• Čím je způsobeno třepení nehtů a jak ho vyléčit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Čím je způsobeno třepení nehtů a jak ho vyléčit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Čím je způsobeno třepení nehtů a jak ho vyléčit?

  • Jak vyléčit mykozu nehtu na ruce?



    Další informace


    Lze vyléčit workoholika?



    Další informace


  • Čím může být způsobeno, že mi nevypíná rychlovarná konvice?



    Další informace


  • Jak vyléčit bylinky na okně bez chemie, na kterých se objevily bílé cestičky na listech a usychají?

    Dva druhy bazalky,majoránka a tymián-žádní škůdci nejsou vidět, ale na listech se najednou objevily bílé cca 1 mm široké cestičky a rostliny usychají.Někde jsem četla,že pomáhá černý čaj,tak je jím už druhý den postřikuji,ale žádný viditelný výsledek není vidět.Jedná se o dost velké rostliny,tak bych je ráda zachránila.Děkuji za rady na záchranu.Vyhození je také řešení,ale chci se pokusit.Dík.

    Další informace


  • Nevíte, čím může být způsobeno, že v poslední době mám větší problémy rozpoznat, jestli můj skutek způsobí dobro?

    Jinými slovy mi činí větší potíže poznat, jestli můj čin způsobí v konečném důsledku dobro, nebo zlo, tzv. udělám nějaký skutek z dobré vůle, ale ten způsobí zlo.

    Další informace


    Čím je způsobeno, že na některých potravinách je po delší době zelená plíseň a jinde bílá plíseň (myslím ta biologická)?

    Proč je na některých jídlech zelená plíseň a na jiných zase bílá? Čím je to způsobeno?

    Další informace


  • Čím je způsobeno sekání her?



    Další informace


    Může se občanský průkaz poškrábat od nehtů?

    Může se občanský průkaz poškrábat od nehtů?

    Další informace


  • Babská rada na třepení nehtů?

    Proč babská, když řešení je zcela prosté i z odborného hlediska - začněte konzumovat potraviny s obsahem vápníku, jelikož Vám evidentně chybí. Podle zdroje Vám chybí i další minerály - hořčík, selen, zinek. Chce to zkrátka obohatit jídelníček - více viz zdroj.

    Další informace


    Jak co nejrychleji vyléčit velkou bradavici na noze?

    Ahoj, potřeboval bych poradit, jak co nejrychleji vyléčit velkou bradavici na noze (ze spodu) - má asi 4 cm na délku a cca 1cm na šířku. Už ji mám asi 4 rokem, na kožní už chodím dva roky, kožařka ji vždycky vypálí dusíkem, ale nevidím žádné zlepšení. Díky za odpovědi.

    Další informace