• Co je tohle za znak? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co je tohle za znak?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co je tohle za znak?

  • Který znak se vám líbí nejvíce?



    Další informace


    Byli jste někdo na filmu - Tohle je válka? Líbilo se vám to?



    Další informace


    Nakreslený znak, co znamená?



    Další informace


  • Kvíz - které auto (jako jediné) mělo ve znaku koncernový znak GM?



    Další informace


  • Proč se znak měny píše před cenu a ne za ni?



    Další informace


  • Japonský znak opravdu je to ten správný co mi říká google překladač ?

    a href"https://ctrlv.cz/TYDS" rel"nofollow" https://ctrlv.cz/ hellip /a opravdu je ten znak co je na obrázku 壱?Což znamená 1?

    Další informace


    Křesťané mají jako znak kříž. A co Buddhisté? Jaký mají znak oni?

    a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Buddhistick%C3%BD_symbolismus" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


  • Outlook 2007- vynechává první český znak v nové zprávě



    Další informace


    javascript - po spuštění js napíše znak



    Další informace


    Zástupný znak pro vizuální konec řádku v MS Word

    Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda existuje a zda někdo z Vás ví, jak pomocí zástupných znaků v MS Word najít poslední slovo na konci řádku.Dejme tomu, že první řádek obsahujeAenean lacinia, eros ultrices euismod cursus, massa nibh dapibus lacus, pretium bibendum arcu ante venenatis nisi. Morbia druhý řádekdapibus turpis orci, id eleifend odio iaculis ac. Mauris a ultricies nunc, sed mollis magna. Suspendisse venenatis velit atLze nějakým zástupným znakem (nebo jiným způsobem) najít slova Morbi a at ?Děkuji za případnou pomoc a odpovědi :)(PS: Nehledám zástupný znak pro konec odstavce)

    Další informace