• Co je to za rasu pejska? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co je to za rasu pejska?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co je to za rasu pejska?

  • Jakou rasu pejsků preferujete vzhledem k dětem?



    Další informace


    Chci Vam predstavit sveho pejska.



    Další informace


    Máte pejska?



    Další informace


    Myslíte že v budoucnu půjde nechat si změnit rasu? Pošťourat se někomu v DNA a z bělocha udělat černocha?



    Další informace


    Co je to za rasu?



    Další informace


  • Balkónová úprava pro pejska



    Další informace


  • dobrý den mám pejska amerického staforšírského teriéra s papíry má nalomený ocas na konci můžu s ním chodit na výstavy?

    Bohužel ne! ale i tak vám jistě dělá spousty radostí.

    Další informace


  • Jak řešit oční zákal u staršího pejska?

    Dobrý den!Našemu 12,5letému jorkšírkovi se poslední dobou dost zhoršilo vidění.Oči má zakalené,samozřejmě vím,že se tak stalo postupně,ale teď vidím,že je z toho dost nervózní,venku se rozhlíží,kouká zmateně kolem sebe,zvlášť za šera a bojí se jít dál.Když mu hodím pamlsek,hledá ho dost dlouho.Mám mu nechat zákal operovat nebo to tak nechat?Jeden vet.mi říkal,že se s tím naučí vcelku dobře žít v prostředí které zná.Máte někdo zkušenosti?Prosím poraďte! Ta operace je určitě dost drahá.Doplňuji:mosoji díky!Pokud to bude jen trochu v mých finančních možnostech,tak si to třeba nadělím k vánocům jako dárek,protože mně je ho moc líto a chci mu dopřát to nejlepší.

    Další informace


    Co mám dělat, když je fenka nateklá, jak uvádím v popisu?

    Chtela sem se zeptat mam pejska fenku ona ma strasne nateklej spodek majto fenky dky sjou drezy dekuji za otasku

    Další informace


    Co je za rasu kočka Grumpy cat?

    Znáte takovou tu ,,naštvanou,, číču, co je na netu dost populární... Zajímala by mě rasa téhle kočkyDoplňuji:Ano ano vím že to je nemoc, to jsem napsala jenom pro popis kočičky, aby každý věděl o koho jde

    Další informace