• Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat.

 • Je možné, i přesto, že se lítá do kosmu, aby jeden zdejší uživatel během dvou dnů otočil Itálii tam i zpět?  Další informace


 • Nemám čas běhat po obchodech, takže, kde mám koupit krbovou vložku na netu?  Další informace


 • Chodíte běhat, nebo jezdíte na bruslích a posloucháte přitom MP3?

  Máte nějaký oblíbený mix nebo písničky? Jaké?

  Další informace


 • Může být napsaná smlouva o dílo ručně nebo musí být strojově?

  Na formě samozřejmě nezáleží (pokud bude čitelná a srozumitelná a bude mít všechny náležitosti - popis díla, termín, cenu, způsob převzetí díla, datum a podpis).

  Další informace


  Musí být copyright vázán jen na občanské jméno, nebo může být i na umělecké?

  Nemusí, ale při nějakém problému budete muset prokázat, že uvedené umělecké jméno je vaše

  Další informace


  Jak to dělají soudci, že napíšou rozsudek na několik stran během porady senátu? Jde mi o to o jak to stihnou během pauzy

  Viděl jsem několik veřejného projednávání Ústavního soudu České republiky na veřejnoprávní televizi na zpravodajském kanálu ČT24.

  Další informace


 • Proč se učí dítě chodit na nočník, proč se neučí rovnou chodit na záchod?

  Je to zbytečný mezičlánek .

  Další informace


  Dokáže být člověk zamilovaný do dvou osob současně, nebo je to zcela nemožné ? A čím je to vlastně způsobeno ?  Další informace


  Chci chodit s holkou, ale ona chce byt sama. Co mam delat, abych ji dostal?

  Doplňuji:Ja se zeptal nejdřív po fb, kam půjdeme, ale zkusím s ni někam jít a prostě to po hlavě risknout

  Další informace


 • Jak se naučit skákat šipku do vody ?

  Koukni se na někoho, kdo to umí a napodob jej - a skákej a skákej a skákej...-)A pokud najdeš někoho, kdo ti bude opravovat chyby, naučíš se to lépe a dřív.

  Další informace


 • Může IQ skákat během dne podle různých situací, nálad, stavů atd.?

  Samozřejmě.Po bujarém večírku ti vyjde IQ nižší než v době, kdy jsi duševně v pohodě a neprovádíš žádné vylomeniny.Směrodatná odchylka IQ je 15 bodů.

  Další informace


  Kdyby měl ČR do 30 dnů zasáhnout asteroid (třeba 16 km v průměru), tak byste:

  Nevíme dne ani hodiny.

  Další informace


  Být štěstím bez sebe či být vzteky bez sebe. Jak může být člověk bez sebe, když ani nemůže vystoupit ze svého těla?

  Nebo co má za význam, když je někdo bez sebe? Každý má přeci jen sebe samotného. :)

  Další informace


 • Chtěla bych začít běhat, jak se k tomu mám přimět?

  Vidám lidi, co běhaj, a obdivuju je, že maj vůli, já jsem dřív v běhu byla celkem dobrá, ale paak sem začala jest hodně čokoládu a pila coca colu, a jaksi přestala běhat, ráda bych začala pravidelně běhat, abych byla v běhu dobrá. Ale jak mám začít, vždy za 3 dny toho nechám.Doplňuji:Děkuju moc všem za rady :)Jsem ráda, že jste mě poradili, že nemám běhat sama, že mám ten sport střídat s jiným, atd...... děkuji :)Doufám, že to zvládnu.

  Další informace


 • Co je příčinou vypadáváním vlasů?A nemůže to být i tím že mi teď žačaly růst nový vlasy?A tim pádem se začali obměňovat?

  Příčiny padání vlasů může být více. padání vlasů z důvodů zvýšené genetické vnímavosti k androgenůmpadání vlasů z nadměrného stresupadání vlasů vyvolané lékypadání vlasů horečnatým onemocněnímpadání vlasů, jako vedlejší příčina zdravotního rizikapadání vlasů u poruchy výživypadání vlasů u chorob štítné žlázypadání vlasů u infekčního onemocněnípadání vlasů u poruch metabolismu atd..více zde v odkaze

  Další informace


 • Proč neumí klokan skákat po zpátku?

  Vpravo je nad výběrem otázek u lupy vyhledávací šedá lišta, tam si zadej heslo klokan a objeví se ti mnoho otázek a odpovědí na toto téma.Příště se napřed podívej do zodpovězených otázek než se zeptáš na něco, co už bylo několikrát zodpovězeno.

  Další informace


  Je těžké skákat na koni přes překážky a naučit se cválat?

  No klusat a krokovat umím na koni i klusat přes kavalety, možná bych zvládla i klusat přes menší překážky:) A to už jsem zkoušela, nic to není, zkoušela jsem to na poníkovi!Ale co cválat? Jo jednou jsem to zažila ale přeletěla jsem přes koně protože se zohnul :DA je těžký teda se naučit cválat? A skákat přes překážky?Myslím, že klusat umím hodně dobře a jsem připravená se naučit cválat a po cvalu na menší křížky, děkuji za odpovědi všem )Doplňuji:Bohemica: Ale ruka už je v pohodě, s ní už hýbu normálně, akorát jí zcela nenarovnám, jinak je v poho!A mám odborný trénink, jednu trenérku, ona skáče i 120 cm a má licenci!A koncert ještě zařízený nemám)

  Další informace


  Jak odnaučit křečka skákat z výšek?

  Mam doma křečka medvědího, je starý cca. 5 měsíců a je velice hodný a milý. Jeho jediná chyba je to, že vždy, když si ho chovám tak chce skočit dolů na zem. Jednou jsem zkoušela, jestli skočí i z větší výšky. Dala jsem na zem deku a postavvila se vyvíšené místo. Křeček bez problémů skočil. Od té doby si ho hladím radši nad zemí. Křeček je fajn, ale byl by lepší bez toho skákání.Doplňuji:Děkuji mockrát všem za rady!

  Další informace


  Jak naučit kočku běhat agility?

  Doplňuji:Důkaz, že kočky běhají agility, to viedo je z čech! : a href"http://www.youtube.com/watch?vKhYhagKgVqk" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Co to znamená když se myš zblázní a začne běhat po celém domě.

  Máme v domě myš a někdy je divná protože běhá (rychle) po celém domě čím to je že je taková bláznivá. Může to být něčím co snědla nebo něco jiného.Doplňuji:Myš je nezvaný host a v domě nic neničí, ale jen běhá a vydává nepříjemné zvuky.

  Další informace