• Co může zpusobit rozpad rány - můžou to způsobit vstřebatelné stehy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co může zpusobit rozpad rány - můžou to způsobit vstřebatelné stehy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co může zpusobit rozpad rány - můžou to způsobit vstřebatelné stehy?

 • Jak lidi můžou mít rádi USA?  Další informace


  Jak je možný že v Německu můžou mít potraviny levnější než v ČR?  Další informace


 • Jak se stehy  Další informace


 • Může za rozpad socialismu CIA?

  Můžou za rozpad socialismu a lidové demokracie v Sovětském Svazu a v zemích východní Evropy tajné operace a intriky fašistické CIA?

  Další informace


  Jak můžou existovat Židovští ateisté

  To je jako kdybych řekl Bezbarevná modř , když židé věří v boha a ateisté nevěří v nicMám to z tadyma: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:%C5%BDidov%C5%A1t%C3%AD_ateist%C3%A9" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Při zapnutí notebooku se mi nerozvítila obrazovka.Co to mohlo způsobit?

  Není vyplý monitor?Já měl stejný problém a byl to problém notebooku,šel na reklamaci.Zkuste připojit externí monitor a uvidíte.

  Další informace


 • Co může způsobit dusíková bomba?

  Dobrý den,dnes jsme našli v lese nedaleko obytné zóny modrou bombu se značkou N (nejspíš dusík)bomba vypadala nepoškozeně,závit nebyl odmontovaný.Myslíte že je dobrý nápad zavolat policii(pyrotechniky)?Mohli by nám dát pokutu pokud by to byl planý poplach a bomba byla nevybouchnutá?nebo popřípadě že by to bamba vůbec nebyla a my se spletli?

  Další informace


 • Čím to, že si mohou lidé mezi sebou dotykem předávat elektrické rány?

  S mamkou se mi to stává dost často, kupříkladu včera mi sáhla na obočí a dala mi takovou ránu, že mě to projelo až do prstů u nohou.

  Další informace


  Čím je způsobena postupná degradace a časem úplný rozpad některých molitanových výrobků? ⇩  Další informace


  Myslíte si, že přibližování Měsíce k Zemi, může způsobit zemětřesení atp.?

  Zemětřesení měsíc přímo nezpůsobí. Muže ale vlivem gravitace dojít k posunutí zemské osy a následky by mohli být velice různé. Při tom nejhorším samozřejmě i zemětřesení a jiné katastrofy.

  Další informace


 • Chci se zeptat kolik přihlášek se může dávat na obory.Na střední školy můžou pouze dvě,je to tak i na učiliště? Děkuji

  Přihláška

  Další informace


 • jde dělat něco proti tomu, aby se náplast zapustila do rány?

  někdy když si přelepím nějakou ranku náplastí s polštářkem nebo i bez, tak se mi stane, že se nějak zažere do té rány, nevím jak to jinak nazvat, každopádně po sundání náplasti se strhne i strup a rána je zase čerstvá.. stává se to asi jen u ran, které nějak mokvají/hnisají

  Další informace


  Může umytí hlavy studenou vodou a následně vyfénování způsobit při viróze nějaké další zdravotní potíže?

  Nuk nuk - takže i kdyz se mi tohle stalo při viroze, tak nemůžu dost další nachlazení nebo zápal plic? Jaké jsou ty nenormální okolnosti?

  Další informace


  Může si dospělý člověk uhájit to, že leze v parku po stromech? Pracovníci z blázince ho můžou vyzvednout bez výslechu?:)

  proč by mělo být lezení na strom známkou bláznovství???...pokud by to platilo, už bych z blázince nevyšla .-)..sice to obvykle není v parku (i když už i to se stalo), ale v lese úplně napohodu ...nevím, proč bych měla být považována za blázna, když při tom strom nedojde k úhoně...to by byl smutný dospělý život...

  Další informace


  Může se líhem dezinfikovat rány ?

  Koupil jsem 60% líh na očištění jehly když si chci propíchnout beďáka , ale je možné tím dezinfikovat i ránu samotnou popřípadě třeba větší nebo i větší když bych se odřel nebo řízl . ???

  Další informace


  Může být stesk nad ztrátou někoho či něčeho tak silný, že může způsobit i smrt?

  Stává se to i u některých zvířat, která ztratí svého partnera?

  Další informace


  Co může způsobit vyvoláni energie reiki osobou, která je nevyrovnaná?

  Energie bude křivá.

  Další informace


  Co muzou byt cervene palive fleky v podpazi?

  Mohou to být obyčejné opruzeniny - obvykle se tvoří v místech, kde je dostatečně vlhko a kůže je nejčastěji jemně zraňována. Poraněný povrch kůže je pak atakován velkým množství bakterií, kvasinek, atd., které způsobují zčervenání a následně nepříjemné (až bolestivé) pocity pálení.Nebo to mohou být projevy přecitlivělosti (alergie) např. na nový deodorant, antiperspirant, reakce - podráždění z reziduí pracího prášku v oblečení (hodně prášku, nedostatečné máchání, nevhodný-nekvalitní prášek)Podráždění může způsobovat i batoh (s nevhodně tvarovanými, málo polstrovanými popruhy) či jiné vybavení...Prevencí je- častější sprchování (není-li ta možnost, používání vlhčených ubrusků během dne),- volba vhodnějšího oblečení (volnější, prodyšnější, tzv. funkční prádlo, které odvádí vznikající pot pryč od pokožky)- změna (nebo nepoužívání dráždícího) deodorantu, vůně... prac. prášku atd., způsobu praní (program Allergy Care), lepší batoh )Již podrážděnou pokožku je nutné udržovat suchou ( nezpocenou) a zamezit dalšímu dráždění. Mazat kalciovou mastí (Calcium pantothenicum), zinkovou mastí nebo podobnými přípravky - Rybilka, Pityol a další masti - Infadolan, Bepanthen, Sudokrem nebo i obyčejný zásypový pudr (pokud nejste někde mezi lidmi ) )Seženete volně v lékárně bez předpisu.Existují i přípravky s obsahem antibiotik, jejichž použití zvažuje lékař (jsou na předpis).

  Další informace


 • rozpad ploutví u mečovky po vyléčení krupičky  Další informace


  Dobrý den, Chci se zeptat. Je pravda že AUO můžou vypadávat zuby ?

  Dobrý den, Chci se zeptat. Je pravda že AUO můžou vypadávat zuby a chovatelé to třeba zatají jak se to pozná ?Předem děkuji za odpověď

  Další informace