• Co byste delali, kdyby jste byli napaden/a, vy se branil/ a dotyčný by na vás podal trestní oznámení. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co byste delali, kdyby jste byli napaden/a, vy se branil/ a dotyčný by na vás podal trestní oznámení.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co byste delali, kdyby jste byli napaden/a, vy se branil/ a dotyčný by na vás podal trestní oznámení.

 • Kdyby váš nejlepší přítel někoho zabil a vy byste to zjistili, udali byste ho na policii?



  Další informace


  Kde jste byli a co jste dělali 26.4.-10.5.1986 ?? já byla v májovém průvodu, toto je Černobylský mrak, jak postupoval..



  Další informace


  Dělali jste někdy práci (v zaměstnání), u které jste si říkali, že máte na víc?



  Další informace


 • Kolej a Trestni oznameni



  Další informace


 • Zpráva odmítnuta příjemcem - Když se vám neodešle SMS a tohle vám napíšou, číslo neexistuje? dotyčný si vás bloknul?



  Další informace


 • Myslíte, že by se ČR nějak zásadně změnila, kdyby třeba Kohák, Štaindler nebo Čtvrtníček dělali politiku?

  já bych dal někomu originálnímu hlas, ale zatím tam candiduje jenom Heidi Janků a tací, takže to se asi originálních změn nedočkáme ..nebo jó?Doplňuji:repetelka: skutečně? Dá se to někde dohledat jako věrohodné?

  Další informace


 • Lze ve Windows 7 nastavit akustické , nebo jiné oznámení zapnutého tlačítka Caps Lock kromě oznámení na klávesnici ?

  Jsem datel a zapomínám přepínat Caps Lock, a potom si nadávám.

  Další informace


 • trestní oznámení na úmyslné nesplácení úvěru

  mám dotaz zda je možné podat trestní oznámení na úmyslné nesplácení úvěru,rozešla jsem se s přítelem,kterému dělám ručitele a on mně dělá problémy že úvěr nechce splácet a nechává vše na mně,nebo prosím co mám dělat v takovém případě díky za odpovědi M

  Další informace


  lze podat online trestni oznamení? a kde? děkuji.

  Ano, na stránkách PČR ► a href"http://aplikace.policie.cz/hotline/" rel"nofollow" http://aplikace.policie.cz/ hellip /a

  Další informace


  Trestní oznámení - co bude dále?

  Někdo nejmenovanný na mě podal trestní oznámení z šíření veřejné pomluvy, použití ochranné známky a poškození dobrého jména.Proč? Napsal jsem článek o tomto řekněme oboru , ve kterém dělá ten nejmenovanný. Bylo to napsáno obecně, takže by z toho nic nebylo. Problém je, že jsem v tom článku tu ochrannou známku (nenapadlo mě to) používal a asi ve 2 větách toho neznámého defacto označil za zloděje.Co mě čeká - jaký může být trest? Brzy mi bude 16 let.Myslím, že jsem toho zas tak neudělal, ale porušení zákona to bylo. Teď nevím co s tím.

  Další informace


  Podali byste trestní oznámení na otčíma, který bije matku?

  Minulý víkend matka s otčímem odjeli na oslavu narozenin přes celou republiku. Když se vrátili, matka měla celé levé oko přivřené, poškozené. Další den si došla na oční a doktorka jí hned vynadala, že měla jít na pohotovost hned.Obávám se, že to nebyla náhoda ani nehoda, i když se na oslavě pilo. Důvodem je to, že mi matka řekla ihned po příjezdu, že se narazila o dveře přesně na oko.Následující večer jsem odposlouchala přes dveře otčíma, který při telefonování dost ,,řve , jak jinému členovi rodiny říká, že na ni spadlo záchodové prkénko přímo do oka.Už jenom to, že existují dvě verze, je hodně divné. Otčím již matce v minulosti několikrát dal pěstí a fyzicky na ni útočil, asi v mírnější podobě, ale taky to bylo většinou pěstí přes obličej.Mám podezření, že se opili, pohádali se jak je jejich zvykem a on matce vrarzil pěstí, ona má z toho ,,naštíplé oko pod víčkem a bude se to dlouho léčit. Teď musí každý den chodit na kontroly.Bojím se, že když se jí napřímo zeptám, bude to tutlat... Napadlo mě zapnout na mobilu diktafon a v soukromí se jí na to zeptat tak, abych měla nahrávku jako důkaz, že to udělal. To jediné se mi zdá jako možnost vzhledem k tomu, že ona si myslí, že ji otčím miluje a pravděpodobně by nesvědčila proti němu.Na oslavě byla celá otčímova rodina a před těmi to ,,tutlají také (viz existence dvou verzí, které říkají do telefonu) a navíc jeho rodina by asi těžko svědčila proti němu. Bojím se, že jinak než přes přímý důkaz, tj. existence nahrávky, kde to přím

  Další informace


  Podal jsem zalobu na osobu kterou soud v rosudku oznacil.Soud vsak bezduvodne chtel presunout zalobu k jinemu soudu!

  A to bez zduvodneni Proti rozhodnuti jsem se radne odvolal,ale jiz 7mesicu mi neprisla zadna odpoved. Prosim co mam delat? DEKUJI.

  Další informace


  Nějaký zaměstnanec od nás, podal stížnost na inspektorát, kvůli výplatám.

  Zaměstnavatel nás všechny podezírá a vyhrožuje.Ale moje otázka zní-proč taková kontrola dopadla pro zaměstnavatele dobře i když výplaty většinou nesedí u žádného zaměstnance ? Nejsou ty inspektoráty náhodou jenom takový ty darmožrouti,kteří jsou placený vlastně z našich daní,ale v ničem vám nepomůžou.Kde se tedy máme domoct peněz o které nás zaměstnavatel protizákonně obral a ani IP nepomůže?

  Další informace


  Můžu podat trestní oznámení?

  na bývalého expřítele (ne exmanžela)pro neplacení výživného na dvě děti,i když ještě neproběhl soud kvůli alimentům?Žádost jsem podala v listopadu 09 a pořád se nic neděje.Nejsme spolu rok a peníze mi poslal jen 4x.Vím že má práci,ale načerno,výplatu si nechává posílat k mámě.Jistí se tím aby mu nikdo nemohl peníze zablokovat.Jak to v takovém případě vůbec chodí.Pokud půjde sedět tak nedostanu nic

  Další informace


  Mohu podat trestní oznámení na matku dcery mého přítele pokud jí k nám poslala s vyrážkou a lékařka zjistila svrab?

  Matka dcery mého přítele k nám poslala dceru s vyrážkou s tím, že nemá čas jít s ní na kožní. Po návštěvě kožního, kam s ní můj přítel zašel lékařka určila svrab ve velmi pokročilém stádiu. Matka dcery mého přítele je velice nezodpovědná, o děti se špatně stará, je si jistá, že se nemůže nic stát a může si dovolit cokoliv, že na ní nikdo nemůže a proto bych chtěla vědět, zda na ní mohu podat trestní oznámení.

  Další informace


  Je v ČR možné podat trestní oznámení na základě IP adresy? Myslím tím, že IP je jediná identifikační informace.

  samozrejme-na neznameho pachatele

  Další informace


  Je možné za toto podat trestní oznámení za pomluvu?

  Dobrý den, před měsícem jsem ukončil pracovní poměr u firmy, kde nyní proběhla kontrola z inspektorátu práce a můj bývalý vedoucí provedl pro zaměstnance nepříjemná nařízení se slovy,, že za to mohou poděkovat mě, protože jsem tam tu kontrolu poslal já. Je možné za toto podat trestní oznámení za pomluvu?Doplňuji:Kontrola prý proběhla na udání, já stím však nemám nic společného.

  Další informace


  Co byste delali, kdyby jste byli napaden/a, vy se branil/ a dotyčný by na vás podal trestní oznámení.

  Útok a obrana

  Další informace


 • Co by jste dělali, kdyby jste přišli domů a 14letá dcera by měla ve Vaší posteli s klukem (15let) a oba by byli nazí?

  Jak by jste zasáhli ?

  Další informace


 • Byli byste raději, kdyby byla škola o hodinu denně delší, ale nebyly by domácí úkoly?

  V jedné asijské zemi,nedávají úkoly protože je to neproduktivní a některé firmy přecházejí na 3 denní pracovní dobu místo klasické 5-ti denní,což by mohlo být užitečné i ve škole.

  Další informace