• Co mám dělat? Dostal jsem podvodný email ze své adresy.Nabízím tam údajný výdělek.Hned jsem ho smazal a změnil si heslo. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co mám dělat? Dostal jsem podvodný email ze své adresy.Nabízím tam údajný výdělek.Hned jsem ho smazal a změnil si heslo.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co mám dělat? Dostal jsem podvodný email ze své adresy.Nabízím tam údajný výdělek.Hned jsem ho smazal a změnil si heslo.

  • Nabízím smír a zakopání válečné sekery!



    Další informace


    Jak tady řešit své a korigované otázky a odpovědi se směnou správců, když nemám existující přihlašovací email?



    Další informace


  • napisu email chci ukladat a fotky a pak se mi tam objevi ze email neni ulozen i kdyz ho tam mam napsany

    napisu email zacnu uladat fotky k odeslani u 3 nebo 4 fotky se mi objevy ze email není ulozen i když ho mam napsanej můžete mi prosim poradit

    Další informace


    Nejde mi prihlaseni na Badoo,jeste vcera jsem se prihlasil a dnes mi to pise chybu hesla.Heslo mam zpravne email vse OK

    Zkuste si projít odpovědi (asi 5 stránek), třeba najdete radu.

    Další informace


    Lze se vrátit k Windows 8.1 z Windows 10, i když jsem smazal soubory z Windows 8.1?

    Počítac byl vybaven Windows 8.1 Díky za odpověď.tw

    Další informace


    dyž jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii dozví se to nekdo?prosím poraďte mi :(

    když jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii...dozví se to nekdo?prosím poraďte mi já vím že jsem udelal chybu :(!!!!!!!!!!!!!!!!!Doplňuji:když jsem si stahl porno a podival se na nej a pak ho smazal a smazal i historii na mozile firefox...dozví se to nekdo?prosím poraďte mi já vím že jsem udelal chybu!!!.velkou chybu ale jsem jediný ze třídy kdo pomalu neví o co se jedná a to mi je 15 let :(!!!!!!!!!!!!!!!!!prosím

    Další informace


    Poté, co jsem si omylem smazal uživatelský účet a pak vytvořil nový ve Windows XP...



    Další informace


    Při spuštění C:oot.ini jsem omylem smazal řádek s funkčním OS win xp a ted mám jen tmavou obrazovku. Co teď?



    Další informace


    Vir mi změnil přihlašovací heslo



    Další informace


    Jak změnit heslo na Facebooku,email,skype?Děkuji Petr

    FACEBOOK- vpravo nahoře je šipka (ta, kterou rozklikáváte, když se odhlašujete), rozklikněte ji a zvolte NASTAVENÍ ÚČTU, potom dejte HESLO a vyplňte aktuální, nové a ještě jednou nové heslo a potom ULOŽIT ZMĚNYE-MAIL - v sloupečku vlevo je úplně dole NASTAVENÍ, potom máte nahoře záložky (Osobní údaje , Změna vzhledu..) a potom je HESLO, tak to vyberte a zadejte dosvadní heslo, nové heslo, ověření hesla a odpověď, pak ULOŽIT ZMĚNYSKYPE - vlevo nahoře rozklikněte SKYPE,zvolte ZMĚNIT HESLO... a vyplňte....a je to

    Další informace