• Co bych měl všechno znát a chápat pro to, abych mohl být teoretický fyzik? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co bych měl všechno znát a chápat pro to, abych mohl být teoretický fyzik?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co bych měl všechno znát a chápat pro to, abych mohl být teoretický fyzik?

 • Co bych měl udělat, abych se na tomto webu proslavil?  Další informace


 • Čím by mohlo být teoreticky poháněno UFO?  Další informace


  Mohl by teoreticky motorový vůz 810 jet po normálněrozchodných tratích Shinkansenu?  Další informace


 • jaký by měl být ten správný podnět, abych se „rozhýbala a rozhodla se vycestovat?  Další informace


 • Nevíte, kde bych mohl koupit Amstrad CPC6128? Byl bych za něj velmi vděčný. Děkuji, Clooney.  Další informace


 • Přála bych si lepší postavu. Abych měla hubenější stehna, abych měla trochu více vydět kosti. Poradíte mi?

  Snažila jsem se nejíst a pít jen vodu. A cvičit. Zhubla jsem 4kg ani trochu to nejde vydět. A nejíst je celkem těžké. A teď jsem to tase nabrala protože můj přítel mi nakonec řekl že to tedy nechce abych trpěla a nejedla. A kamarádi atd. Mi říkají že jsem hidně hubená. A mamka a brácha říka zě mí mladší sestry postava se jim líbí více. Mě se opravdu vůbec tedy nelíbí. Váží 63 kg. A to jí je 11(12) let. Mě je 13(14)let a vážím nyní 52 kg a měřím cca 162.

  Další informace


 • Jsou pochybnosti přehnanou opatrnosti, nebo to je projev zbabělosti, proto-že se bojíme byt samotní?

  Jsme popelem země a oheň je život, láska a naděje. Vypadá to že máme nadějí v Kristu a jeho absolutní lásce. Ale bude to stačit aby jsme byli silní.

  Další informace


  Co mám udělat proto, abych si mohl založit vlastní církev? Vstoupili byste do ní?

  Dostal jsem nápad, že bych si založil Církev velkého Rokia.

  Další informace


 • Jak chápat automatický duplexní tisk?  Další informace


 • Prosím o radu. Co všechno mám udělt udělat proto, aby jsem se stala notářkou ?

  Doplňuji:ono se lehce řekne vystudovat práva, ale jaký obor ??

  Další informace


  Kdybych byl cizinec, měl bych někde v ČR trvalé bydliště, pas např vietnamský, příslušnost Vietnam, mohl bych jít volit?

  Doplňuji:Byl bych např vietnamec, který žije a má trvalé bydliště v ČR. Mohl bych jít volit v ČR??

  Další informace


 • mam rada 1 kluka a on mne ma taky rad ale nechce to rict proto chodi s jinou a chce abych to rekla jaaaa !

  je blbej nebo sem ja?

  Další informace


  Chtěl bych znát vaše názory zda je to okolím nebo mnou.

  Několikrát sem se setkal s dospělýma, kteří mi chytře říkali že sem zatím nula a nic sem nedokázal. Hned bych jim nejradši vypálil v takovou chvíli.. je mi dvacet a ve svým bojovým sportu kterůmu se věnuju jsem vybojoval mistrovství republiky v juniorech a pak v osmnácti za dospělý znovu a později i mistrovství evropy, a taky mám plnou vitrýnu medailý a ocenění z atletiky kterou sem dělal taky asi 10 let. Školu mám taky dokončenou. A nějakej blb dospělej (myslím 30 40 nebo 50let) bude říkat že já nic nedokázal? A co kdy dokázali oni..řekl bych že už vůbec nic. Dodělat školu a najít si práci to má být něco extra? Fakt to nechápu.A pak další věc je když je někdo o 20 nebo 30 let starší tak si asi myslí že je něco víc než já. Například když takhle chlapa potkám na ulici a on si kráčí uprostřed chodníku, tváří se jak machr a myslí se že mu uhnu jen proto že je starší. Ne, už několikrát sem tyhle chlápky narval ramenem když se cpali na moji stranu chodníku. Nebo ted nedávno sem pomáhal nakládat pokácenej strom na vlečku, ale já měl na sobě normální slušný oblečení protože sem tam přijel a jen sem se na chvíli zastavil abych se oprášil a nechtěl sem se zašpinit...a ten chlápek hned spustil proč se ulejvám nebo tak něco, tak sem mu hned odseknul: tak na mě nečum a naskládej si to sám ty chytráku. V takový chvíli bych ho klidně rozštípal kdyby se do mě pustil at je to kdo chce a je mu kolik chce. Nebo v tělocvičně sem si cvičil to svoje a přišel tak nějakej třicátník a tak kolem mě c

  Další informace


 • Potřebovala bych znát odpověď i s postupem.. předem děkuju

  Jindra měl napsáno čtyřmístné číslo.Toto číslo zaokrouhlil na desítky,na stovky a na tisíce a všechny tři vysledky zapsal pod toto číslo.Včechny čtyři čísla správně sečetl a dostal toto číslo 5 443.Které číslo měl Jindra napsané?

  Další informace


  Mohl by člověk létat, kdyby měl křídla? Bylo by to teoreticky možné?

  To by teda musely byt velke kridla ...:D taky dute kosti... ale stezi by se dal nazvat clovekem ,...:D no a teoreticky je mozne skoro vse ..jen by me zajimalo kde by je musel mit aby mel funkcni teziste ..:DDoplňuji:no kazdopadne mi to zni jako mega blbost ..:D

  Další informace


  Jak se na slovo Slunce dívá ekolog, chemik, fyzik, přírodovědec, jazykovědec, a astronom ?

  ekolog -ČEZ vydělává na Slunci, měl by zlevnit elektřinuchemik -chemické složení není konstantní, časem se měnífyzik -mimozemská UFO vstupují do našeho solárního systému skrze sluneční světelnou bránupřírodovědec-když po obloze létá Slunce ,proč by nemohli Bohové.jazykovědec-Slunce nemá pohlaví,Sluneční soustava se píše s velkým S astronom-sleduje přístrojem sluneční skvrny a změny na Slunci

  Další informace


 • Pokud bych se dostal na nově objevenou obyvatelnou planetu jako první, mohl bych ji kolonizovat a patřila by mně?

  třeba teď byla objevena nová planeta, na které je voda, vzduch, všechno, co potřebuju, která je vzdálená 20 světelných let, měl bych vesmírnou společnost a dostal bych se tam, tak bych ji mohl kolonizovat a planeta by byla celá moje?Neebo kdybych se třeba dostal na Pluto, tak by taky bylo moje?

  Další informace


 • Je možné, abych se dostal do Armády? Chtěl bych být vojákem z povolání, ale příští rok budu již dokončovat IT střední š.

  Jistě. Pokud armáda bude potřebovat nové posily a splníš všechna kritéria, tak by neměl být problém. Svým způsobem by pro tebe mohla být i velmi výhodná některá z vojenských VŠ technického typu.

  Další informace


  Jak chápat tento návod na učení slovíček?

  Autor doporučuje naučit se slovíčka, za 10 minut opakovat a za hodinu také. Dále zopakovat do 24 hodin a do tří dnů. Takže když si v pondělí ráno podle toho návodu začnu probírat slovíčka, mám to poslední opakování hotovo ve čtvrtek nebo v pátek? Jak to chápete? Děkuji.

  Další informace


 • Může být teoreticky bretharián HIV pozitivní?

  Nebo se všechny nemoci a viry vymýtí již v předcházejícím půstu? Neřeším teď, zda na brethariánství věřím, či ne, jde mi jen o podstatu věci...

  Další informace