?

  Obvyklá konzultace se pohybuje cca 1000- 3000Kč/hod. Pokud se dohodnete na zastupování, účtuje si právník zálohu, nejčastěji 50% předpokládaných nákladů. U majetkových sporů je nutno počítat ještě se soudním poplatkem, který se odvíjí v % od výše pohledávky. V letošním roce MS tyto poplatky výrazně zvýšilo. Jinak existuje sazebník advokátních úkonů, ale lze uplatnit i tzv. paušál, který vychází z průměru srovnatelných sporů.

  Další informace


  JSEM V NAJEMNIN BYTE,MAM NAROK OD STATU POBIRAT PRISPEVEK NA TUHA PALIVA?

  JSEM VEDEN NA UP A POBIRAM SOC.DAVKY.

  Další informace


  Dobrý den chtěla jsem se zeptat, syn zůstal trvale hlášen po rozvodu u otce.V současné době již v bytě nežije.

  V BYTĚ MÁ SYN OVŠEM SVÉ OSOBNÍ VĚCI. uVÁDÍM ŽE SYN JE STUDENT BEZ VLASTNÍHO PŘÍJMU. mŮŽE HO OTEC ODHLÁSIT Z TRVALÉHO BYDLIŠTĚ? mÁ SYN NÁROK NA NĚJAKÉ FINANČNÍ VYROVNÁNÍ V PŘÍPADĚ PRODEJE BYTU?

  Další informace


  Bydlím v družstevním bytě s rodinou, který patří mému otci. Rozvádím se a chci, aby manžel odešel. Nechce.

  Může mu otec zrušit, jako majitel bytu, jeho trvalý pobyt ??Mezi otcem a námi není žádná písemná smlouva o užívání bytu.Pokud to jde, jak na to ???Díky.... Jana

  Další informace


 • jak mám vědět , že s ní pak budu ,když je po rozvodu a já ji pišu jak blbec , pomozte :(

  nech ji trochu vydechnout - rozvod ji dal jistě zabrat

  Další informace


  Vzniká uzavřením manželství mezi Češkou a Němcem nárok na dvojí občanství, když se manželka odstěhuje po svatbě do SRN?

  Doplňuji:No tak. Nikdo nezareaguje? To si to mám vyhledat sama? A takovou krásnou příležitost jsem dala, aby se někdo blýsknul.

  Další informace


  Mam holku jsme spolu 1 měsíc , jsme pořád spolu ve škole venku a pořad nechce pusu , poradíte mi ? dik

  no dělal bych to, co pořád chce ..v domnění, že jednou přijde pusa. Je to ponižující, já vím, ale je to jediná možnost získat tu pusu, ty ostatní dvě k puse nepovedou, schválně si to zkus:1) buď sám sebou a dělej to, co nechce ona2) nedělej nic z toho, co chce ona

  Další informace


  Jsem maminka sama s prckem a chtela bych vedet na jake prispevky mam jako samozivitelka narok

  Už jsem tady na podobné otázky odpovídala několikrát. Od státu máte nárok na rodičovský příspěvek,přídavky na dítě,sociální příspěvek a příspěvek na bydlení.V tomto odkazu si můžete dávky vypočítat,aby jste měla představu o co přicházíte,když jste si ještě nezažádala. Jinak dávky se proplácejí tři měsíce zpětně,tak honem upalujte na Úřad práce na oddělení SSP o vše si zažádejte. a href"http://www.vyplata.cz/vypocty/vypocty.php" rel"nofollow" http://www.vyplata.cz/ hellip /a tady ty stránky budou lepší: a href"http://www.finance.cz/socialni-podpora/financni-kalkulacky/" rel"nofollow" http://www.finance.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Chtěla bych v budoucnu být kriminalistkou. Jaké školy mám studovat?

  Chystám se jít na Bezpečnostně právní akademii v Ostravě, obor Bezpečnostně právní činnost. Je to dobrý nápad?

  Další informace


  Ahoj chtěla bych být fizioterapeut kam mám jít nejsem ani na sš stačí obyč. zdrávka ? poradtě prosím :)

  Zdravka nestačí, musí být ještě nějaký nástavbový kurz, nejčastěji magisterské studium přímo v oboru fizioterapeuta.

  Další informace


 • ja bych chtela kotatko, jak mam mamku premluvit?

  Ja bych si prala kotatko ale mamka říká ze us jsme měli ale ona byla zla poradte mi jak ju mam premluvit.DekujiPůvodní otázka: ja bych chtela kotatko ale mamka rika ze us jsme meli jednu ale on byl zlej odpovedte prosim.

  Další informace


  Jak přemluvit rodiče aby mi koupily králíčka ?

  rodiče mi nechtějí koupit králíčka co mám dělat ? já už vážně nevím akdyž se jich zeptám proč řeknou mi že mi nemusí říkat důvod koupí mi všech kdybyste viděli muj pokoj muj mobil atd... já o to nestojím že mám iphona 5s ipad mack atd... chci zvíře mám psa a rybičku ale moc moc bych chtěla králíčka a ani nevidím problém v tom že se o ně starám takže mi nemůžou říct že se o něj nebudu starat prosím poradtemi :(

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nějaké informace o plemeni čau čau.Je vhodné ho mít v bytě?Co je nutné k uchovnění?

  Chtěli bychom si s přítelem z jara pořídit štěně, ale nevíme o nikom kdo by s čau čau měl zkušenosti. Nevíte o nějaké dobré chovatelské stanici v ČR? A jak mají čau čau rádi vodu ? Plavou ? Neumím si takového medvídka ve vodě představit :-D Moc děkuju za informace :) Pokud možno kontaktujte mě na e-mail.. FISINA@centrum.cz DĚKUJI.

  Další informace