• Chybná grafika nebo něco jiného? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Chybná grafika nebo něco jiného?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Chybná grafika nebo něco jiného?

 • Když se někdo při nějakém komentáři tzv.rozplývá, jsou to emoce, stydlivost nebo účelnost, nebo něco jiného?  Další informace


  Jak se jmenuje jev, kdy si spletele něco zaměníte za něco jiného?  Další informace


 • Podriznuti domu nebo neco jineho?  Další informace


 • Šlohli jste někdy z hospody/restaurace půllitr? Pivní tácek? Párátko? Cukřík? Něco jiného?

  Jednou jsem šlohnul z hospody židli a seděl na ní v tramvaji až na konečnou. Druhý den jsem se styděl a jel ji vrátit s omluvou zpět.:-)

  Další informace


  Proč stromy mají DNA jako živočichové, a nemají něco jiného, jiný princip života?

  Nejspíš byla na začátku (než se oddělily živočišná a rostlinná říše) jedna společná jednobuněčná živá entita. Z té zdědily oba typy živých organismů stejný životní princip. Ostatně i dneska existují jednobuněčné organismy, které jsou napůl živočich, napůl rostlina (protože obsahují chloroplasty) - jsou to rozsivky. Dokonce podle některých taxonomických rozdělení se neřadí rozsivky ani mezi rostliny ani mezi živočichy, ale mají svou vlastní říši. Celá problematika je samozřejmě mnohem širší, doporučoval bych se seznámit i s pojmy eukaryota a prokaryota.

  Další informace


 • zdroj nebo něco jiného???  Další informace


  neco jineho nez gamepark  Další informace


  Při zapnutí W chybná hláška  Další informace


  OFFICE 2003 - chybna hromadna korespondencia  Další informace


  Koss porta pro, nebo něco jiného?  Další informace


  Chyba ve W7 professional: LogonUI.exe – Chybná bitová kopie  Další informace


 • Opravdu je Měsíc na některých místech na Zemi, tak obrovský? Je to klam nebo něco jiného?

  Doplňuji:Zde obrázek: a href"http://imgup.cz/image/Xr6" rel"nofollow" http://imgup.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Co je to promo grafika a feature grafika??

  Promo bude propagovat sponzora či sponzory webu, feature bych viděl spojitost s tím, o čem web nebo jeho sekce je.

  Další informace


 • znáte nějakou survival hru třeba 2d ale něco jiného než minecraft,terária,do nt starve ?

  už mě nudí minecraft , dont starve , teraria nemám co hrát poraďemi a byloby nejlepší kdyby se dala hrát ve 2 na jednom počítačiDÍKY

  Další informace


  lze použit na lodičky něco jiného než skořápku vlašského ořechu?

  Doplňuji:díky hledal jsem všude ty ořechy a nikde je neměly

  Další informace


  Mohu dát gekonovi něco jiného než hmyz a červy?

  Mám tady z Odpovědí trochu pocit, že gecco je podobného ražení jako já, tak bych tipnul, že by mohl třeba i pečené kolínko, nebo kus krkovičky na grilu. Nepohrdne určitě ani hovězím steakem. Z ryb by ho mohl potěšit pstruh nebo losos. A když je hlad, je i kachna dobrá. K pití víno, ne krabičák, nebo pivečko, ale to bych se ho radši zeptal.Hmyz a červy bych raději úplně vyřadil.:-)

  Další informace


 • Může se v níže uvedeném případě jednat o poruchu štítné žlázy, nebo jde o něco jiného?

  Mým problémem je strašná psychická únava až deprese. Na nic nemám sílu, do ničeho se mi nechce, ani do běžných úkolů, vše odkládám, pak na to zapomenu... fakt totální psychické vyčerpáníDokopu se jít ven projít, je to OK, ale po chvíli jsem strašně unavaná i přes to, že jsem naspala 9 a více hodin..cítím se unavená i fyzicky, ráno mám obrovský problém vstát.. a to jsem problém se vstáváním nikdy neměla, spíš naopak...cítím psychický neklid, napětí...bolí mě svaly únavou, hlavně stehna při chůzi do schodů, brní mě prsty, mívám křeče, závratě, mžitky před očima, pálí mě oči, bývá mi na omdlení, ale poslední dobou se to hodně zlepšilo...strašně mi vypadávají vlasy...Nevím, jestli je to vše psychického rázu, nebo za tím stojí nějaká nemoc... nebo je to začínající deprese ,ta fyzická únava je fakt strašná, do ničeho se nedokopu...Napadlo mě, jestli to nemůže být hyperfunkce štítné žlázy nebo nedostatek vitamínu B či hořčíku. Nejím totiž moc maso...Testy na štínou žlázu mi doktorka dělala před rokem a půl a prý v pohodě - výsledky nevím - mohla by se ta štítná žláza za tu dobu takhle zhoršit?

  Další informace


  Mám oko v koutku červené a občas mi z něj teče hnis, je to ječné zrno, nebo něco jiného...?

  Asi minulý pátek se mi začalo něco dít s okem. Hodně jsem mrkala a jakoby mě tlačil koutek oka. Myslela jsem, že to třeba druhý den přejde. Nepřešlo. Ted ho mám v tom koutku červené a občas mi z toho teče hnis. Nevíte někdo, co to je? Ječné zrno? Máte s tím zkušenosti? Mám jít na oční, nebo se to zahojí samo?

  Další informace


  Co děláte, když vám řasa (nebo něco jiného) spadne do oka???

  Celkem často se mi stává, že mi nějaké smítko, nebo tak spadne do oka. Zajímalo by mě co děláte vy, když vám něco uvízne v oku :-)

  Další informace


 • Podlaha na půdě (OSB nebo něco jiného?)  Další informace