• Co mám udělat, když jsem rozbil ve škole lavici? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co mám udělat, když jsem rozbil ve škole lavici?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co mám udělat, když jsem rozbil ve škole lavici?

  • Co mám udělat, když jsem rozbil ve škole lavici?



    Další informace


  • Co mám dělat, když mám zapnutou wi-fi ale nejde mi se připojit i když je vynikající signál a heslo mám dobře?



    Další informace


  • Jak mám udělat to, když jsem natáčel video na telefon a chtěl bych to dát na dívko a v avi formátu a k tomu ještě přidat

    ještš přidat pár fotek? je na toto nějaky program nebo jak bych to vlastně měl provést? děkuji

    Další informace


    Pc vypínač (rozbil se - kde ho sehnat)



    Další informace


    Když jsem otevřel zavirovaný odkaz, ale zavřel jsem ho dřív, než se plně načetl, mám zavirovaný počítač?



    Další informace


    Jak mám poznat, že jsem porušila autorská práva u obrázku, který jsem stáhla z netu, když to u něj není uvedeno?

    Stáhnout obrázek si můžeš, tím nic neporušuješ. Problém by byl, kdybys ho někde uveřejnila bez souhlasu majitele autorských práv.

    Další informace


  • Jak se mám bránit, když jsem obviněný z něčeho co jsem neudělal? Hrozí mi kvůli tomu vězení. Pan Milan



    Další informace


    Mám nárok na podporu i když jsem přes rok marodil jsem zatím stále v zaměstnaneckém poměru?

    V zaměstnaneckém poměru na podporu v nezaměstnanosti nárok nemáte.Nárok na podporu má ten co je nezaměstnaný, v posledních dvou letech odpracoval minimálně rok a bylo za něj odváděno soc.poj. a hlavně je registrový jako uchazeč o zaměstnání na ÚP.

    Další informace


    mam uznanou nemoc z povol. ze dne 24.2 2011 nema id mam narok nea rentu jsem na up ,byla jsem propustena dle § 52d diky

    odstupne jsem dostala ale vsude ctu kdo ma priznanou nzp ze pobiraji rentu k id budu ji brat kdyz nemam id a nemam ani podporu protoze jsem dotala rocni odstupne dekuji za odpoved zupkova

    Další informace


    Dobrý den.Syn našel klíče od auta,prodal je kamarádovi a ten auto odcizil a rozbil.Skoda je asi 40 000.

    Chtěla bych se zeptat,co synovi za to hrozí u soudu.Děkuji

    Další informace