• co je příčinou zvětšení srdce a jaké to má důsledky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: co je příčinou zvětšení srdce a jaké to má důsledky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - co je příčinou zvětšení srdce a jaké to má důsledky

 • Jaký máte názor na nárůst romů v ČR za posledních 10 let (kolem 40%) a tudíž zvětšení kriminality?  Další informace


 • Co je příčinou toho, že Fabia 1.4 nemůže po krátké době stání nastartovat?  Další informace


 • Jak poslat aktivačni smsku na zvětšeni emailove schranky na slovensko?  Další informace


 • Nevíte, co může být příčinou této poruchy CRT obrazovky?

  Díval jsem se na svou přibližně 15 let starou televizi Thomson (přesný typ bohužel nevím,ale nemyslím si, že je to důležité), když najednou obrazovka párkrát bíle zablikala a pak zhasla, zvuk jde normálně. Nevíte, co by to mohlo být a jak to řešit?

  Další informace


 • Je nebezpečné zvětšení prsou u žen?

  Dobrý den,s ženou doma diskutujeme o zvětšení prsou, že by šla. Ale nevím, ne že by se mi to nelíbilo :) ale bojím se o ní, jestil to není nějak nebezpečné? Nebo už je to dneska vpohodě?Budu ráda za každé názory a hlavně zkušenosti. Jak z pohledu chlapů, tak i bab :)díky

  Další informace


 • Co bývá příčinou vzniku cizinecké legie? Funguje nějaká i v ČR?

  Může dostat někde oficiální podporu pokud koná dobro?

  Další informace


 • modra smrt - co moze byt pricinou toho?  Další informace


  Zvětšení karet ve hře Solitaire?

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné ve hře solitaire změnit velikost karet. V uživatelském nastavení mám již vše naštelované na maximální velikost zobrazení... ale ve hře jsou karty stále malé.Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Zvetšení disku C  Další informace


  DISK oddíly - zmenšení a zvětšení - problém

  Ahoj te, chtěl jsem, 35GB z oddílu D dát na oddíl C. Ale bohužel mě to nechce povolit, protože mám na C operační systém. Nejde to obejít ?

  Další informace


  Co je hlavní příčinou, že OS W10 je zdarma?

  Hlavná príčina - Obchodná stratégia ako získať IT trh pre Windows 10.Ak je niečo zadarmo, hľadaj dôvod. Za všetkým zadarmo hľadaj zisk.V tomto prípade ide o rýchle získanie priaznivcov značky Windows. Nový operačný systém vyžaduje aj nové hardware,, nové hardware vyžaduje nový operačný systém. Týmto spôsobom sa zastavil rapídny pokles predaja výpočtovej techniky v posledných 5 rokoch.Obchodný ťah firmy Microsoft, pre urýchlenie rozšírenia nového operačného systému má aj svoje podmienky:1 - bezplatné upgrade možno len na licencovaných OS Win vista, Win7 a Win8 a hardwarovo kompatibilných zariadeniach.2 - bezplatné upgrade možno podľa bodu 1 len v presne stanovenú dobu tj.od 29.7.2015 do 28.7.20163 - v prípade nesplnenia bodov 1 a 2 môžte získať legálne licencovaný windows 10 len oficiálnou cestou.

  Další informace


  Android - zvětšění /cache oddílu  Další informace


 • Je možné vypočítat zvětšení objemu vody, když se v ní rozpustí např. cukr?

  Stačila by mi odpověď ano/ne hlavně,aby byla správná.

  Další informace


  Co se myslí pojmem závažné geopolitické důsledky? A jak rozumět tomuto pojmu třeba ve vztahu atentátu na Heydricha?

  geopolitika, geopolitický - vychází z teorie, podle níž geografické faktory jsou určujícím činitelem lidských dějin.Připomeňte si, co se stalo a jak čin na našem území ovlivnil německou nacistickou politiku, ale i posílil naše sebevědomí a úspěch čsl. západní armády a potvrdil neplatnost mnichovské dohody. Ukázal, že český národ se s okupací nesmířil.Praha 1942 - atentát na zastupujícího říšského protektora Heydricha - důsledky pro nás - vyhlášený výjimečný stav, vyhlazení obcí Lidice a Ležáky, poprava místních mužů, odvlečení dětí do koncentračního tábora, dále obecně poprava těch, kdo atentát schvalovali atd.Český odboj zaplatil vysokou cenu životy lidí, ale měl mezinárodní význam i po ukončení války - třeba při obnově předmnichovských hranic. .

  Další informace


  Co je příčinou toho, že je v noci tma, i když svítí hvězdy?

  Při změně letního času na středoevropský nesvítila u nás na ulici světla kvůli novému automatickému nastavení. Měla jem nepříjemný pocit, i když na nebi svítily hvězdy... Jen světla kolemjedoucích aut ulice občas ozářila...Doplňuji:Lásenko, dala jsem Vám sice bod, byla jsem nepozorná, ale chybí mně odkaz, odkud jste čerpala. Pro ověření a doplnění odpovědi je určitě nutný.

  Další informace


  Co je příčinou duhového zbarvení kovu?

  Viz. a href"http://www.pocketknives.biz/ImagesProductsLarge/210930.jpg" rel"nofollow" http://www.pocketknives.biz/ hellip /a Doplňuji:A je takový kov šunt, nebo lepší, nebo to nemá vliv?

  Další informace


 • Jaké jsou důsledky „kopernikánské revoluce“ z hlediska pojetí místa člověka ve světě?

  Určitě víte, že Koperníkova nebo koperníkovská revoluce znamená zásadní změnu hlediska, stanoviska nebo paradigmatu.Původně označuje změnu náhledu na svět, kterou způsobil polský astronom Mikuláš Koperník, když starší geocentrický systém nahradil heliocentrickým.Jako metafora se používá v různých oblastech:V dějinách vědy označuje zásadní změny paradigmatu, tj. celkového náhledu na danou skutečnost, jimiž končí klidná, kumulativní fáze rozvoje vědy (T. S. Kuhn). Příkladem může být kosmologická revoluce M. Koperníka nebo evolucionistická revoluce Lamarckova a Darwinova.V psychologii označuje změnu v sebepojetí dítěte, k níž dochází v období mezi 12. a 18. měsícem a jež se vyznačuje decentralizací, která souvisí s rozvojem motoriky. Dítě se přestává chápat jako střed vesmíru a začíná si uvědomovat, že se i ono samo přemísťuje v prostoru jako ostatní osoby. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Kopern%C3%ADkova_revoluce" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Jde o vysokoškolské učivo, takže nejlepší pro vás určitě je, když si dané informace porovnáte sám.

  Další informace


 • Všechny důsledky dlouholeté Anorexie...

  Jaké všechny mohou být důsledky dlouholeté Anorexie? Slyšela jsem, že se jim lámají kosti, mají brzy Osteoporozu, musí jim trhat zuby, ztratí plodnost... Co všechno může být důsledkem této nemoci? Můžou třeba i oslepnout?Nechápu, proč to ty holky dělají. Dřív se hladovka považovala za nejdrastičtější formu protestu. A nyní se do toho ty holky vrhají jenom kvůli nějakým mindrákům. Je přece lepší být živá, zdravá a tlustá, než na pokraji smrti, nemocná a hubená jak lunt, ne?

  Další informace


  Co je příčinou návratu podzimní lupénky?

  Když už to bylo v létě pryč, v náhledu a href"https://www.amateri.com/en/album/1274097" rel"nofollow" https://www.amateri.com/ hellip /a je na podzim zpět. Vznik lupénky po dlouhodobém stresu, nyní dlouhodobě není.

  Další informace


 • Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat.

  Bulá se není schpno plynulé chůze a ztrácí zadní nohy za sebou. Vždy si hrála ale teď jediné co dělá je, že se dobelhá k nám a lehne si. Nespí teda má často jen otevřené oči. Někdy i přede, nicméně i mňouká. Před těmi dvěmi dny byla na prvním odčervení, jestli to nemůže mít vliv.Doplňuji:NA páteři jsem nic necítil, a tlapky přesněji chápu polštářky když polechtám tak packou škube, k čemu to tedy vede? na veterinu jdu hned zítra.

  Další informace