• Co dělat, když se ukládání filmu s koncovkou .avi ve Windows Movie Makeru zastaví na 16 procentech? S MP4 to nejde. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co dělat, když se ukládání filmu s koncovkou .avi ve Windows Movie Makeru zastaví na 16 procentech? S MP4 to nejde.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co dělat, když se ukládání filmu s koncovkou .avi ve Windows Movie Makeru zastaví na 16 procentech? S MP4 to nejde.

 • Mp4 prehravac PROFESSOR 402-A-jake AVI video  Další informace


  Jaký formát filmů do mobilu? MP4 ani avi mi nejede... prosím poraďte  Další informace


  Co dělat když v 10 sekundě skočí další písnička u mp4 ?  Další informace


 • Je nějaký vyhledávač filmů, který dokáže vyhledat film jen podle jedné scény ve filmu?

  Určitě ne veřejné, pokud existují tak ho mají profesionálové privátně, většinou se to řeší tak že předhodíš scénu na fóru a pokud to někdo pozná tak ti to vyhodnotí.

  Další informace


  Jak lze Film ve formátu avi, předělat na formát flv nebo mp4?

  Potřebuju poradit. Lze nějak film stažený ve formátu avi předělat na formát flv nebo mp4? Mám stažený film z netu a potřebuju ho natáhnout do Ipodu touch..ale jde pouze v těchto formátech flv nebo mp4. Např. nemáte tip na nějaký free program kde to lze předělat? nebo něco takového?

  Další informace


 • V kolika procentech případů pozdravíte jako první?

  V jak velké míře zhruba první pozdravíte osobu, kterou znáte, či člověka, který od vás očekává, že ho pozdravítě (např. doktor, prodavač, úředník, kadeřník atd.)?

  Další informace


 • převod AVI GMP4 do přehrávatelného AVI  Další informace


  U filmu ve formátu MP4 nejde přehrát zvuk  Další informace


  Stazeni HD videa z kamery ve Windows 7 movie maker, jde to i bez registrace na windows live?  Další informace


  Potrebuju překonvertovat mp4 do avi  Další informace


  Nejde mi obraz u windows movie makeru  Další informace


  Mám dva různé routery. Když je ten první nastavený pod 192.168.0.1, musí mít druhý v řadě nastavenou koncovku 0.2?

  Mám dva routery, každý je jiný. První je tp-link a druhý nevím. Když je ten první nastavený pod 192.168.0.1, musí mít ten druhý řadě nastavený koncovku 0.2 a vypnuté DHCP? Druhý router má zapnuté WDS. V případě, že by byl první router s koncovkou 1.1 a druhý nastaven na 0.2., tak předpokládám nedojde k úspěšnému propojení. moc děkuji

  Další informace


  Jak vypnu ve Windows Movie Makeru zvuk u vloženého videa,když chci pod to dát hudbu?Díky za odpovědi

  Přetáhnete video do časové osy pro VIDEO, to se vám rozdělí na obraz a zvuk v pod-ose ZVUK. Zvuk ztlumíte pravým myšítkem na zvuk → Ztlumit (graficky se ze zvuku stane tenká čára). Hudbu, kterou chcete slyšet, vložíte do osy ZVUK A HUDBA.

  Další informace


  Jak vložit film z movie makeru na fb ?

  Natočil jsem film a udělal v movie makeru úpravy ale když jsem ho chtěl dát na fb tak to nešlo , zvolil sem kvalitu i nejmenší i největší ale ten program mám totiž w8 myslím jsou tam ty dva panáčci mi nahlásil chybu jak to mám dát na fb ? proč mi to nejde ? poraďte i klidně jiný způsob dík :)

  Další informace


  Jak ve Windows Mowie Makeru vložit titulky mezi určité scény z filmu stáhnutého z netu!?

  I při zadání otázky do modré lišty jsem návod nenašel.Doplňuji:Trošku to upřesním. Je to dokumentární film a v něm jsou scény s mými kamarády z práce a já bych je chtěl svými titulky pojmenovat.

  Další informace


  Co je za formát mp4? Jde zapsat na dvd nebo se musí převést do avi?

  1/ MP4 je v principu totéž co AVI - je to kontejner do kterého se obvykle uloží jedna video stopa a k ní jedna audio stopa o shodných délkách ... MP4 je pouze technicky o něco vyspělejší než AVI, běžný uživatel to však moc nepozná, přesto by měl MP4 upřednosňovat před AVI pokud to jde.2/ urcite NEdoporucuji prevadet MP4 na AVI, byl by to jednoznacne krok zpět. Prehravace pokud umi prehrat avi tak umi prehrat i mp4 ...Doplňuji:pokud jste odhodláni převést MP4 na AVI tak nezapomínejte že je to pouze záměna kontejnerů, to znamená že není nutné ani vhodné konvertovat i samotnou video stopu a audio stopu (a tim dekukovat jeji kvalitu) ... ke konverzi pouzijte program AVI DEMUX a u video a audio stopy zvolte místo konverze režim DIRECT COPY

  Další informace


  Ahoj,Chtěla bych si vytvoři na Window Movie Makeru,ale nejdou mi tam přidávat videa,co s tím ?

  Protože umí jen ASF, AVI a VMW, jiné formáty videí nepobere, jako 3gp, mpeg, mpg aj.

  Další informace


 • Když mě zastaví policie a chce mi udělat testy na alkohol, mohu to samé chtít od nich?

  Mám-li podezření, že nejsou střízlivý. Je na to nějaký paragraf?Doplňuji:baghira: ale jak jim to zpětně dokážu, když to nebudu řešit na místě? to přece nedává smysl, psát potom nějaký dopisy, když už to z nich dávno vyprchá.. :)

  Další informace


 • jak v game makeru ve hře vytvořit menu  Další informace


 • Jaký maximální podíl rostlinné složky (v procentech) by měla tvořit denní dávka žrádla pro psa?

  S ohledem na velikost zvířete, pokud vůbec na ní v tomto případě záleží.V médiích jsem vyčetl, že ten poměr má být zhruba asi jako je obsah žaludku celý konkrétní kořisti, no ale mně se to hodně špatně odhaduje. Když si představím třeba mou hladovou Faňuli u mršiny slona, tak v těch procentech poměru nemám až takovej odhad.Nenajdu tady psíčkaře, který by měl o podobných poměrech páru?

  Další informace