• Co konkrétně způsobí pří ráně zezadu do hlavy dočasné bezvědomí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co konkrétně způsobí pří ráně zezadu do hlavy dočasné bezvědomí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co konkrétně způsobí pří ráně zezadu do hlavy dočasné bezvědomí?

 • Byli jste už v bezvědomí?  Další informace


 • Chrání posádku při nárazu zezadu lépe Smart Fortwo nebo Škoda 120?  Další informace


 • Jak docasne (bez jakekoliv rekonstrukce) odhlucnit (jiz nova plastova) okna?  Další informace


 • Jake cisla jsou zezadu sim karty od vodafonuu?  Další informace


 • Co je to za film? Medici zkouší dostat se do bezvědomí a po návratu mají hrozné výčitky svědomí za nějaký zlý čin...

  Skupina tuším čtyř mladých lékařů/mediků se rozhodne zjistit, jaké to je, být v bezvědomí. Každý z těch, co to zkusí, se vždy nakonec probudí (díky nějakým výbojům, které mu jsou dávány do srdce), ale má to své následky - ve chvíli smrti , kterou prožili, si uvědomili něco z dávné minulosti, teď mají výčitky svědomí, halucinace a noční můry. Jeden z nich slyší, jak na něj někdo pořád křičí (pamatuju si scénu v nějakém snad tunelu, možná v metru...), protože jako mladík byl hrozně vulgární na svoji spolužačku, černošku. Pokusí se ji najít a omluví se jí, pak už tyhle problémy nemá.Pak je tam muž, který se kdysi ve škole podílel na šikaně, která vedla až k smrti toho šikanovaného kluka... (Myslím, že spadl ze stromu, protože po něm něco házeli.)...Napadá vás někoho, co by to mohlo být za film?Doplňuji:Díky, to je to, co jsem hledala.:)

  Další informace


 • Čím docílit dočasně nabarvených vlasů za málo peněz?

  Dřív jsem si barvila vlasy permanentní červenou barvou. Červená mi sluší a chci se jí dál držet - bohužel, jedna permanentní barva stojí 150 korun a já spotřebuju při své délce a hustotě vlasů rovnou tři. Existuje něco, co nestojí moc peněz a obarví mi to vlasy, třeba jen dočasně? Nejlépe nějaký šampón, protože chci mít obarvené všechny vlasy, ne jen melíry.

  Další informace


 • Co znamená že je pro Anglii a Francii typické vytváření raně středověkého státu?

  Vytváří se tam středověká společnost a feudální vztahy. Středověká společnost vládnoucí, modlící se a dělný lid. Feudální vztahy lenní pán (feudál) x poddaný.

  Další informace


 • premapovani nebo docasne vypnuti klavesy levy shift  Další informace


  Mohu použít napájecí zdroj z pc na notebook? Jen dočasně  Další informace


  Kde leze nalézt dočasně stažený soubor v Nokia N8 z OVI?  Další informace


  Facebook-údajně dočasně zrušený účet.Už druhý den se nemohu dostat ke svému FB.Byla jsem přihlášena trvale.

  Bez potíží mi fungoval.Předevčírem to najednou po mně chtělo heslo,ale stejně se mi nepodařilo přihlásit.Neustále musím odpovídat na otázky-poznávat podle fotek své přátele nebo zodpovědět kontrolní otázku (jinou než jsem zadala při registraci,ale odpovídám správně)nebo musím přepsat jejich kód.Vše vyplním správně,ale někdy mi nejdou odpovědi ani odeslat.Když je odešlu,napíše mi to,že jsem neodpověděla správně nebo že jsem odpověděla pozdě a že jsem dočasně zrušená.Mám prý to zkusit později ale historie se opakuje.Byl tu můj kamarád a z mého kompu se bez problémů na svůj fb přihlásil.Co mám dělat? Restartovala jsem,odhlašovala a přihlašovbala atd.a je to stále stejné.Ostatní věci(Seznam,Odpovědi,Youtube atd.) fungují...:D

  Další informace


  Dočasné soubory..  Další informace


  Co může znamenat dost velký černý polygon na obrazovce dočasně nepoužívané karty v Google Chrome?

  Nemám foťák. Je to černý čtverec, který je ale vždy někde vykousnutý , takže v tom zubu text a grafika obrazu pokračuje, a zároveň písmenka někde prosvítají v jiné barvě (místo černé na bílém podkladě jsou např. modrá v tom černém vnitřku). Pomohlo to trochu?

  Další informace


 • Dočasné vyřazení vozidla z registru(depozit)  Další informace


 • Prasknutí bubliny ve vzduchu, která byla stvořena bublifukem způsobí přetlak či něco jako rozpad struktury?

  Odpaření vody.

  Další informace


 • Co dělat proti bolesti hlavy při stojce/rychlých otočkách?

  Nevíte prosím, co s tím? Kvůli tomu nejde vydržet příliš dlouhou dobu... Totéž platí i u tance, pokud se hodněkrát velmi rychle otáčím, velká bolest hlavy... Děkuji předem za odpovědi.

  Další informace


 • Co způsobí 2 schování ?:-)

  Ahoj můj bratranec-o 10 let mladší udělal ve škole dost velkej průšvih- hrál si s hasickým přístrojem a dostane nejspíš 2 schování.Co to obnaší-důsledky.Nemam nejmenší zkušenost...

  Další informace


 • Proč se dává lidem v bezvědomí dýchání z úst do úst, když vydechujeme oxid uhličitý, ale ne kyslík?

  Neboj. Vydechuješ pořád dost kyslíku na to, aby se dal ještě podruhé prohnat plícemi. Ono hlavní je do plic vůbec něco dostat. Taky si všimni, že při zástavě srdce se provádí pouze masáž srdce, ovčem velmi důrazná, do hloubky až 8 cm. To hned ze dvou důvodů: 1. výměna vzduchu v plicích, 2. nucený krevní oběh. Není to tedy k tomu, aby srdce naskočilo, ale aby krevním oběhem byla stále protlačována krev. Jednak plícemi pro okysličení, jednak aby se dostala k mozku.

  Další informace


  Lze si dočasně rozšířit zorničky?

  - bez vlivu na zrak, třebas kapkama? :)

  Další informace


 • Co je obrok? je to krmivo pro koně, ale co je to konkrétně? Plodina?

  Doplňuji:Už jsem odpověď našel... /Krmení pro dobytek (trávě, jeteli, vojtěšce, směskám) lidé říkali obrok (vobrok)./ Tzn. že vobrok bylo jakékoli zelené krmení čerstvě sekané, je možné i to, že souviselo s nějakou daní...

  Další informace