• Co dělát když neplati alimenty co se vnučka narodila. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co dělát když neplati alimenty co se vnučka narodila.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co dělát když neplati alimenty co se vnučka narodila.

 • Neplatí moji resp jeho půjčku  Další informace


 • Nový majitel auta neplatí povinné ručení  Další informace


 • Invalidni duchod a alimenty  Další informace


  Alimenty behem materske dovolene  Další informace


  Alimenty - soud  Další informace


  Alimenty - platnost smlouvy  Další informace


 • Před 126 lety se narodila herečka. Byla jedinečným typem ženského komika na českém jevišti a jejího hereckého umění.

  Hlavně je známá z rolí tetiček a maminek .Víte o koho jde?

  Další informace


  Poznáte významnou českou osobnost, která se narodila 8. 9. 1841?

  Doplňte jeho význam pro českou kulturu a dílo. Vzpomenete si i na jeho hudební dílo, které patří k nejlepším dílům světové symfonické tvorby všech dob?

  Další informace


 • Proč neplatí pro filmy - čím větší soubor, tím delší film?

  Uspořádal jsem si stažené filmy dle velikosti, že se podívám na ten, který je nejmenší, pokud jde o velikost souboru. Bohužel trval o hodinu déle, než větší soubor. Asi mi odpovíte, že různé soubory s příponami mp4, avi, a pod se jinak ukládají, záleží na kvalitě. Ale mohu poznat, který film, podle velikosti a přípony bude nejdelší a který nejkratší? Existuje jiná metoda než otevřít a podívat se? Děkuji.

  Další informace


 • Proč se nájem neplatí podle počtu dnů v měsíci?

  (Ať už bytové nebo nebytové prostory). Proč se platí měsíčně stejná částka i když je měsíc dlouhý, nebo krátký? V práci se taky platí podle počtu hodin/dnů tak proč to tak není i s nájmem? ... gecco: Jaký počítání? Normálně by se určilo sazbu na den krát počet dnů v měsíci. To nejsou žádný složitý počty.

  Další informace


  Je možné, aby v době, kdy je maminka těžce nemocná, byly sníženy alimenty od otce?

  Maminka onemocněla leukémií a je momentálně na nemocenské. Otec je již v důchodu a sdělil mi, že chce snížít výši alimentů, které nám (dětem) platí. Buď dohodou, nebo přes soud. Pro nás je to ovšem životně neúnosné, protože momentálně je příjem rodiny pouze z mamčiny nemocenské a to je znatelný rozdíl. Očekával sem spíše, že nám otec dočasně finančně vypomůže.Děkuji za odpověď

  Další informace


  Jak dlouho se platí alimenty?

  délka výživného nebo do jakého věku dítěte

  Další informace


  Alimenty na matku s postizenym ditetem ?

  Dobrý den, když se žena(matka) stará o postižené dítě(v tomto případě starší 15 let), a je zde nutný důvod k odstěhování, má tato žena nárok také na alimenty pro sebe(nejsou manželé, avšak spolu žijí víc než 15 let) ? A případně dá se někde spočítat výše alimentů na dítě a také na matku ? Děkuji mockrát za odpovědiDoplňuji:A neni nějaká výjimka v případě , ze je žena těžce nemocná?(přes rok se léčí na rakovinu) ? Nebo na co má v takovem případě žena nárok? Děkuji moc za všechny odpovědi

  Další informace


  Alimenty - pokračování

  Tak jsem se byla přeptat na sociálce, jak to tedy s těmi alimenty je. A ejhle, prý dlužná částka za období 01 - 08/2010 neexistuje, nemám nárok na alimenty, natož na jejich zvýšení. Takže to bude asi tak, jak řekla. Prý bych u soudu vůbec neuspěla.Doplňuji:A Vy se pohybujete někde v těhlech věcech ? Já nechci nic dělat zbytečně (. Paní mi také řekla, že nemám nárok ani teď od denního studia - že jsem prostě byla na tom pracáku a to je důležitý mezník. Mám být ráda, že mi vůbec něco platí. Takle to říkala. (.

  Další informace


 • Na jakou finanční podporu má v vnučka nárok, když jí skončí mateřská dovolená?

  Vnučka je svobodná matka, žije v domku svého otce, kde žije s ním a se svým tříletém synem. V obci kde žijí, nemůže sehnat zaměstnání, ani poblíž, aby mohla syna do školky vypravit a zase vyzvednout, tedy od 7-16 hod.myslím? Pokud by zůstala doma a dále pečovala o syna, dostávala by i tak, na syna od svého přítele-jeho otce 3000 Kč. Na koho by se měla obrátit, aby dostala v době nezaměstnanosti nějaký příspěvek na sebe a domácnost? Na jaký úřad by se měla obrátit s prosbou o pomoc, děkuji vám za každou radu Ani.

  Další informace


  Je nějaká šance na zvýšení alimentů když bejvalej nedělá a neplatí ani to co má?

  Dobrý den je nějaká šance na zvýšení alimentů když bejvalej nedělá a neplatí ani to co má nějakých 1200.

  Další informace


  Dobrý den,člen rodiny se rozvádí. Zajímájí nás alimenty pro studující děti.

  Jedno dítě 18let - student. Na toho platí otec cca 5 000Kč. Druhé dítě 21let - vyučen, dva roky po brigádách, teď se rozhodl jít studovat - večerní - odpolední studium . Může matka zažádat o alimenty i pro druhé dítě a nebo to platí pouze při denním studiu dítěte ??? Do kolika let dítěte platí rodič alimenty při studiu dítěte. Předem děkuji za odpověď. J.Z.

  Další informace


  Chci se zeptat,když mi je 18,a stále studuji a můj otec mi pravidelně neposílá alimenty,mohu já sama s tím něco udělat?

  Doplňuji:Pošle jednou za čas, asi tak jednou za 3 měsíce.

  Další informace


  Alimenty...?

  Dá se nějak spočítat kolik mi může otec dát max. peněz - alimenty? Přijde mi že mi dává málo a jinak mi vůbec nepřispívá.Doplňuji:co je vše dobré do té žaloby o zvýšení započítat?

  Další informace


 • V jakém státě se ,,narodila,, nebo ,,žije,, kytaristka Ana Vidovic?

  Prosím , nemůžu to nikde najít....díkyDoplňuji:Děkuju moc , jste vážně super ,,,,Děkujuuuuuu

  Další informace