• Co měl v přijímacích zkouškách na gymnázium třeba Karel Čapek, když literaturu, která tam je dnes psal on a další lidé? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co měl v přijímacích zkouškách na gymnázium třeba Karel Čapek, když literaturu, která tam je dnes psal on a další lidé?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co měl v přijímacích zkouškách na gymnázium třeba Karel Čapek, když literaturu, která tam je dnes psal on a další lidé?

 • Od kterého roku píšou leváci levou rukou ve škole? Za mě se psalo pravou rukou, kdo psal levou, nemohl.  Další informace


  Měl dobrý voják Švejk pravdu, když prohlásil, že: Lidé jsou různí, povětšinou hovada.?  Další informace


 • Proč lidé koukají na zprávy, když nakonec stejně tvrdí, že jsou tam kraviny?

  Určitě to znáte, kdo by nekoukal na večerní zprávy na Nově nebo Primě... Znám mnoho lidí, kteří si stěžují, že jsou tam jen kecy a zbytečné reportáže, ale stejně na ně nepřestanou koukat.

  Další informace


 • Víte, kdo byl Karel Boromejský, který dnes slaví svůj svátek podle katolického kalendáře?

  S jeho jménem je spojená pranostika: Kůra z buku na Karla Boromejského uťatá, když suchá, malou, když mokrá, velkou zimu znamená.

  Další informace


  Proč psal Hrabal tak šíleně dlouhá souvětí?

  Je to prostě jeho styl - nekonečný proud řeči. Dlouhá souvětí, rozkládající se klidně i na celé stránce. Čtenář musí být neustále na pozoru, musí se na čtení stoprocentně soustředit, protože v té změti textu jsou obrovské myšlenky a důležité pochody mysli hlavního hrdiny, které se však v onom smetišti slov dají přehlédnout. :-)

  Další informace


  Potřebuji nějakou literaturu, v které by bylo pár nápadů pro moji dceru. Neví jak se svými malými dětmi zabavit.

  Děti velice rády malují, tak nějakou knihu, kde je popsané, jak učit děti malovat,,,

  Další informace


  Pomůžete najít odkaz na nějakou maximálně 5 let starou odbornou literaturu na téma veganství?

  Děkuji

  Další informace


  Jaký měl Karel IV. první titul?

  Jaký měl Karel IV. první titul?

  Další informace


 • Promiňte,že vás zase obtěžuju, ale mám další otázku:Proč jsem dříve mohl stahovat třeba pět filmů najednou a nyní už ne?

  Doplňuji:Dříve jsem třeba měl Operu nebo Expo a mohl jsem v pohodě rychle stahovat pět filmů na jednou. Nyní jenom jeden a krátce. P.S.: Teď mám Firefox.

  Další informace


  Poraďte IT literaturu  Další informace


 • K jakému směru a proudu patřil Karel Čapek?

  •patřil k nejvýznamnějším představitelům demokratického proudu české meziválečné literatury•autor světové prolulosti•prozaik, dramatik, novinář a kritik•považován za klíčovou osobnost vědecko-fantastického a utopistického románu (R.U.R., Válka s mloky, Továrna na absolutno

  Další informace


 • Co měl v přijímacích zkouškách na gymnázium třeba Karel Čapek, když literaturu, která tam je dnes psal on a další lidé?

  z literatury? :)

  Další informace


 • Může jít člověk na medicínu i když nestudoval gymnázium ?

  Ano, může.Ovšem musí mít dostatečné znalosti biologie/chemie, aby udělal příjmačky.Na medicínu se dá jít z gymnázia, ze zdravotní školy. Z ostatních ti nejspíš budou chybět určité znalosti, ale nic ti nebrání se připravit sám.

  Další informace


  Které jazyky ovládal Karel Čapek?

  K. Čapek měl široké jazykové znalosti, které souvisely s jeho kulturními zájmy a cestováním atd. Takže předpokládám, že ovládal jazyky, jak o tom svědčí díla v knihovně v cizích jazycích. Určitě je neměl jen na koukání. Čapkova knihovna obsahuje téměř 2000 svazků tištěných v češtině, francouzštině, němčině, angličtině, španělštině, polštině, ruštině a esperantu .Miloval rovněž latinu a řečtinu. a href"http://vydavatelstvi.vscht.cz/katalogublikace?uiduid_isbn-978-80-7080-791-0" rel"nofollow" http://vydavatelstvi.vscht.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kdyz mam daný zapisovy lístek na gymnázium a ted v 2, pol. Devitky mam dostat 2 z chování. Muže se stát, ze me nevezmou?

  Že by tě nevzali je velmi nepravděpodobné (z takové dvojky ´se nestřílí´) - ale pokud budeš v tomto trendu pokračovat, můžou tě zase brzy vyhodit...-)Co´s provedl?

  Další informace


  Jaká se v přijímacích zkouškách na střední školu vyskytuje literatura? Co bych si měl přečíst?

  Jaká se v přijímacích zkouškách na střední školu vyskytuje literatura? Jakou bych si měl přečíst?

  Další informace


  Co prosím znamená VZ u přijímacích zkoušek?

  všeobecné znalosti, sedí-li to do kontextu...

  Další informace


 • S jakým číslem byste počítali vy, když váha ukazuje rozdílná čísla?

  když mi váha ukazuje např třeba 58kg a jakmile vyndám baterku a zase jí tam dám, ukazuje třeba 60 kg, po chvíli se to sice zase srovná, ale nejsem si jistá, které číslo je to správné, s jakým číslem byste počítali vy? :Dkdyž mi váha ukazuje např třeba 58kg a jakmile vyndám baterku a zase jí tam dám, ukazuje třeba 60 kg, po chvíli se to

  Další informace


  Když člověk nějak náhodou zjistí, že má Alzheimera, tak by si to měl urychleně někam vyvěsit, aby to měl stále na očích?

  Proč vyvěsit? Aby to nezapomněl? A od té doby si vše už jen někam zapisovat na jedno místo u kterého bude opět cedule s nápisem něco jako Tady mám vše zapsáno ?O: a href"https:/ixabay.com/en/old-people-s-home-dementia-man-old-524234/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Co Jíst aby měl člověk silu a byl fit, když mu chybí hodně zubů?

  Ahoj mamka se pta: CO Jíst aby měl člověk silu a byl fit ,když mu chybí hodně zubů a na nové nemá peníze,a která beré leky na vysoký tlak,co poradité? dik

  Další informace